5 APP Legaal een filmpje doen Kleingeld Boek Nooit meer slapend arm rijzen en rijpen is overingens nóg be ter." „Gebruik ook niet te veel gist", vult Losekoot aan. „Want dan krijg je plofpizza's." Op de pizzabodem komt alleen een beetje tomatensaus, want toppings leiden af. Gekozen is voor een biolo gische tomatensaus van Albert Heijn, vermengd met wat basilicum en een snufje zout. Een laserthermometer meet regelmatig de temperatuur. De Princess is de eerste pizzamaker die het panel test. Zowel qua design als gebruik een simpel apparaat, zegt Luca. „Eén knop, dat is het. Op zich prima, maar de pizza is gewoon te droog." Mee eens, zegt Losekoot. „De onderkant en bovenkant bakken niet even goed, waardoor de pizza niet lekker krokant en gebruind wordt." Een ventilatie of vochtafvoer ont breekt, ziet Blaauw. „Daardoor komt de pizza er niet mooi uit." De tempe ratuur is regelbaar, maar boven de 181 graden komt het apparaat niet. Dan volgt de Steba. Het apparaat oogt professioneel, vindt Cipollini. Onder meer door het kijkraampje aan de zijkant en de mogelijkheid de temperatuur van de onder- en bo venkant apart te reguleren. Belang rijk verschil met de andere pizzama kers is bovendien dat de stenen bak plaat tijdens het bakken ronddraait. „Daardoor wordt de warmte gelijk matig verdeeld", zegt Losekoot. Maar ook bij dit apparaat valt de maximale temperatuur tegen: 190 graden, terwijl de specificaties 250 graden beloven. De kwaliteit van de pizza valt dan ook tegen. Losekoot: „Door de lage temperatuur duurt de baktijd langer. De bovenkant bolt mooi, maar de bodem is te droog." Pizzamaker nummer drie is de Tris- DE UITSLAG tar, die verdraaid veel op de Princess lijkt. Hij wordt alleen iets heter: 185 graden. Nog steeds niet heet genoeg, aldus het panel. Blaauw noemt het apparaat stijlvol, compact en eenvou dig. „De diepliggende bakvorm vind ik onhandig. Zo is het lastig schoon maken na gebruik." De kwaliteit van de pizza is eve neens vergelijkbaar met die uit de Princess: terwijl de onderkant al goed is, moet de bovenkant nog even doorbakken. Het resultaat is we derom een erg droge pizza, vindt Ci pollini. Blaauw: „Misschien is deze geschikt voor andere doeleinden. Volgens mij kun je er prima een pan nenkoek of omelet in bakken." Tijd voor de vierde en laatste pizza maker, de Bestron. De laserthermo meter geeft het meerdere malen aan: Mijn moeder in Rome heeft ook zo'n apparaat in de kast staan dit apparaat haalt die 320 graden ook echt. En dat zie je terug in de kwali teit van de pizza. Blaauw: „Hij is kro kant en egaal bruin gebakken." Lose koot: „Al na een paar minuten begint de bodem krokant te worden. Bijna alsof de pizza uit een echte steenoven komt. Ik vind dit een geweldig appa raat." Ook Cipollini is onder de indruk: „Het verbaast me wat dit ap paraat kan doen. En de verhouding tussen prijs en kwaliteit is goed." Blaauw knikt bevestigend. De Bestron is de beste pizzamaker van allemaal. De heren hadden het al voorspeld. Telefonie Mobiel in het buitenland woensdag 8 februari 2017 Slechts 15 procent van de 2000 ondervraagde Nederlanders beant woordde vijf financiële basisvragen correct, concluderen hooglera ren Dirk Brounen en Kees Koedijk uit hun on derzoek. Ze schreven daarom het boek Nooit meer sla pend arm, dat deze maand ver schijnt. 341 miljard euro hebben we gezamenlijk aan spaargeld op de bank staan, aldus de DNB. SLAPEND ARM 1. Bestron DLD9070 Prijs: €84,95. 'De enige pizzamaker die 320 graden wordt. Die temperatuur is nodig om een perfecte pizza te maken. Met dit apparaat maak je prachtige pizza's, bijna zoals in een Italiaans restaurant.' 2. Steba Pizza Baker PB1 Prijs: €134,99. 'Mooi design en veelbelo vende machine. Met draaiend plateau. Helaas is de maximaal te behalen temperatuur niet hoog ge noeg om tot een mooie, knapperig gebruinde pizza te komen.' 44 —Luca Cipollini De test is afgenomen in samen werking met BesteProduct.nl. Voor meer testgegevens: besteproduct.nl Wel zin in popcorn, maar niet in Pop corn Time of an dere illegale aan bieders? De app Film.nl laat zien waar je een film netjes tegen beta ling kunt bekijken, of dat nu op inter net is, in de bios, als ouderwetse dvd, of gewoon gratis op de buis. Het eind van hoge kosten voor bellen en internet in het buiten land is in zicht. Dat meldt de Consumenten bond. Er zijn afspraken gemaakt over de maxi mum tarieven die Euro pese providers aan el kaar mogen doorbere kenen. Waarschijnlijk worden de roamingta- rieven binnen Europa per 15 juni afgeschaft. 3. Princess 115001 Prijs: €37,60. 'Als de temperatuur van de bovenkant heter zou zijn, kun je hier best een krokante pizza mee bakken. De prijs is heel gunstig, maar de kwaliteit van de pizza is heel matig.' 4. Tristar PZ-2881 Prijs: €44,95. 'Op het eerste ge zicht een leuke ma chine, maar dat heeft vooral met de lage prijs te maken. Helaas komt de bovenkant van de pizza er niet mooi uit.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45