"Herinner mij zoals ik was FAMILIEBERICHTEN 15 Felix Pieter Huiszoon Adriana Kort-Kloote Freerk Torensma COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Willem de Wolf rr 30 januari 1948 Vlissingen 28 januari 2017 'Een man van daden boven woordenmet een hart van goud' Nelleke Klaas en Stefanie Bas en Almudena Oliver, Nicolas Pieter Willemijn en Joost Mees, Dax Dit is de enige algemene kennisgeving. Er is in besloten kring afscheid genomen van Felix. Wij zullen op een later moment open staan voor bezoek waarbij wij samen met u herinneringen aan hem willen delen. Correspondentieadres: Zandweg 27, 4389 TJ Ritthem Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer G.A. Dronkers voorzitter van de gezamenlijke WE's blok 14,16 en 18 van de A.J. van der Goeskade te Goes. Wij zijn hem dankbaar voor het jarenlange vele goede werk dat hij voor de drie WE's en speciaal blok 16 heeft gedaan. Wij wensen zijn echtgenote Gerrie, de kinderen en klein kinderen veel sterkte toe met dit verlies van hun dierbare. Bewoners Blok 14,16 en 18 van de J.A. van der Goeskade en fam. Lambregtse, interieurverzorgers. Tot ons verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard Dronkers oud-directeur van Ter Welle, een van de rechtsvoorgangers van het Ostrea Lyceum. We herinneren ons de heer Dronkers als iemand die zich met hart en ziel voor de school heeft ingezet en grote betrokkenheid toonde bij de medewerkers en de leerlingen. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en familie, Gods steun en troost toe in dit verlies. Namens de Raad van Toezicht, het College van Bestuur en medewerkers van het Ostrea Lyceum drs. J.A. Brand voorzitter college van bestuur De vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder hebben ons bijzonder goed gedaan. Onze oprechte dank voor de wijze waarop u meeleefde. Ineke Rinus en Bertie Janny en Nico kleinkinderen en achterkleinkinderen Bruinisse, februari 2017 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens zijn leven en na het overlijden van onze zorgzame vader en opa Frits betuigen wij onze oprechte dank. Uw medeleven was voor ons een grote steun. Langbroek, Emke en Stoffel Zierikzee, Jaap en Saar kleinkinderen en achterkleinkinderen Februari 2017 vrijdag 3 februari 2017 kijk ook op "Wat hebben we het toch goed samen Kort na het overlijden van zijn geliefde vrouw, onze moeder, moeten wij nu afscheid nemen van onze opmerkelijke vader, die thuis overleed, na een "als goed ervaren leven". Tot op het laatst had hij een positieve en wilskrachtige levenshouding. 66 jaar echtgenoot van Christina de Wolf - Riemens 9-12-2016 Biggekerke 29-3-1923 Kloetinge 1-2-2017 Bussum Lies de Wolf Laura, Alf, Arthur en familie 's-Hertogenbosch Maaike de Wolf en Jo van der Roest Correspondentieadres: Hemstraat 31 4481 BL Kloetinge De gedachtenisdienst wordt gehouden op dinsdag 7 februari om 13.00 uur in de Geerteskerk, Geertes- plein 24 te Kloetinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42