ÖvarJailSf) 14 FAMILIEBERICHTEN Q fïlensen inq.nl O Omèr Charles Lippens Neeltje (Nel) Blaasse Nel Blaasse Jan Hense Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Elizabeth de Jonge Mr. C.H. (Hans) Brinkman mr. C.H. Brinkman Ria Lieve tante Ria kijk ook op woensdag 8 februari 2017 "De Heer is de schaduw aan uw rechterhand (Ps. 121:5b) Ons is ontvallen echtgenote van Dick Boone. Arnemuiden, lOmaart 1939 Kruiningen, 1 februari 2017 Het verlies is enorm. Al zijn we ons ervan bewust dat we mogen terugzien op vele mooie jaren waarin we samen het leven mochten vieren. Kruiningen Dick Boone Den Haag Pieter Boone Barbara Kamp Breda Jan Boone Annemieke Meijdam Myrthe Nivard Couwervestraat 4, 4416 BD Kruiningen. boone.blaasse@gmail.com We danken onze huisarts dhr. C.I. Risseeuw en de dames van de Buurtzorg Kruiningen voor de voortreffelijke wijze waarop door hen hulp en ondersteuning is verleend. De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Liever geen bezoek aan huis. Tot ons grote verdriet is woensdagavond jl. overleden op 77-jarige leeftijd onze lieve schoonzuster en tante echtgenote van onze broer Dick (schoon)moeder van Pieter en Barbara, Jan en Annemieke en oma van Mirthe en Ivard Wij hielden van Nel om haar betrokkenheid, haar mede leven, haar vrolijkheid en rechtstreekse benadering. Je wist wat je aan haar had en ze was ook goed in staat je dat zonder omwegen duidelijk te maken. Wij wensen Dick, kinderen, kleinkinderen en Lieven veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de familie Boone, P.C.Boone, Dronten Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat ons zeer gewaardeerd bestuurslid Is overleden. Jan was sinds 1986 bestuurslid van het hoofdbestuur waar hij diverse functies beklede. Wij zullen zijn enorme inzet, betrokkenheid en gedreven heid voor onze vereniging enorm missen. We wensen zijn echtgenote Suzan, de (klein)kinderen en naaste familie heel veel kracht toe bij de verwerking van dit grote verlies. Bestuur, leden en supporters VV STEEN Na een periode van afnemende gezondheid, en verder lijden haar bespaard is gebleven, zijn wij dankbaar dat we haar zolang in ons midden hebben gehad. Wij geven u kennis van het overlijden van onze dierbare, zorgzame, lieve ma, schoonma, oma en ome-oma Axel, 25 februari 1921 t IJzendijke, 5 februari 2017 Weduwe van Pieter van der Hooft, sinds 1 december 1996 Biervliet: in herinnering Piet en Suus van der Hooft-de Feijter 17-12-2017 18-7-2007 Lieve Haegeman, levenspartner van Piet Waterlandkerkje: Mat en Arnold van Hoorickx-van der Hooft Liset en Piet Eline, Bram, Nienke Bert Correspondentieadres Stuerboutstraat 120 4508 AE Waterlandkerkje De afscheidsdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 10 februari 2017 om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Biervliet. Na de dienst is er gelegenheid de familie in de kerk te condoleren. Daarna begraven we ma op de begraafplaats te Biervliet. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Huize Emmaus te IJzendijke voor de liefdevolle verzorging en aan allen die ma een bezoek brachten. Hebt u geen kennisgeving ontvangen, gelieve dan deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wij zulten je missen, iedere dag weer Het is goed zo, eindelijk rust In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan mijn lieve man echtgenoot van Louisa van Opdorp Biervliet, 30 december 1925 Terneuzen, 6 februari 2017 Biervliet: L. Lippens-van Opdorp familie Lippens familie Van Opdorp familie Cornelius Correspondentieadres: Singel 43, 4521 BS Biervliet De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 11 februari om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. U bent in de gelegenheid om de familie te condoleren na de dienst. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud collega Hans trad in 1971 toe tot het kantoor Adriaanse dat in 1977 fuseerde met het kantoor Van der Weel. Aan het nieuwe kantoor bleef hij tot zijn afscheid in 2003 verbonden, waarvan vele jaren als managing partner. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Adriaanse van der Weel advocaten De Raad van de Orde van de Orde van Advocaten in het arrondissement Breda Middelburg heeft tot zijn leedwezen kennisgenomen van het overlijden op 1 februari 2017 van deken van de Orde van Advocaten Middelburg van 1982 tot en met 1991 Mr. Hans Brinkman werd in 1967 in Arnhem beëdigd. Hij hield vanaf 1971 kantoor bij mr. F.W. Adriaanse in Middelburg, waar de balie destijds zo'n dertig advocaten telde. Met mr. F.K. Adriaanse was mr. Brinkman in 1976 actief betrokken bij de besprekingen die per 1 januari 1977 tot het nieuwe kantoor Adriaanse Van der Weel Advocaten leidden. In 1982 volgde mr. Brinkman zijn kantoorgenoot mr. J.J. van der Weel op als deken van de orde van advocaten Middelburg. Mr. Brinkman was als deken in 1988 mede-organisator van het jaarcongres van de Nederlandse orde van advocaten in Middelburg. Na zijn dekenaat werd mr. Hans Brinkman in 1991 lid van de Algemene Raad van de Nederlandse orde van advocaten. Mr. Brinkman was een gewaardeerd baliegenoot met een grote betrokkenheid bij de organisatie van de balie in diverse bestuurlijke functies. Na deze periode werd hij Koninklijk onderscheiden als ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hans Brinkman zal in onze herinnering voortleven als een deskundig, betrokken en gewaardeerd lid van de balie en hij zal zeer worden gemist. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, familie en vrienden. mr. Emilie van Empel, Deken Wij zijn heel verdrietig omdat ons lieve schoonzusje ons veel te vroeg heeft moeten verlaten. We zullen haar enorm missen. Jo, Antoine, Petra en Chanel Naomi, weet dat we er voor jullie zijn. t Pa en f Ma van Meelen t Fons Theo en Marleen Annelies en Rudie Beppie en Peter Irene en t Hans Rob en Petra We zullen je herinneren zoals je was, als onze lieve, zorgzame tante, bij wie wij ons altijd welkom voelden. We zullen je missen. Wij wensen ome Jo, Antoine, Chanel Naomi, de familie Morcus en de familie van Meelen veel sterkte. Veel liefs Cindy en Jos, Angelique en Peter, Wendy en Pascal, Annick en Koen, Sandra en Robin, Pascal en Annemiek, Kristel en Mickel, Tamara en Andy, Nicky en Joëlle, Mitchell, Jamie en Jamie, Nienke en alle achterneefjes en achternichtjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74