- Jo- Rudy Desiré Vermeerssen Lau Traas Johanna Coppoolse - Filius Adrianus Hendrikus Stefanus Commelin Maria Stephanie Prudentia Haverbeke-Hollebosch Verdrietig omdat wij haar moeten missen en dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, met een hart vol herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 2006 weduwe van Simon Coppoolse in de leeftijd van 90 jaar. Tineke en Cok Cobie en Jaap Joke en Theo (in liefdevolle herinnering) Piet en Cobi Simone en Wout Adrie en Everien Rob en Michelle Klein- en achterkleinkinderen Goes, 26 januari 2017 Zorgcentrum Randhof Correspondentieadres: Boomweidelaan 42, 4423 AP Schore. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 2 februari om 14.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 14.00 tot 14.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Magdalena Maria Desirée Vermeerssen-de Poorter Zijn werk, zijn kracht zijn interesse voor het leven, zijn moed zo sterk. Hij heeft er alles voor gegeven. Verdrietig stellen wij u in kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa, overgrootvader en echtgenoot van onze moeder Adrie in de leeftijd van 84 jaar. Nel Commelin - Dezutter Annemarie en Jan Marianne en Leen Meindert en Ria Ko en Marjolijn Ina en Arjo Karin en Ad Erik en Lonie Klein- en Achterkleinkinderen Noordweg 21 4353 AR Serooskerke, 28 januari 2017 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 februari om 13.30 uur in "De Zandput' Zandput 5 te Serooskerke. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Zandput". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Denk aan mij terug Maar niet in dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Na een mooi en voltooid leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa (Laurus) weduwnaar van Sien Traas - Dominicus 's-Heerarendskerke, f Oost-Souburg, 21 september 1929 28 januari 2017 Casper f en Priscilla Petra en Jan Ravi, Sina Marco en Anneke Danny en Jennifer Esmée en Albert-John Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever, voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 11.00 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19 te Vlissingen (West- Souburg). Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 10.30 tot 10.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerder genoemde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Pinakel 20 4336 JD Middelburg Bedroefd maar met goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Lau Traas Jan Spruit Casper Traas Willy Traas-Kaaisteker Ko Traas Mina Traas-Braam Piet de Smidt Cees Traas Janny Dekker In liefdevolle herinnering Sien Traas-Dominicus, Jo Traas-Goedegebure en Jan Goedegebure, Cathrien Spruit-Traas, Mies de Smidt-Traas Neven en nichten 28 januari 2017 Herinner mij, maar niet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven hebben wij helaas afscheid moeten nemen van Hermanus Leonardus Maton Hagestein, 7-10-1934 t Hulst, 27-1-2017 Julia Werner en Martine Gijs Korte Bellingstraat 26a 4561 EG Hulst De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 2 februari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Wij danken hen die hem zo liefdevol hebben verzorgd. COLOFON Familieberichten Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had Ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is overleden mijn lieve man, onze pa, opa en schoonzoon echtgenoot van Nieuw-Namen, t Terneuzen, 25 januari 1958 28 januari 2017 Hulst: Marleen Vermeerssen-de Poorter Hulst: Matanja en Ivan Pauwels-Vermeerssen Dyantha Hulst: Björn en Evelien Vermeerssen-de Detter Hulst: Ma de Poorter Boy P.C. Hooftstraat 28, 4561 NB Hulst Volgens de wens van Rudy zal de crematie in stilte plaatsvinden. Je was de tijd kwijt en vele dingen en dan ineens die glimlach dat gebaar, die herinnering aan vroeger dat hoorde zo bij jou en jij hoorde zo bij ons... Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid moeten nemen van onze ma, oma en omi sinds 4 oktober 1980 weduwe van Aimé Haverbeke Watervliet, IJzendijke, 26 januari 1923 27 januari 2017 Biervliet: Alex en Benita Haverbeke-Martens Heidi en Christian Siem, Loek Tessie Zaamslag: Patrice en Eddy Roozen-Haverbeke Arthur Ilse en Jan Wout-Jan, Lauren, Fedde Correspondentieadres: Schorerweg 2, 4522 ND Biervliet Een speciaal woord van dank aan dokter van Hevele en aan de medewerkers van afdeling Molenberg van Huize Emmaus voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de algemene begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. E-mail famil iGberichtGnpzc@persgroGp.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 84