Darikbsimgifig familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Jo de Haan - de Jager Jo de Haan - de Jager Cees van Oeveren Wim Jansen Verplanke - familieberichten - O fïlensen inq.nl Vang me niet in woorden maar Iaat mij vrij in je gedachten en - als je wilt - koester me even in je hart Jo Op 7 februari is overleden 3-1-1936 dochter van Marien de Jager f 1991 en Kaatje Mol f 1995 echtgenote van Tjeerd de Haan (groot)moeder van Martin, Nathalie, Lisa Silvia, Annoesjka Mastgatstraat 12 4335 TK Middelburg Het afscheid vindt plaats op maandag 13 februari om 12.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Wandelkerk naast de Koorkerk. De begrafenis is in familiekring te Kapelle. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze oudste zuster, schoonzuster, tante en oudtante. We zullen haar missen. Ina en Bob Wertheim Ineke Wertheim Rien en Rieke Wertheim Rosa, Noor en Calle Hans Wertheim en Andrea Schuurman Rob en Aljona Wertheim Kolja en Jan Jos de Jager Ina de Jager-Eversdijk (in herinnering) Marco (in herinnering) en Christel de Jager Manon en Mark, Rob en Sammie Corrie en Frans Kloosterman Carolien en Mark, Moniek en Eelco, Mirjam Kees en Rian de Jager Mariëlla en Gert, Linda en Stijn, Jordi Willie de Jager Met verdriet ontvingen wij het bericht van het overlijden van Dhr. P.J.M. Ultee Van 1975 tot 2003 mede-directeur van FOOX-Groothandel de Smet te Oostburg. Wij herinneren ons Dhr. Ultee als een bevlogen persoonlijkheid. Wij wensen de naaste familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van FOOX -Groothandel de Smet Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Renata Dorland De scoutinggroepen Scheldezwervers en Golfbrekers wensen Johan, Jeroen, Mark en Noa, Marsha en Mare veel sterkte en kracht toe voor de komende periode. Namens beide besturen en alle leiding Elisabeth. parocmej Een bijzonder mens is van ons heen gegaan. Met veel waardering denken wij aan Carolus Roelandt Carolus heeft vanaf 1980 diverse parochiebestuursfuncties vervuld bij de toenmalige parochies in de gemeente Sas van Gent en sinds 2003 bij de Elisabeth parochie. Vooral zijn kennis en kunde op financieel gebied werd zeer gewaardeerd. Voor Carolus was niets te veel; hij stond altijd klaar en hielp iedereen waar hij kon. Zijn grote bijdrage aan de kerk werd in 2008 gewaardeerd met de toekenning van een pauselijke onderscheiding: Ridder in de Orde van Sint- Silvester. Carolus blijft in onze herinnering als een bevlogen en zeer betrokken parochiaan. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, (klein)kinderen en verdere familieleden. Parochiebestuur en Pastoraalteam Elisabeth parochie Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug, in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Wij willen u oprecht bedanken voor uw medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve vader, opa, super opa en opa ijs Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Kinderen,kleinkinderen en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, febmari 2017 COLOFON Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 9 februari 2017 kijk ook op Op 5 februari 2017 is op de leeftijd van 90 jaar rustig overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Kruiningen 17-11-1926 Geersdijk 5-2-2017 Loes Rosa Els Sara Willem Willem en Dominique Claire Caroline Correspondentieadres: Els Jansen Verplanke Oudegracht 257b 3511 NM Utrecht Het afscheid vindt plaats in besloten kring op zaterdag 11 februari op landgoed 'Rijckholt' te Geersdijk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van landgoed 'Rijckholt' voor de liefdevolle verzorging de afgelopen jaren. 17-2-2017 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41