OvarJadar] Harmen Caesar Sanstra 14 FAMILIEBERICHTEN "De zegen!" Cjonda Langeraf^Jüiisman Piet van Baaien Gerardus Adrianus Dronkers Herman Geilleit Cjoncfa O fïlensen inq.nl - Gerard Dronkers Geboren: 19 november 1929 in Rilland-Bath Gestorven: 1 februari 2017 in Goes In leven: Enthousiaste leerkracht, gedreven directeur van Ter Welle, actief bestuurslid van verschillende organisaties en lieve opa voor zijn kleindochters Man van: Gerry Dronkers - ter Telgte Vader van: Leendert Dronkers Corien Dronkers - van Maldegem Marion Dronkers Martien Lodder Opa van: Gerine Martijn Marieke Ivo Emilie René Charlotte Casper Wij nodigen iedereen die zich met hem of ons verbonden voelt uit, om samen met ons te danken voor Gerards leven in een Dienst van Woord en Gebed op zaterdag 4 februari om 10.15 uur in de Vredeskerk, Ds. W. H. Van der Vegtplein 2, Goes. Tussen 9.15 en 10.00 uur kunt u in de kerk afscheid nemen. Om 12.00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Goes, Geldeloozepad 30. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "De Bevelanden" bij de begraafplaats. Contactadres: Marion Dronkers, Frank van Borsselenstraat 44, 4472 AZ 's Heer Hendrikskinderen Cjonda Janna Maria CaroCa Harm Harm Sanstra kijk ook op donderdag 2 februari 2017 Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van ons Erelid en Lid van Verdienste We zijn dankbaar dat hij zo lang nog onze clubavonden kon blijven bezoeken en wensen Norman en Nanda veel sterkte. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Adriana Catharina Vermunt Westdorpe, 20-4-1926 Terneuzen ,31-1-2017 Zijn leven werd gekenmerkt door eenvoud, zorgzaamheid en liefde. Terneuzen A.C. Geilleit-Vermunt IstanbulMarc en Slawka Jessica en Matthew - Tessa Ruben en Claudia Terneuzen Marianne en Jaap Robbert en David Tim f Esther Terneuzen Karei en Karien Erik en Annick - Cassandra, Noa, Erik jr. Suzan en Hans Sittard Ad en Yolande Tobias correspondentieadres: Pattistpark 177 4532 HZ Terneuzen Het afscheid vindt in familiekring plaats. Met verdriet in mijn hart, maar wel in grote dankbaarheid voor wat wij samen mochten beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw in de leeftijd van 70 jaar. Rob Langerak Balou 'Ji' 31 januari 2017 Antoni Gaudipark 136 4382 KD Vlissingen U bent uitgenodigd voor de samenkomst waarin wij Gonda willen gedenken op maandag 6 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de ontvangkamer aldaar. We strelen jouw wang, pakken jouw hand, een laatste knuffelkus... We zien in je ogen het verdriet en beseffen dat je moe bent. Het leven werd jou beetje bij beetje ontnomen en je wereld werd steeds kleiner. Maar de liefde tussen ons is gebleven en vaak zal in verhalen terugklinken wat jij ons aan warmte hebt gegeven. Intens verdrietig, maar met diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd om bij ons te blijven, delen wij u mede dat rustig, in het bijzijn van zijn dierbaren, is ingeslapen mijn man en onze (groot) vader Tot het einde genoot hij van het leven en maakte hij plannen voor de nabije toekomst. We zullen zijn onvoorwaardelijke liefde en aan dacht waarmee hij ons omringd heeft missen. Hij was een markante en inspirerende persoon lijkheid. Hij laat voor velen een onuitwisbare indruk achter. Vlissingen, 09-09-1950 f Goes, 30-01-2017 Hij was de Liefhebbende man van Grace Sanstra-Zacharias Zorgzame vader van Nathalie Eline Hoebeke-Sanstra Jeroen Hoebeke Trotse opa van Jordy Hoebeke Correspondentieadres: De Hoge Weie 6, 4486 CM Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 4 februari van 15.00 tot 16.00 uur in de aula achter de "Thuishaven", naast de dorpskerk, Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 7 februari om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Een bijzonder woord van dank voor de geweldige verzorging en deskundige begeleiding aan Huisartsenpraktijk dokter van Delft Allévo team Noord-Beveland Sanne en Tamara ADRZ Goes longarts E.H.D. Keizer/Erasmus MC Dr. R. Tenbrinck. Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Onze lieve nicht is overleden. Nel en Wim Hulswit Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oud collega Wij herinneren Harm als een fijne, kundige en betrokken collega. Wij wensen Grace, zijn dochter Nathalie en verdere familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. collega's en directie TechniCo Installatietechniek B.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59