5 Vrijstaande woningen met een vakantiegevoel Op de tafel liggen plastic kleden om het hout te beschermen zonde zijn als daar van alles op ge knoeid werd. Altijd als er iets gegeten of gedronken wordt, zitten we aan de eettafel. Die staat bij de keuken, dus dat is handig. Verder zitten we met het gezin toch vooral vaak lekker sa men op de banken in de zithoek. Er ligt ook nogal een berg speelgoed, Yvonne bouwt graag paardenstallen met playmobil. En dat doet ze het liefst in de kamer bij ons. Daarnaast houden we van muziek maken. Zelf speel ik hoorn en Yvonne wilde een elektrisch drumstel." Vuurtorens „De olifantjesverzameling is mijn trots. Ze staan in een speciale kast. Het verzamelen is begonnen met een knuffel toen ik ongeveer 14 jaar was. Die olifanten komen overal en ner gens vandaan. We maken wel een se lectie, want anders wordt het al snel te veel. Ik schat dat het er nu onge veer 150 zijn. Louis heeft ook een kleine verza meling; hij is van de vuurtorens. En we hebben een aantal trollenbeeld jes, die hebben we meegenomen van onze reizen naar Noorwegen." Licht „We zijn erg blij met de grote raam- partij en de schuifpui die we ooit lie ten zetten. Dat brengt veel licht in huis. Aan de zijkant hebben we nog wel een extra deur laten maken, op advies van de kennis die hielp met verbouwen. Dat was een goede tip. Zo'n deur is makkelijker dan een schuifpui die je steeds open en dicht moet schuiven. De tuin is behoorlijk groot, we hebben bewust gekozen voor gras en grotere struiken die je makkelijk kunt onderhouden. En de laurier haag blijft altijd mooi groen. Anders wordt het zo kaal en grauw in de winter. Het is er een komen en gaan van vogels, leuk om naar te kijken. Dat komt natuurlijk ook omdat het hier zo stil is. „Nee, bang ben ik nooit als ik al leen thuis ben. Er zijn altijd wel bu ren vlakbij." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 3 februari 2017 Burgh-Haamstede Adres: Kraaijenstein- weg 134 rijs: 645.000 k.k. Bouwjaar: 1988 Kenmerken: Ver hoogde ligging in duingebied, 2880 m2 eigen grond, geschikt om paarden te hou den. Drie slaapka mers, praktijkruimte. Renesse Adres: Zeeasterweg 3 Prijs: 335.000 k.k. Bouwjaar: 1967 Kenmerken: Vrij staande bungalow aan rustige weg met tuin op het zuiden. Drie slaapkamers, woonkamer is ver groot met aanbouw. Bijgebouwde garage. Scharendijke Adres: Kloosternol- straat 1 Prijs: 265.000 k.k. Bouwjaar: 1970 Kenmerken: Beschut gelegen aan rustige weg. Drie slaapka mers, apart toilet, zwembad in de tuin. M Veel ruimte in en rond het huis van de familie Van Boven. FOTO'S DIRK-JAN GJELTEMAN vakantiehuis Liesbeth van Boven Liesbeth van Boven (44), thuisblijfmoeder Louis van Boven, (49), ICT-manager Elmer (12) Yvonne (9) Bruinisse Adres: Grevelingenhout Prijs: 415.000 k.k. Bouwjaar: 1994 Kenmerken: Vrij staand huis met vijf slaapkamers, aange bouwde berging en carport, tuin rondom met veel privacy. Op loopafstand van golfbaan en jachtha ven. Burgh-Haamstede Adres: Hoge Hilleweg 14 Prijs: 745.000 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Land huis op loopafstand van de boswachterij. Acht, kamers waar van vier slaapkamers. Twee badkamers en een sauna. Centraal stofzuigsysteem.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48