Gors*# üvsr latlsn 14 FAMILIEBERICHTEN Hendrik Knol Han Verboom O fïlensen inq.nl "De Heer is de schaduw aan uw rechterhand (Ps. 121:5b) Ons is ontvallen Neeltje (Nel) Blaasse echtgenote van Dick Boone. Arnemuiden, lOmaart 1939 Kruiningen, 1 februari 2017 Het verlies is enorm. Al zijn we ons ervan bewust dat we mogen terugzien op vele mooie jaren waarin we samen het leven mochten vieren. Kruiningen Den Haag Breda Dick Boone Pieter Boone Barbara Kamp Jan Boone Annemieke Meijdam Myrthe Nivard Couwervestraat 4, 4416 BD Kruiningen. boone.blaasse@gmail.com We danken onze huisarts dhr. C.I. Risseeuw en de dames van de Buurtzorg Kruiningen voor de voortreffelijke wijze waarop door hen hulp en ondersteuning is verleend. De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Liever geen bezoek aan huis. Nel Boone-Blaasse Tot ons grote verdriet is woensdagavond jl. overleden op 77-jarige leeftijd onze lieve schoonzuster en tante Nel Blaasse echtgenote van onze broer Dick (schoon)moeder van Pieter en Barbara, Jan en Annemieke en oma van Mirthe en Ivard Wij hielden van Nel om haar betrokkenheid, haar mede leven, haar vrolijkheid en rechtstreekse benadering. Je wist wat je aan haar had en ze was ook goed in staat je dat zonder omwegen duidelijk te maken. Wij wensen Dick, kinderen, kleinkinderen en Lieven veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de familie Boone, P.C.Boone, Dronten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Gerdo Osterthun Wij wensen Leni, de kinderen en overige familieleden heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Namens alle personeelsleden van het CIOS Goes Breda Ronald Klomp, directeur Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud collega Mr. C.H. (Hans) Brinkman Hans trad in 1971 toe tot het kantoor Adriaanse dat in 1977 fuseerde met het kantoor Van der Weel. Aan het nieuwe kantoor bleef hij tot zijn afscheid in 2003 verbonden, waarvan vele jaren als managing partner. Wij wensen zijn familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Adriaanse van der Weel advocaten De Raad van de Orde van de Orde van Advocaten in het arrondissement Breda Middelburg heeft tot zijn leedwezen kennisgenomen van het overlijden op 1 februari 2017 van mr. C.H. Brinkman deken van de Orde van Advocaten Middelburg van 1982 tot en met 1991 Mr. Hans Brinkman werd in 1967 in Arnhem beëdigd. Hij hield vanaf 1971 kantoor bij mr. F.W. Adriaanse in Middelburg, waar de balie destijds zo'n dertig advocaten telde. Met mr. F.K. Adriaanse was mr. Brinkman in 1976 actief betrokken bij de besprekingen die per 1 januari 1977 tot het nieuwe kantoor Adriaanse Van der Weel Advocaten leidden. In 1982 volgde mr. Brinkman zijn kantoorgenoot mr. J.J. van der Weel op als deken van de orde van advocaten Middelburg. Mr. Brinkman was als deken in 1988 mede-organisator van het jaarcongres van de Nederlandse orde van advocaten in Middelburg. Na zijn dekenaat werd mr. Hans Brinkman in 1991 lid van de Algemene Raad van de Nederlandse orde van advocaten. Mr. Brinkman was een gewaardeerd baliegenoot met een grote betrokkenheid bij de organisatie van de balie in diverse bestuurlijke functies. Na deze periode werd hij Koninklijk onderscheiden als ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hans Brinkman zal in onze herinnering voortleven als een deskundig, betrokken en gewaardeerd lid van de balie en hij zal zeer worden gemist. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn echtgenote, familie en vrienden. mr. Emilie van Empel, Deken Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Frank Brouwer Wij zullen zijn vriendelijkheid en enthousiasme missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Cliënten en medewerkers Activiteitencentrum De Onderneming Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van de heer Frank Brouwer Frank Brouwer was vrijwilliger bij SVRZ 't Gasthuis. Met zijn liefdevolle en warme ondersteuning die hij samen met zijn echtgenote Tinij aan onze cliënten op de Thibautstraat gaf, verliezen wij een gewaardeerde collega. We zullen hem erg missen. Wij wensen Tinij en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Thijs van der Feen, locatiemanager SVRZ 't Gasthuis Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ "Wat de toekomst brenge moge, mij geleidt des Heren hand" Verdrietig, maar dankbaar, laten wij weten dat, na een werkzaam leven gekenmerkt door trouw en toewijding, is overleden mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Henk 18 oktober 1927 t 6 februari 2017 J.H. Knol-van Dijk Scharendijke, Bert in liefdevolle herinnering Scharendijke, Wim en Jennie Rik Mark Rijswijk, Hilge en Adrianne Burgh-Haamstede, Gerard en Laura Denise en Laurens Rutger Burgh-Haamstede, "Duinen van Haamstede" Correspondentieadres: Ringdijk 3 4322 TC Scharendijke De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden vrijdag 10 februari om 13.00 uur in de Bethlehemkerk, Bethlehemplein 4 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Voor de dienst is er van 12.00 tot 12.45 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "De Hoeksteen". Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot ontmoeting in "De Hoeksteen". Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van "Duinen van Haamstede" voor de liefdevolle verzorging en aandacht. kijk ook op woensdag 8 februari 2017 Wij zijn bedroefd om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Dick Boone Wij wensen Dick, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Arnemuiden: Tannie Blaasse t Lieven Blaasse Jan Blaasse Corien Elenbaas-Blaasse Noël Elenbaas Maurice, Lisanne en Jordy, Cerise, Yannick mensgerichte ondersteuning "Misschien is alles wel heel anders dan we denken" Verdrietig, maar overtuigd van zijn onvoorwaardelijke liefde voor ons, berichten wij u het overlijden van mijn lief, onze lieve vader, schoonvader en opa Officier in de Orde van Oranje Nassau Assen, 18 september 1932 Middelburg, 6 februari 2017 Imke Verboom-Mulder Rob Verboom en Nicole Janszen Julius, Olivier, Thorn Evelien en Glenn Croes-Verboom Nikki, Tom Dirck van Delenstraat 10 4336 DV Middelburg De herdenkingsbijeenkomst, voorafgaande aan de crematie, vindt plaats op zaterdag 11 februari om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64