LEZING IJZELENBERG €449 reiskatern.nl voor RESERVEER OP PZC.NL/CLUB Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc van_18rT5 «rl Bestel direct op pzc.nl/plopsa-indoor i_aat je oetoveren uoor ue magibcne wereia PLopsa Indoor Coevorden, het mooiste indoorpretpark van Nederland, telt 25 magische thema-attracties en neemt kids tussen 2 en 10 jaar mee op hun eerste grote avontuur. Kom mee genieten van de Maya Show, een confettidans en Meet Greets met de Plopsa-figuren. Datum: zondag 19 februari a.s. Kinderen tot 1 meter gratis GRATIS TOEGANKELIJK INCLUSIEF MUSEUM- BEZOEK Wandelvierdaagse Marbella 8-daagse vliegreis Doe mee met Marbella 4Days Walking Vanaf ,„P 'Het ruisen van de zee' van Catharina IJzelenberg is een hartveroverende roman over de persoonlijke gevolgen van de watersnoodramp. Catharina IJzelenberg is geboren en getogen in Zeeland en woont tegenwoordig in Zwolle. Zeer treffend omschrijft ze de tijdsgeest van de jaren vijftig en zestig en de onmacht van veel babyboomers om met emoties om te gaan. De lezing van IJzelenberg die in samenwerking met Boekhandel de Vries wordt georganiseerd vindt plaats in het Watersnoodmuseum in Ouwerkerk en is gratis toegankelijk voor abonnees. Zij is daar vanaf 12.00 uur aanwezig om het boek te signeren, de lezing vindt plaats van 14.15 uur tot 15.00 uur. Het museum is voorafgaand of na afloop ook gratis te bezoeken. Zaterdag 4 februari: 14.15 tot 15.00 uur le caisson Watersnoodmuseum Weg van de Buitenlandse Pers 5 4305 RJ Ouwerkerk CLUB EXCLUSIEF VOOR ABONNEES Marbella 4Days Fiesta Bij de finish en in het oude centrum barst het tijdens de vierdaagse van activiteiten en livemuziek. Wat een ambiance! Costa del Sol Gun na al die kilometers de rest van de week de benen rust en relax op de zonnige stranden. Pak een terrasje in het charmante centrum of bij de prestigieuze jachthaven Puerto Bands. Maar je kunt de andere dagen ook nog van de omgeving genieten. Brede zandstranden, gezellige barretjes, legio watersporten en vele prachtige golf banen typeren deze Spaanse kustlijn. Naast zon, zee en strand biedt deze Andalusische Costa tevens een verras send en afwisselend achterland. Kleine schilderachtige dorpjes naast grote steden als Granada, Sevilla, Córdoba en Malaga. Stuk voor stuk interessant en elk met een eigen karakter. Hotel Blue Bay Banus Het Hotel Blue Bay Bands ligt dichtbij de haven van Puerto Banus en is verspreid over een oppervlakte van meer dan 28.000 vierkante meter met spectaculaire, groene subtropische tuinen, zwembaden en vijvers. Het hotel is gebouwd in de stijl van een typisch wit Andalusisch dorp, met de geplaveide straten, pleinen en binnenplaatsen zelfs een kleine kapel. Met een taxi of het openbaar vervoer ben je snel in het Vertrek 9,10,11 oktober 2017 Incl. startbewijs voor Marbella 4Days Walking Verblijf in hotel Blue Bay Banus*' Kies uit logies/ontbijt of halfpension Dichtbij haven van Puerto Banus De paden op, de lanen in! Geniet van een uitdagende vierdaagse met pittige hellingen én prachtige wandelingen door de stad, de natuur en langs het strand. Geen dag is hetzelfde. Tijdens de vierdaagse, van 12 t/m 15 oktober 2017 ontdek je de mooiste verborgen plekjes van Marbella in prima wandel weer. Kies uit 20 of 30 kilometer en beleef samen met veel Nederlandse deelnemers 'Marbella 4Days Walking'! centrum van het 7 km verderop gelegen Marbella. Vanaf hier start op 12,13,14 en 15 oktober 2017 de Marbella 4 Days Walking, hét wandelevenement van Zuid Spanje. Arrangement is inclusief: Retourvlucht met TUIfly Amsterdam - Malaga Transfer luchthaven - hotel en v.v. 7 overnachtingen in Blue Bay Banus**** Verblijf o.b.v. logies/ontbijt of halfpension Nederlandse reisleiding Startbewijs voor de Marbella 4Days Walking, 20 of 30 kilometer Toegang tot het openingsfeest en medaille naafloop 'Marbella 4Days fiesta' vol activiteiten en live muziek 8 dagen vanaf 449,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteiten fonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst op 9,10 of 11 oktober 2017. De vanafprijs is beperkt beschikbaar. Meer informatie en boeken Voor informatie, prijzen en om te boeken gaat u naar de website reiskatern.nl. U kunt ook bellen met TUI tel.: 0900- 8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. Marbella 4Days Walking - Blue Bay Banus. Meer informatie en boeken Ga voor Blue Bay Banus - Marbella 4Days Walking naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1708 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel 3,f|f (<f)) TUI

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18