Koewacht verliest Nieuw Borgvliet uit 't oog mms. p a tSiSM Êmi'vl SS ci usif i si dhana 15 Hontenisse en Luctor'88 blijven nog in het spoor van de koploper hattrick bracht Sander van Remor- tele de 0-3 op het bord, waarna Tijs de Puysseleijr de stand bij rust op 0-4 bracht. Na de pauze liep Steen uit naar 0-9 via Chris Seghers, San- der van Remortele, Ricardo van Trappen, Sven Hofman en Marvin de Beule. Met zijn vijfde van de middag bracht Van Remortele de dubbele cijfers op het bord (0-10), waarna Ricardo van Trappen (2x) de eindstand op 0-12 bepaalde. Hontenisse-Oostburg 1-0: Een moeizame zege voor een slordig Hontenisse, dat via Dennis Malcon tent al vroeg de score opende: 1-0. Malcontent had hierna pech met een van de lijn gehaalde inzet, maar aan de andere kant caramboleerde een inzet van Victor Christiaens via de palen terug het veld in. Halver wege de tweede helft verzuimde Arjen Versluijs vanaf de stip zijn ploeg langszij te brengen. Zijn inzet ging over het doel. Daardoor bleef Hontenisse als nummer twee in het spoor van Breskens. De achterstand bedraagt na vijftien speelronden slechts één punt. I Jzendijke-RIA W 2-2: Trainer Nico Knol had zijn ploeg de opdracht meegegeven vroeg druk te zetten op de achterhoede van de bezoekers uit Westdorpe. Met succes, want binnen een half uur stond er 2-0 op het bord door treffers van Kevin Burky en Job Wiersum. Nog voor rust bracht Tommy de Smet de spanning terug: 2-1. Omdat IJzen- dijke verzuimde verder afstand te nemen, kon een in de slotfase op portunistisch spelend RIA W langszij komen. Tommy de Smet was opnieuw trefzeker uit een stil staande situatie. Breskens-Clinge 2-1: De bezoekers, die niet mochten verliezen om niet af te haken in de titelrace, werden al snel op achterstand gezet door Sou- fïan Dooms: 1-0. Ook hierna bleef Breskens sterker, maar mede omdat een vrije trap van Doorns op de kruising eindigde, bleef het bij 1-0 halverwege. Na rust kwam de 2-0 er alsnog, opnieuw via Dooms. Pas in de slotfase deed Clinge wat terug via Percy Verlinde: 2-1. Luctor'88-Groede 5-3: De bezoe kers leken via twee treffers van Ruud van Westen (0-2) aardig op weg Luctor'88 het eerste punten verlies op eigen veld te gaan bezor gen. Kort voor rust bracht Barry Olierhoek min of meer uit het niets de spanning terug: 1-2. Rutger van Rossum maakte na de onderbre king gelijk (2-2) en, na rood voor de doelman van de bezoekers, ook de 3-2. Met tien man kwam Groede toch nog langszij via Arno van den Hemel: 3-3. Olierhoek en Jeroen van Zee bepaalden de eindstand daarna op 5-3. De ploeg uit Heinkenszand bleef daardoor derde. Schoondijke-Biervliet 1-1: Een sterke start van de bezoekers le verde hen via een treffer van Nick Hoogstraate een verdiende voor sprong op: 0-1. In de tweede helft ging Schoondijke fanatiek op zoek naar de gelijkmaker, die er via Yas- sine Benali ook kwam: 1-1. De derby kreeg geen winnaar, mede omdat Niek Haartsen twee keer een inzet tegen de paal zag eindigen. Sluiskil-Patrijzen 0-3: Al na tien minuten keek de thuisploeg met nog maar tien man binnen de lij nen tegen een 0-1-achterstand aan via een door Angelo Janse benutte strafschop. Na rust haalde scheids rechter Pleijte zich opnieuw de woede van de thuisploeg op de hals toen hij ook Jozué de Weever vroegtijdig richting douches stuurde. Patrijzen had hier verder geen boodschap aan en liep via twee treffers van Meivin Janse uit naar een 3-0-overwinning. gezapige eerste helft zonder al te veel kansen, nam Koewacht in de 56e minuut een t-o-voorsprong