Jan Johannes Vaane Nico Eversdijk Nico Nico Eversdijk Elisabeth Wielemaker kijktip fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 18-9-1944 29-1-2017 Weg uit het heden, maar voor altijd in onze herinnering Ome Nico Anja Michelle en Robin Len en Rudy Kelly Onze zwager en oom Lau Traas is overleden. We bewaren goede herinneringen aan hem. Nieuwdorp: Piet Dominicus (overleden 1965) Bets Dominicus Kopmels Wemeldinge: Daaf en Joke Lindenbergh Dominius Roosendaal: Nico en Viktorine Dominicus Hontelé 28 januari 2017 Wij ontvingen uit Californië U.S.A. het droeve bericht dat daar overleden is onze lieve zus, schoonzus en tante Pieternella Den Herder echtgenote van Johannes Boot Lewedorp Manteca 25-2-1918 30-1-2017 Fam. Den Fierder John de Nooijer John John de Nooijer John de Nooijer Liselot Erg verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer en oom Jan in de leeftijd van 59 jaar. P. Vaane J. Vaane-van der Linde Peter en Marian Mariëlle en Peter Romy Mark Zierikzee, 28 januari 2017 Jannewekken 10 Correspondentieadres: Zandweg 18a 4301 TA Zierikzee De rouwdienst zal donderdag 2 februari om 13.30 uur gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetij straat 11 te Zierikzee. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van de kerk. Omstreeks 14.30 uur zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Liever geen bezoek aan huis dinsdag 31 januari 2017 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud en hard werken, is in de leeftijd van 72 jaar overleden, onze geliefde broer, zwager en oom Ellewoutsdijk: Kaatje de Broekert - Eversdijk (in liefdevolle herinnering) Rinus de Broekert Kapelle: Marien Eversdijk Annie Eversdijk - Slotboom (achter) neven en nichten Correspondentieadres: Postweg 10, 4421 NB Kapelle. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 februari van 19.30 - 20.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 13.00 uur in voornoemd rouwcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in rouw centrum Peter Butler. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Ter Vaicke' afd. TV12 voor de liefdevolle verzorging. Na een ziekbed waarin we hem zorg en ondersteuning mochten bieden, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve oom We zullen je missen. Rust zacht. Mineke en Leo Peter en Jolanda Peter en Ella Na een slopende ziekte is overleden mijn goede en behulpzame vriend Kapelle: Kees Rouw In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zal je altijd blijven Diepbedroefd zijn we dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve vriend en maatje, allerliefste papa, zoon, broer, zwager en oom partner van Nathalie Huibregtse Middelburg, Zierikzee, 22 mei 1968 29 januari 2017 Middelburg: Nathalie Noa Middelburg: Johande Nooijer (in herinnering) Marie de Nooijer- van Belzen Serooskerke: Rinus, Esmee, Robin Grijpskerke: Leo en Marjolein, Marlon Middelburg: Ella en Ad, Malissa en Finn Kim Correspondentieadres: Eduard Vetermanstraat 21, 4333 CJ Middelburg De afscheidsdienst voor John, waarvoor wij u uit nodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 3 februari om 17.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend na de dienst bent u van harte welkom om een borrel te drinken op het leven van John en om de familie persoonlijkte condoleren in café Ut Babbelaertje, Vlasmarkt 14te Middelburg. U mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen in plaats van een rouwkaart. Geschokt zijn wij door het overlijden van de partner van onze dochter en zus Nathalie en de papa van Noa. Wij wensen hen veel sterkte in deze moeilijke tijd. Serooskerke: Wim en Lia Huibregtse Sint Laurens: Monique en Ronald Smulders, Larissa, Raoul Oostkapelle: Frank en Suzanne Huibregtse, Iris, Fleur Het is onmogelijk om iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren. Johnno rust zacht Wij wensen Nathalie, Noa en de familie heel veel kracht en sterkte toe. John Djamida Peter Kerstin Ronald Caroline Middelburg, 29-01-2017 Wij waren geschokt en verbijsterd, toen we vernamen dat vader van Noa, leerling uit onze groep 6 toch nog onverwacht is overleden. We herinneren ons hem als een lieve zorgzame vader. We hopen Noa en haar moeder tot steun te kunnen zijn. Team, kinderen, ouders en College van Bestuur Archipelschool hetTalent. Wat zo diep in je hart zit Kun je door de dood niet verliezen De herinnering aan een bijzonder mens is geboren Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. Dankbaarheid overheerst dat zij zo lang bij ons is geweest echtgenote van Pieter Willem Egbertus Beekman t Middelburg Middelburg 19 december 1927 t 29 januari 2017 Florentine Vincent, Stephan en Angelique Charlotte en Jasper, Kim, Joost Willem en Marga Koen, Eva Peter en Conny Bob, Max, Rik Correspondentieadres: Generaal Eisenhowerlaan 28,4333 BR Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Lies te nemen op donderdag 2 februari van 19.30 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Jobse, Bachweg 2 in Middelburg. We nemen gezamenlijk afscheid op vrijdag 3 februari om 11.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Sint Willibrord voor hun liefdevolle verzorging van onze moeder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71