14 FAMILIEBERICHTEN üyarJsdSfi Jacob Boot A Nel Lievense O fïlensen inq.nl S Adriana de Lange - van Sparrentak Door een nevelig landschap vertrok Joop langzaam uit zijn en onze wereld. Je was steeds minder hier en het leven ging meer en meer aan jou voorbij. Maar nu ben je vrij en terug bij je Schepper. Thuisgekomen onze lieve broer, zwager en oom Joop 24 augustus 1935 11 februari 2017 Elora, Canada Cees en Rina Boot-Robbemond Brouwershaven Dien Boot-Quist Kerkwerve Johan en Jo Boot-van der Meet Kerkwerve Stoffel Boot neven en nichten Hem zijn voorgegaan Mina en Jan van den Hoek-Boot Jans en Henk de Vlieger-Boot Maatje en Leen den Boer-Boot Leen Boot Marien en Ina Boot-van der Wekken Inge den Boer Allévo verpleeghuis "Cornelia", afdeling "Schelphoek" Correspondentieadres: St. Boot Kievitsweg 3 4321 TR Kerkwerve De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op woensdag 8 februari om 13.15 uur in de Ichtuskerk, M.RM. van der Kloosterstraat 1, 4318 AW te Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst van 12.30 tot 13.15 uur in de zaal van de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Cornelia" voor de liefdevolle zorg. Kornelis Goudzwaard Johanna Clara Dekker Bedroefd geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende krachten, door de Heere op Zijn tijd en wijze van ons is weggenomen, onze geliefde, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Cornelis Willem Vader sinds 10 juni 2010 weduwnaar van Sara de Blaeij in de leeftijd van 90 jaar. Krabbendijke: Janny Bliek-Vader Zaamslag: Adrie en Maatje Vader-Dieleman Zaamslag: Rinus Vader en Wendy van der Veeken Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 1 februari 2017 Stuvesande 164 4532 MJ Terneuzen De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 7 februari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1, Terneuzen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemd kerkgebouw. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 13.00 uur tot 13.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Kees Vader We wensen de kinderen klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Oost-Souburg: W.C. de Visser-de Nood Neven en nichten, familie Vader 1 februari 2017 Het maakt ons stil en verdrietig zo plotseling afscheid te moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omi Weduwe va n Fra ns de Lange 9 november 1925 f 31 januari 2017 Oost-Souburg: Jan en Annemarie Kalf Ilse en Jesse; Lenn Valkenswaard: Sjaan en Martin Correspondentieadres: Amstelstraat 95 4388 RK Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 februari om 12.00 uur in de aula van uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.15 tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal om 13.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van voornoemd uitvaart centrum. Bedroefd zijn wij om het verlies van zus, schoonzus en tante Adriana de Lange-van Sparrentak Zierikzee: E. Janse-van Sparrentak Middelburg: T. van Sparrentak-de Jonge Verdrietig geven we kennis van het overlijden, na een moedig gedragen ziekte, van onze lieve zuster, schoonzuster en tante (Neeltje) 9 oktober 1945 1 februari 2017 Jan en Koos Lievense-Minderhoud (in herinnering) en kinderen en kleinkinderen Arjaan en Jo Lievense-Hendrikse en kinderen en kleinkinderen Janis en Mien Minderhoud-Lievense Correspondentieadres Vikingstraat 9 4361 CR Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 6 februari om 11.45 uur Bij de Koster, Markt 65 te Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats van Westkapelle. Omstreeks 13.00 uur bent u welkom Bij de Koster om de familie te condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de heer en mevrouw Heijmans, de medewerkers van Zorgstroom en Curadomi voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Ieder die zich betrokken voelt bij de familie is van harte welkom. Liever geen bezoek aan huis. oil kijk ook op vrijdag 3 februari 2017 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een ongelijke strijd is overleden mijn lieve man en onze zorgzame vader Kees 5-12-1939 Nieuwerkerk 11-2-2017 Vlissingen Vlissingen: Heemskerk: Vlissingen: J. Goudzwaard-Fiere Rianne Goudzwaard Marcel Goudzwaard Correspondentieadres: Noorderbaan 102 4386 CC Vlissingen Dinsdagavond 7 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum De Voorzorg van Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal 8 februari om 13.00 uur worden gehouden in het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, waar aansluitend de crematie zal plaatsvinden. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar dr. R.N. van Gent en de medewerkers van Zorgstroom en de palliatieve 24-uurs- zorg. De Heer is mijn herder! Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe sinds 15-1 -1987 van Johannis Jacobus Dieleman Zaamslag, 2-10-1922 t Zaamslag, 1-2-2017 Spui Henk en Ria Dieleman-Haartsen Anja en Wilco - Kars, Birgit, Björn, jarno Jolanda en Angelo - Lotte, Floor, Puk Mariska en Dennis - Jop, Lieke Zaamslag Daan en Ineke t Dieleman-le Feber Christel Jean-Pierre en Gerdien - Max Mazagon (Sp.)Ko en Oti Dieleman-Caceres Gonzalez Kris en Anouk - Broes, Loeke Leontien en Simon - Shiva, Shanti Terneuzen Janny Dieleman Mireille en Bart - loost, Anouk Richard en Irene - Bo, Sam correspondentieadres: Spui 64 4539 PB Spui Maandag 6 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 8 februari om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de Rank, Zaagstraat 2 in Zaamslag. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgThuis, team 'Onder de Wieken' voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41