Jannetje Adriana Wiskerke-Schipper COLOFON Familieberichten Blijde berichten kijkookop mens9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Dankbaar voor de mooie herinneringen die zij bij ons achterlaat, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma LENA DIRKJE FONTEIJNE Lenie weduwe van NICO VIERGEVER Anton en Ar ja Corrie en Kees Rien f Trudi en Hans Kees en Delano Marcel en Gina Kinderen en kleinkinderen Marum, 26 januari 2017 Correspondentieadres: Rozenlaan 5, 9363 GN Marum De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Lieve Silvano, Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en andere oma - Jannie - Sinds 22 juni 1978 weduwe van Marinus Wiskerke in de leeftijd van 95 jaar. Breda: Lineke Breel-Wiskerke (in herinnering) Joost Breel Andries Janneke en Ronald, Linette, Mas Goes: Corrie Almekinders-Wiskerke Wim Almekinders Silvan en Sylvia Gwennie en Stefan, Romy, Jens Arnemuiden: Wim Wiskerke Marja Wiskerke-Marteijn Michael Kevin Carlo Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Valcke'woning 411 voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 31 januari 2017 Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 12, 4463 JC Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 6 februari om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. Wilt u een blijde boodschap, zoals een verloving, bruiloft, geboorte, verjaardag of een jubileum in de krant plaatsen om uw familie, vrienden en relaties op de hoogte te brengen of wilt u iemand feliciteren? Geef dan uw bericht op via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl donderdag 2 februari 2017 Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Opa en Oma van der Veen Ingrid, Richard Ricardo, Vanessa Riëlle Cecilia Lorenso, Denise, Janice, Donovan Peggy, Eddy Joey, Jordy Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 66