J? V 24 FAMILIEBERICHTEN Jan van der Maas Soeratina Helena Tahapary-Wiessner Opa van der Maas Soeratina Helena Tahapary-Wiessner Soera Tahapary s N O Illens9nlinq.nl want God heeft een blijmoedigen gever lief. 2 Korinthe 9 7b Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere van ons is weggenomen onze lieve, bijzondere vader en opa echtgenoot van Leentje Bouwman f 27 november 1998 in de leeftijd van 93 jaar. Jo en Rinus Gré en Rien Jan en Sjaan Betsy in herinnering Dies en Ankie Jeanette en Koos in herinnering Leny en Jaap Wilma en Henk kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Bruinisse, 27 januari 2017 Allévo "In 't Opper" Correspondentieadres: St. Joostdijk 98 4307 AV Oosterland Dinsdag 31 januari is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren in het Stiltecentrum van "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Woensdag 1 februari zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "In 't Opper" voor de goede en liefdevolle verzorging. Uit liefde los gelaten... Na een mooi leven en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij tot ons verdriet mededelen dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma Soera WidJelbulg, 7juli 1955 yHiddelbuïg, 27januari 2017 Bram Tahapary in liefdevolle herinnering John en Simone Tahapary-Malcorps Mijke en Sam Mart en Eva Carla Tahapary en Ad Joziasse Erwin en Amanda Eva en Swen Sandra en Leo Zuidweg - Tahapary Naomi en Marvyn Aïsja en Joren Anita en Michiel Michielsen - Wiessner Kenny en Vanity, Shainy Wesley en Engelien Jeremy en Inge Correspondentieadres: Westerscheldestraat 157,4335 NG Middelburg De herdenkingsbijeenkomst en crematie zullen plaatsvinden op donderdag 2 februari 2017 om 11.00 uur in de Aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Wij zijn verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze lieve Nellie en Leo Lenie en Jaco Ineke en Leunis Hanny en André Marianne en Peter Jan en Joanne Helma en Kees Jan en Claudia Ellen en Hans Dennis en Christine Martin en Wendy Margreet en André Sonja en Jan Jan Johan Martijn Leendert Jeroen in herinnering Evelien en Marco Anne Marie en Chris Andrea Jan-Willem en Timna Elna Leendert-Jan Jaimy Silvana achterkleinkinderen en achter-achterkleinkind Bruinisse, 27 januari 2017 Selamat jalan, opa Bram sudah tunggu Lieve oma, We zijn u dankbaar voor alle mooie herinneringen en gaan uw unieke persoonlijkheid missen. Liefs en een dikke smakkerd, Erwin en Amanda, Mijke en Sam, Naomi en Marvyn, Eva en Swen, Mart en Eva, Aïsja en Joren. Gastvrij en betrokken Onze zus, schoonzus en tante Vaarwel lieve Soera Henk en Corry Wiessner-GillissenfMen in herinnering) Jenny en Peter Susy Charles en Bianca Soera Henrica en Herman Caroline en Jorg Henny en Ilona Leendert (in herinnering) en Addie Wiessner-Dobbelaar Anita en Michiel Elvira en Martin Achterneven en -nichten Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe Te zijn wie we zijn, daar gaat het om Wees als de rivier die stroomt En al dansend haar weggaat. Diep bedroefd ben ik door het overlijden van mijn goede vriendin (tevens de moeder van Middelburg Al) Bedankt voor je fjne vriendschap. Ik zal je erg missen. Leo van Halen Soera Tahapary Bram Dees Cornelia Jongejan Corrie maandag 30 januari 2017 Na een jarenlange vriendschap nemen wij verdrietig afscheid van een deel van onze familie Wij zullen haar missen en wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie Conté Letty en Jan Eef en Barend (in herinnering) Rein en Leny René en Karin Louise en Wim Sennie en Bea Trude en Jan Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom. Uit aller naam, Familie Dees neven en nichten. Alles is heimwee wolken en water alles is heimwee naar vroeger - naar later vroeger is over later - een ster gisteren is oud en morgen nog ver Op vrijdag 27 januari 2017 is onze moeder overleden Melissant, 18 juni 1928 t Goes, 27 januari 2017 Marjan en Eugène Remon en Ilona Bram en Huub Jerney en Ken Isma en Samira Maarten en Trudy Priscilla en Maarten Hannah en Esmee Mathieu en Sesca Nathan (in liefdevolle herinnering) Breanna en Lovina Correspondentieadres Stadhouderslaan 31 4336 GZ Middelburg Donderdag 2 februari gedenken wij onze moeder, groot- en overgrootmoeder in een bijeenkomst in uitvaartcentrum De Voorzorg van Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20, Vlissingen, aanvang 11.30 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Daarna bent u van harte welkom in De Voorzorg om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 55