WAT IK VROEGER WILDE WORDEN 11 Eén ding is zeker: paardenkrachten zijn aan Sabine Korstanje (31) uit Kapelle wel besteed. Het zijn er alleen wat meer geworden dan ze vroeger in gedachten had. v IWat had je graag willen wor den? Paardentrainer of paar- denverzorger. eerder op een paardenrug dan ik kon lopen. De liefde voor dieren zit in de familie. Dankzij mijn vader en opa ben ik opgegroeid met paarden en ik vind het geweldige beesten. Met een paard kun je heel veel: knuffelen, rijden, trainen. Ik wilde van mijn hobby mijn werk maken. Na het afronden van de op leiding paardenhouderij zocht ik een baan, maar het was vooral zwart werk en dat zag ik niet zitten. Je bent bezig met le vende wezens en als er iets zou ge beuren, had ik niets om op terug te vallen. 4 Wat heb je allemaal gedaan om toch je droom te ver wezenlijken? Om mijn kan sen te vergroten, haalde ik mijn vrachtwagenrijbewijs. Dan zou ik ook met een paardenwagen kun nen rijden. Om rijervaring op te doen ben ik de logistiek ingerold en niet meer weggegaan. Niet echt. Samen met mijn ouders zorg ik al heel wat jaren voor onze twee paarden, Ursula en Fabian. Ik werk niet met paarden, maar met de dieren bezig zijn is nog steeds mijn hobby. Soms. Als ik voor mijn werk op de weg zit en een mooie paar denwagen voorbij zie rijden, schiet het wel even door mijn hoofd. werk bij iW Logistiek in Ka pelle en rij het hele land door om supermarkten te bevoorraden. 8 Ben je blij met je huidige werk? Ja. Ik heb leuk werk, het bedrijf is lekker dichtbij huis en ik kan goed rondkomen. 9 Waaruit haal je de meeste voldoening? Het klanten contact en de vrijheid. Vroe ger kwam ik de provincie niet uit en nu doe ik niet anders. ik vind het prima zo. Ik hoop dat ik nog heel lang - met de hulp van mijn ouders - één of twee paarden kan houden. donderdag 2 februari 2017 Van paard naar wagen Ellen Jobse 2 Waarom wilde je dat? Ik zat 3 Waarom is dat niet gelukt? 5 Vind je het jammer dat je geen paardentrainster bent geworden? 6 Denk je nog wel eens aan je vroegere droombaan? 7Wat doe je nu voor werk? Ik Heb je je droom hele maal opgegeven? Ja, en Sabine Korstanje met Fabian, fotomarcelledavidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39