ÜvarJsdaf] 22 FAMILIEBERICHTEN MrCarel Henri Brinkman Monica Dijkstra - Fokker Monica Dijkstra Maria Dominicus - Hoogesteger Gerdo Osterthun O fïlensen inq.nl Jan Aartsen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerde lid Wij wensen de achter gebleven familieleden veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Bridge Club Papyrus'65 Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 30 december 2012 weduwe van Anno Jan Dijkstra. 's-Gravenhage, 15 januari 1957 Amsterdam: Middelburg: Heinkenszand: Heinkenszand, 3 februari 2017 Evelyn en Mark Roel en Bianca, Quinten Hugo Kamilleplein 8, Heinkenszand Correspondentieadres Torentrans 90, 4336 KG Middelburg De Dankdienst voor haar leven zal gehouden worden op vrijdag 10 februari om 10:30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 71 te Heinkenszand. Aansluitend zal om 12:30 uur de samenkomst, voorafgaand aan de crematie, plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de samenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Je weet niet hoe sterk je bent tot het moment dat sterk zijn de enige keuze is die je hebt Wij zijn heel erg bedroefd dat we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze collega Monica Dijkstra-Fokker Ondanks haar ziekte heeft Monica zo lang als mogelijk geprobeerd verbonden te blijven met haar werk, haar leerlingen en haar collega's. Vriendelijkheid, humor en kracht waren kenmerkend voor haar en wij als collega's kunnen niet anders dan vol bewondering terugkijken op de manier waarop ze met haar ziekte omging. Wij wensen haar familie en allen die haar dierbaar zijn veel sterkte toe in deze moeilijke dagen. Collega's Auris Dienstverlening Goes en Bergen op Zoom Goes, 3 februari 2017 Blackbird singing in the dead of night Take these broken wings and learn to fly You were only waiting for this moment to arise... The Beatles kijk ook op maandag 6 februari 2017 lm Nebel Seltsam, im Nebel zu wandern! Einsam ist jeder Busch und Stein, Kein Baum sieht den anderen, Jeder ist allein. Voll von Freunden war mir die Welt, Als noch mein Leben licht war; Nun, da der Nebel fallt, 1st keiner mehr sichtbar. Wahrlich, keiner ist weise, Der nicht das Dunkel kennt, Das unentrinnbar und leise Von allem ihn trennt. Seltsam, im Nebel zu wandern! Leben ist Einsamsein. Kein Mensch kennt den andern, Jeder ist allein. Hermann Hesse Tot ons grote verdriet overleed mijn lieve echtgenoot, onze dierbare vader, schoonvader en opa Bussum, 8 juni 1939 Middelburg, 1 februari 2017 Middelburg: Marie Louise Brinkman-Mees Rijswijk (Z-H): Coen Brinkman en Saskia Aling Julius, Emily Den Haag: Willem en Femke Brinkman-Markx Eline, Mara Den Haag: Iman Brinkman Correspondentieadres: T.a.v. Familie Brinkman Uitvaartverzorging Overtoom Groen Van Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen Wij nemen op woensdag 8 februari om 11.00 uur afscheid van Hans in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten. Wij zijn de medewerkers van het Gasthuis te Middelburg zeer erkentelijk voor de toegewijde verzorging gedurende Hans' laatste jaren. I thank you Lord, for your footprints in the sand Koor The Key Singers Heer, Gij zijt ons een toevlucht geweest van geslacht tot geslacht Dankbaar voor wie ze was is onverwacht van ons heen gegaan onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1986 weduwe van Adriaan Dominicus Wemeldinge 30 april 1917 T Goes 03 februari 2017 Wemeldinge: Corrie Gijssel - Dominicus Piet Gijssel in herinnering Wemeldinge: Ko Dominicus Annie Dominicus - van Stel Gorinchem: Tanneke Schreuder - Dominicus Hans Schreuder in herinnering klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Prinses Beatrixweg 47 4424 AB Wemeldinge De dankdienst voor haar leven zal plaatsvinden woensdag 8 februari om 13.00 uur in dorpshuis 'de Wemel'. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraaf plaats te Wemeldinge. Gelegenheid tot condoleren in 'de Wemel' na afloop van de begrafenis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Eens zal't me te pakken krijgen." Afgelopen vrijdag 3 februari 2017 hebben we na vele mooie jaren samen, sneller dan gehoopt, op een bijzondere manier thuis afscheid genomen van onze lieve man, vader, opa en broer: 69 jaar man van Leni Osterthun Landré vader en schoonvader van Jetske en Aad Fokke en Susanne opa van Jente en Norah Huub broer en zwager van Hans en Anthoinet Anna Blamanlaan 54, 4385 KK Vlissingen De uitvaart zal plaatsvinden op 10 februari om 11.00 uur bij het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 52