DjirikosiuijJing mensenllnq.nl «rTjOff, 'T 16 FAMILIEBERICHTEN Wilhelmina Klaasse COLOFON Familieberichten O fïlensen inq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een ongelijke strijd is overleden mijn lieve man en onze zorgzame (schoon) vader Izak Tange Sjaak in de leeftijd van 55 jaar. Marian Tange-Kruijsse Danny en Agnes Marcel 29 januari 2017 Kerkhoekstraat 27 4401 GB Yerseke De afscheidsdienst zal donderdag 2 februari om 13.30 uur worden gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van hetADRZ te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze geliefde broer, zwager en oom. We kunnen ons nog niet voorstellen dat je er niet meer bent en zullen je herinneren zoals iedereen je kent. We zullen je gezelligheid missen. Sjaak Tange Maddy en Tom Zoeteweij-Tange Lianne Karin &Teunis Wim en Nel Tange-De Winter Arjan Carolina Emi Sander Mina Tange Ardjan Tina Richard Marliza Piet (in liefdevolle herinnering) en Elly Tange-Peijpers Arno Olga Jack Janine Jan en Ina Tange-Butler Michael Nathalie Edwin Dennis Joy Lein en Ingrid Tange-De Vetter Ortwin Adri en Edith Tange-Roelse Bodine Justine Achterneefjes en -nichtjes Wij wensen Marian en de kinderen alle kracht en sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze buurman Sjaak Tange Wij wensen Marian, Danny, Agnes en Marcel veel sterkte toe. De buren van de Kerkhoekstraat: Fam. Slabbekoorn Fam. Hoekman Fam. de Landmeter Fam. Martens Ina Hollebrandse Fam. de Witte Fam. Krijger Fam. van Noorden Fam. Mol Francien Timmerman Met droefheid namen we kennis van het overlijden van ons sportieve lid en oud-bestuurslid sinds vele jaren Sjaak Tange We zullen nog dikwijls aan hem terug denken en wensen zijn familie en vrienden alle sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Bestuur en leden Tafeltennisvereniging 'Yerseke'. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Sjaak Tange Wij wensen Marian, Danny, Agnes en Marcel Gods kracht en nabijheid toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Chris, Rianne en kinderen Met droefheid geven wij u kennis dat, na een langdurig verblijf in verpleeghuis "Cornelia" te Zierikzee, is overleden onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Mina echtgenote van Hendrik Kik f 27 augustus 2010 Middelburg, 5 maart 1932 t Zierikzee, 27 januari 2017 Bruinisse: A. Reiche-Kik N. Reiche Mirella en Patrick Jesper Twan K.Kik L. Kik-Gala Emmaly Michelle Correspondentieadres: Dorpsweg 49 4311 RL Bruinisse De afscheidsdienst en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Donderdag 2 februari is er van 15.00 tot 16.30 uur gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van zorgcentrum "In 't Opper", Dokter de Kock- straat 13 te Bruinisse. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van verpleeghuis "Cornelia" te Zierikzee voor de liefdevolle zorg. K' Voor de vele warme blijken van medeleven die wij ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma, overoma en over-overoma Tannetje Dagevos-Zuidweg willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zovelen geliefd was. Namens de familie Truus Warbout-Dagevos Wemeldinge, januari 2017 uit -vaardig en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 kijk ook op dinsdag 31 januari 2017 alexandramar|<Ucce uitvaartverzorging 0113 214291 06 10730321 nfo@uitvaartinzeeland.nl www.uitvaartinzeeland.nl Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72