üyarJadsr) FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Willem de Wolf Johanna Clara Dekker Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen, onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Willem Vader sinds 10 juni 2010 weduwnaar van Sara de Blaeij in de leeftijd van 90 jaar. Krabbendijke: Janny Bliek-Vader Zaamslag: Adrie en Maatje Vader-Dieleman Zaamslag: Rinus Vader en Wendy van der Veeken Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 1 februari 2017 Stuvesande 164 4532 MJ Terneuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 7 februari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1, Terneuzen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd kerkgebouw. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 13.00 uur tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Kees Vader We wensen de kinderen klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Oost-Souburg: W.C. de Visser-de Nood Neven en nichten, familie Vader februari 2017 De Probusclub Kanaalzone Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid heeft met droefheid kennisgenomen van het overlijden van het gewaardeerd lid van onze club, Herman Geilleit Hij was een van de oprichters en wij herinneren ons zijn jarenlange inzet voor onze club. We zullen zijn vriendschap in ons midden missen. Onze deelneming gaat uit naar zijn wouw en verdere familie. Bestuur en leden van de Probusclub Kanaalzóne-Zeeuwsch-Vlaanderen-Zuid vrijdag 3 februari 2017 kijk ook op De Heer is mijn herder! Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe sinds 15-1 -1987 van Johannis Jacobus Dieleman Zaamslag, 2-10-1922 f Zaamslag, 1 -2-201 7 Spui Henk en Ria Dieleman-Haartsen Anja en Wilco - Kars, Birgit, Björn, jarno Jolanda en Angelo - Lotte, Floor, Puk Mariska en Dennis - jop, Lieke Zaamslag Daan en Ineke t Dieleman-le Feber Christel Jean-Pierre en Gerdien - Max Mazagon (Sp.) Ko en Oti Dieleman-Caceres Gonzalez Kris en Anouk - Broes, Loeke Leontien en Simon - Shiva, Shanti Terneuzen Janny Dieleman Mireille en Bart - joost, Anouk Richard en Irene - Bo, Sam correspondentieadres: Spui 64 4539 PB Spui Maandag 6 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 8 februari om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Rank, Zaagstraat 2 in Zaamslag. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgThuis, team 'Onder de Wieken' voor de goede zorgen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. "Wat hebben we het toch goed samen". Kort na het overlijden van zijn geliefde vrouw, onze moeder, moeten wij nu afscheid nemen van onze opmerkelijke vader, die thuis overleed, na een "als goed ervaren leven". Tot op het laatst had hij een positieve en wilskrachtige levenshouding. 66 jaar echtgenoot van Christina de Wolf - Riemens 9-12-2016 Biggekerke Kloetinge 29-3-1923 1-2-2017 Bussum Lies de Wolf Laura, Alf, Arthur en familie 's-Hertogenbosch Maaike de Wolf en Jo van der Roest Correspondentieadres: Hemstraat 31 4481 BL Kloetinge De gedachtenisdienst wordt gehouden op dinsdag 7 februari om 13.00 uur in de Geerteskerk, Geertes- plein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 78