Overleden 22 FAMILIEBERICHTEN Maria Francisca de Smit Wies Antheunis-Verdurmen Cornelia Louisa de Block-Serrarens Lau Traas O fnensenlinq.nl Maria Louise Provo-Verhoosel Adriaan Krijger Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinnering. Dag klein omaatje Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, gesterkt met het Sacrament der Zieken en een liefdevolle verzorging in "'t Polderken" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en klein omaatje "Mieke" weduwe van Fer Oosterhout eerder weduwe van Ward de Kort *28-04- 1914 f 28 01 - 2017 IJzendijke Westdorpe Sas van Gent: Joop en Marijke Sas van Gent: Marika Amersfoort: Hans en Aly Philippine: Willy en Sandra Klein- en achterkleinkinderen Familie de Smit Familie de Kort Familie Oosterhout Sas van Gent, 28 januari 2017. Corr.adres: Malotauxstraat 12,4551 GX Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 2 februari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Achter elke traan van verdriet zit een glimlach van herinnering. Dag klein omaatje Brenda en Donald, Pepijn Jelte Claudia en Peter, Laura Casper Marie 3 april 1931 Sluis: Sluis: Sluis: Geschrokken ontvingen wij het bericht dat plotseling is overleden. Hij was jarenlang organist bij heel veel vieringen in onze kerk en de vaste begeleider van onze cantorij. Wij zullen zijn deskundigheid en inzet missen. Maar vooral staan we stil bij het verdriet van zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen troost en kracht toe. Protestantse gemeente "de Verbinding" te Schoondijke, Groede, Waterlandkerkje Leon Antheunis Leven is gelukkige ogenblikken vasthouden Opdat donkere tijden te dragen zijn Verdrietig maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn is aan het einde van een mooie winterdag rustig ingeslapen onze lieve mam, zorgzame lieve oma en omaatje Corrie weduwe van Josephus Franciscus de Block Lamswaarde, t Hulst, 20 februari 1926 26 januari 2017 Zaltbommel: Truus en Theo van Waes-de Block Voorburg: Jasper en Sanneke van Waes-Breure Floris, Lotte, Julian Zwolle: Pelle van Waes en Farida Berkhof Hannelore Amsterdam: Willem van Waes en Lilian Planellas Juda Correspondentieadres Mezenlaan 3, 5301 NW Zaltbommel U kunt afscheid nemen van moeder en oma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 1 februari van 18.30 tot 19-00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Denk aan mij terug Maar niet in dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Na een mooi en voltooid leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa (Laurus) weduwnaar van Sien Traas - Dominicus 's-Heerarendskerke, f Oost-Souburg, 21 september 1929 28 januari 2017 Casper f en Priscilla Petra en jan Ravi, Sina Marco en Anneke Danny en Jennifer Esmée en Albert-John Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever, voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 11.00 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19 te Vlissingen (West- Souburg). Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 10.30 tot 10.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerder genoemde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Pinakel 20 4336 JD Middelburg maandag 30 januari 2017 Opgewekt en zorgzaamnooit vragend Nimmer klagend, altijd stil dragend Wij hebben je mogen begeleiden in de laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid te mogen doen. Je was voor ons een lieve vrouw, moeder, oma en overgrootoma, we konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. In de leeftijd van 85 jaar is van ons heengegaan echtgenote van Jacob Pieter Provo IJzendijke, Terneuzen, 27 januari 2017 Jacob Pieter Provo Marian en Jan Izaak Arthur Provo Désiréé en Mario, Esmeralda Correspondentieadres: Hoogstraat 58-114, 4524 AD Sluis Een speciaal woord van dank aan alle verzorgenden van Rozenoord, dokter Slock, dokter Surinx en de verzorgenden van afdeling intensive care van ziekenhuis De Honte, voor alle goede zorgen. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 2 februari om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Marie op woensdag 1 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wanneer de binnenste de buitenste cirkels ontmoeten en in elkaar uitvloeien ontstaat er harmonische eenheid die de stilte beroert Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze trotse oma weduwe van Zij overleed op 26 januari jl. in de leeftijd van 87 jaar. Joop en Saskia Emelie en Valerie Correspondentieadres: DELA, T.a.v. familie Antheunis, Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst De Woord- en Communiedienst wordt woensdag 1 februari 2017 gehouden om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. (uit Corrie haar poëzieschriftje)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 83