Ovaria dan Gors 14 FAMILIEBERICHTEN SILVANO CARLOS VAN DER VEEN SILVANO SILVANO SIL Jozias Beije O fïlensen inq.nl Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij. Alles wordt anders en niets is wat het lijkt. Sil besliste anders en daarom geven wij diep geschokt kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer en vriend - SILVANO - Vlissingen, 25 augustus 1992 t Tilburg, 29 januari 2017 Jan Carlos van der Veen in liefdevolle herinnering Miranda van der Veen-van Rijswijk Peter Frijters Ymke en Tom Luciènne Correspondentieadres: Meiveld 22,4388 MB Oost-Souburg Silvano is bij ons thuis, in de dagen voor de uitvaart is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen tussen 11.00 en 16.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 4 februari om 11.00 uur in het Arsenaal Theater, Arsenaalplein 1 te Vlissingen. Voorafgaand is er gelegenheid tot het condoleren van de familie van 9.30 tot 10.30 uur. Aansluitend zullen we Silvano naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg waar om 13.30 uur de begrafenis plaats zal vinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om na te praten in het Arsenaal Theater van 15.00 tot 17.00 uur. -Wanneerjullie aan bloemen denken, hij hield van een rode roos- Rust zacht lieve Wij hielden heel veel van jou. Opi f Omi Veel te vroeg, veel te jong Rust zacht. ooms en tantes neven en nichten achterneven en achternichten Lieve Je hebt je eigen weg gekozen... Flopelijk heb je nu je rust gevonden. Wij houden heel veel van jou. Fleel veel liefs, Opa oma John Marianne, Merwin en Manuela, Martijn en Marilisa, Kensi, Moïse Erik Andrea, Jeffrey, Cindel, Amber Chantal Quincy Heel verdrietig en vol bewondering voor de manier waarop hij tegen zijn ziekte heeft gevochten, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, dierbare zoon, broer, zwager en oom Jos in de leeftijd van 55 jaar. Delft: Thonie Breda: Denise Oosterland: T.A. Beije C. Beije-Klink Alblasserdam: Kees Sem, Simone Nieuwerkerk: Janita en Frans Niels, Stijn Zierikzee, 29 januari 2017 Correspondentieadres: Leuvenstraat 25 4307 CB Oosterland De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar Allévo voor de liefdevolle verzorging. Na een "vol wilskracht gestreden" strijd nemen we afscheid van onze neef Jos Beije Familie Beije, neven en nichten Toch nog onverwacht is overleden onze collega Lau Boonman Wij missen in hem een toegewijde collega, een echte vakman. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Goes, 30 januari 2017 Collega's van de afdeling Storingen Onderhoud DNWG Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden onze collega Lau Boonman Wij missen in hem een fijne collega, waarmee we vele jaren prettig hebben samengewerkt. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte met dit tragische verlies. Goes, 30 januari 2017 Directie en medewerkers van DELTA N.V., Enduris B.V. en DELTA INFRA B.V. Afgelopen vrijdag 27 januari kregen we het droevige bericht dat Gors-medewerker Marga Otten op de leeftijd van 61 jaar is overleden. We verliezen in haar een betrokken, gemotiveerde collega en een lieve begeleider. We wensen haar man Flans en de familie heel veel sterkte toe. Namens collega's en bewoners Touwbaan Zierikzee, leden Ondernemingsraad en overige betrokken Gors-medewerkers. kijk ook op dinsdag 31 januari 2017 mensgerichte ondersteuning

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41