door een doelpunt van Zoë Schelf hout. Die treffer werkte echter eer der verlammend dan bevrijdend. Vanaf dat moment was het Hulster loo dat steeds nadrukkelijker aan de weg timmerde. Twintig minuten voor tijd was het Remie van Iteghem die voor de verdiende gelijkmaker zorgde. Twee invallers beslisten het duel daarna in het voordeel van de be zoekers. Na 86 minuten spelen was het Geoffrey Volckereijck die voor 1-2 zorgde, waarna Mohammed Ja- ber de thuisclub in de 90e minuut helemaal in rouw dompelde: 1-3. Aardenburg-WVV'67 1-2: WVV'67 was qua voetbal de bovenliggende partij, maar de bezoekers (die hun thuiswedstrijden op kunstgras af werken) hadden zichtbaar moeite met het zware veld. Pas in de loop van de tweede helft kon WVV'67 het initiatief naar zich toetrekken. Nadat Quirijn Schevenhoven de Koewacht moet nu al acht punten goed zien te maken op de Brabantse koploper stand in de 51e minuut naar 0-1 had gekopt, was het in de 67e minuut Robbin Schipperijn die uit een vrije trap voor 1-2 zorgde. Aardenbrug probeerde daarna nog wel iets te forceren, maar het doelpunt van Jordy de Ruijsscher viel te laat om WW'67 nog echt te verontrusten: 1-2. Rimboe-SDO'63 1-2: Rimboe was in de thuiswedstrijd tegen SDO'63 over het algemeen de bovenlig gende partrij, maar het waren de bezoekers die voor het meeste ge vaar konden zorgen. Dennis Harte opende uit een counter de score en nog voor de rust werd het 0-2 uit een strafschop van Joris Freijzer. Een kwartier na de rust scoorde Ti mothy Mangelaars de aansluitings treffer. Rimboe nam daarna alle risico's, maar de gelijkmaker leverde het overwicht niet op en daardoor bleek 1-2 de eindstand. Hoofdplaat kwam al vroeg in de wedstrijd op voorsprong door een doelpunt van Wouter Veldhuis, maar daarna was het Vogelwaarde dat het beste van het spel had. Na 17 minuten spelen werd het alweer gelijk door een doelpunt van Niek Elderson. Diezelfde Niek Elderson zorgde na een half uur spelen ook voor de 1-2. Nadat het in de 59e mi nuut uit een strafschop van Martijn van Passel 1-3 was geworden, leek Hoofdplaat rijp voor de slachtbank. Meer tegentreffers bleven echter uit, ook al omdat Michael de Nijs en Rens de Dekker de paal troffen. In de laatste minuut kon Geerten van Dam de nederlaag nog wat draaglij ker maken: 2-3. maandag 6 februari 2017 Breskens deelt een tik uit Corn Boys-goalie Jesse van Hoecke kreeg liefst twaalf doelpunten tegen in het duel met Steen, foto ronald den dekker In de vierde klasse A won koplo per Breskens gisteren met 2-1 van Clinge, dat hierdoor op zes punten achterstand werd gezet. Hontenisse bleef tweede via een moeizame 1-0-winst op Oost burg. Steen won met 12-0 bij Corn Boys en nam de vierde plaats over van Clinge. Jos van Belzen Vlissingen Corn Boys-Steen 0-12: Met een 5 Sander van Remortele was gisteren bijzonder tref zeker namens Steen. Hij nam 5 van de 12 doelpunten tegen Corn Boys voor zijn rekening, waarvan drie voor de pauze. In de strijd om de bovenste plaatsen in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal liet Koe wacht gisteren een lelijke steek vallen in de thuiswedstrijd tegen Hulsterloo. De ploeg van Serge Martinu ging met 1-3 onderuit en zag de achterstand op koploper Nieuw Borgvliet daardoor oplo pen tot acht punten. WVV"67 wipte bovendien over Koewacht heen door een 1-2-zege. Eddy van der Hooft Terneuzen Koewacht-Hulsterloo 1-3: Na een Hoofdplaat-Vogelwaarde 2-3: mgJgBTTTWfr*""ï'Srggas iSÜ'ï :4siffb ï--viSESr'ïswbPSa~

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65