DvarJsilsri familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Richard Charles De Clerck Laurens Willem Verhage familieberichten O fjjensen 1nq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een ongelijke strijd is overleden mijn lieve man en onze zorgzame (schoon) vader Izak Tange Sjaak in de leeftijd van 55 jaar. Marian Tange-Kruijsse Danny en Agnes Marcel 29 januari 2017 Kerkhoekstraat 27 4401 GB Yerseke De afscheidsdienst zal donderdag 2 februari om 13.30 uur worden gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van hetADRZ te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Janus Ots Lau Lou Verhage Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN dinsdag 31 januari 2017 kijk ook op Sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Hermans Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan mijn lieve man, vader, trotse opa en zwager echtgenoot van Ria De Clerck-Blaeke Verbonden met de eremedaille aan de Orde van Oranje Nassau. Oud gemeentebode en stadsbeiaardier van Sluis Sluis, 28 april 1932 Sluis, 28 januari 2017 Sluis: Ria De Clerck-Blaeke Brugge: Veronique De Clerck Alain De Bois Imano Heemskerk: Bennie en Nellie Kinderen en kleinkinderen Sluis: Tilly en Eddie Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Kloosterstraat 49, 4524 BK Sluis De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen Na een periode van afnemende gezondheid, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom. Wij zijn dankbaar dat wij zijn leven met hem mochten delen. Camiel en Corrie Anny en Jo t Jo en Irene Wim en Ineke. Kinderen en kleinkinderen De bal is uitgerold. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer en oom Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Hansweert: Willem en Francina Verhage-Meiland Hansweert: Ronald Verhage Jaimy, Rivano Goes: Daisy Verhage Terneuzen: Lau en Jerry van Toor Steffy, Maiky, Finn 29 januari 2017 Jacob van Lennepstraat 7, Terneuzen Correspondentieadres: Mastgat 19, 4417 CM Hansweert U kunt afscheid nemen van Lau in het uitvaart centrum van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 2 februari van 20.00 tot 21.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 10.30 uur in de aula van genoemd crematorium. Na de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de sportkantine van V.V. Terneuzen. Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid Een groot aantal jaren heeft Lou zich verdienstelijk gemaakt voor onze vereniging. Wij zullen Lou en zijn inzet missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen Bestuur, leden en vrijwilligers van vv Terneuzen Terneuzen, 29 januari 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(5)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 81