Willem Remijnse Wim Remijnse Ovartéa ÖarjL'iiiar) Jacobus Schroevers kijkookop fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 23 - Wim - Onverwacht is overleden onze zwager en oom Jaap van Rooijen echtgenoot van Cobie van Oosten Jaap blijft in onze herinnering Elburg: Jannie Ruster-Van Oosten Rien Ruster (in herinnering) s-l leer Hendrikskinderen: Adri van Oosten Jannie Leijs Haarlem: Aartje Cevaal-Van Oosten (in herinnering) Jan Cevaal Nieuwegein: Aarnout van Oosten Neven en nichten We wensen Cobie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Jaap van Rooijen Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze vriend Jaap van Rooijen We wensen Cobie en de kinderen veel sterkte toe. Piet en Mien Verstraate Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee, dat na een geduldig gedragen ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weg genomen, onze lieve, oudste broer, zwager en oom sinds 24 december 2006 weduwnaar van Maaike Geense in de leeftijd van 86 jaar. Sterke de Heere ons met dit verlies. Vlissingen: T. Jacobse-Schroevers G.A. Jacobse B. den Hollander-Schroevers C. den Hollander (in herinnering A. Schroevers N. van Belzen-Schroevers L. van Belzen J. Schroevers Neven en nichten 3 februari 2017 Zuiderzeestraat 6,4388 GR Oost-Souburg Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom Oost-Souburg, De Zeeuwse Zorgen onze nicht Liesbeth voor de liefdevolle verzorging in de afgelopen periode. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 9 februari om 13.00 uur in rouwcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20, Vlissingen. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. J. van Belzen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766, Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen. Het is goed zo. We zijn verdrietig omdat we haar erg gaan missen, maar wat was het fijn dat ze zo lang bij ons was. Na een moeizame laatste periode hebben we afscheid genomen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Maria Willeboer-van Noorden - Zus 11-9-1923 4-2-2017 sinds 18 mei 2004 weduwe van Pieter Willeboer Marie en Henny van Houte-Willeboer Arnold (in ons hart) Edwin en Annemiek Correspondentieadres: Einsteinstraat 35 4416 EL Kruiningen De afscheidsdienst zal donderdag 9 februari om 13.30 uur gehouden worden in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis gelegenheid tot condoleren. We hebben veel respect en bewondering voor de lieve zorg en aandacht die "Zus" en ook wij in hof Cruninghe hebben gekregen. Geweldig, onze hartelijke dank hiervoor. Iedereen die zich verbonden voelt met haar of ons is van harte welkom. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Jannetje Maria Willeboer-van Noorden - Zus - Kruiningen: H. van Noorden f N. van Noorden-Moll t Kruiningen: J. van Noorden f M. van Noorden-Hoogesteger t Tasmanië: J. van Noorden t Kruiningen: M. van Noorden M. van Noorden-Slabbekoorn Kruiningen: J. Dijl-van Noorden C. Dijl f Kruiningen: A. van Noorden R.W, van Noorden-Goeree Neven en nichten Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve schoonzus, tante en oudtante J. Willeboer- van Noorden Tante Zus We bewaren veel fijne herinneringen aan haar Corrie Willeboer-Buijze Lau en Ada Sita en Erik Marja en Hans Nel en Kees Gerrit en Ingrid Achterneven en achternichten COLOFON Familieberichten maandag 6 februari 2017 Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht, je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was moe, je hebt je strijd gestreden, al je zorgen en verdriet behoren tot het verleden. Rust nu maar uit, je bent bevrijd uit je lijden, maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden... Hierbij geven wij u kennis dat is overleden mijn man, onze pa, schoonpa en opa in de leeftijd van 64 jaar. Nieuwdorp: Ina Remijnse-Schouwenaar Tilburg: Tamara en Jos Joyce Joey Oost-Souburg: Vincent en Lynn Jamy Jayden Goes: Marcel Heinkenszand: Cherinda en Jan Peter Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van het AbRZ te Goes, af id. Oncologie, de huisartsen Verbrugge en Eversdijk en alle medewerkers van Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 3 februari 2017 Havenweg 30, 4451 RA Nieuwdorp. Wim is thuis opgebaard. Op woensdag 8 februari is daar van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 9 februari om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er vanaf 16.30 uur gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw 'Ammekore', Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Geen bloemen. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Overleden, mijn zwager en onze oom Jan Remijnse (in herinnering) Cocky Remijnse-de Smidt Marian en Kees Jacco en Marlies En kinderen Wij vernamen het droevige bericht dat plotseling is overleden onze neef Goede herinneringen aan hem blijven bij ons bewaard. Wij wensen Cobie en de familie heel veel sterkte toe. Domburg: Kees en Suus Westkapelle: Piëta Vinkeveen: Jan in herinnering en Jaap Aagtekerke: Piet en Koos Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl E-mail familieberichtenpzc(cDpersgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 53