I O um t? I //.-TP: m 1. s 11 HOOFDKLASSE B VIJFDE NEDERLAAG Ruud Pennings ontkent noch bevestigt dat hij trainer wordt van Halsteren. Bij VC Vlissingen houden ze al rekening met zijn vertrek. üddiG De Jager Van Anrooii Het overkwam VC Vlissin gen dit seizoen al vaker, zoals vorige week nog te gen Dosko. De Walcher- se hoofdklasser moest vroeg in de wedstrijd een tegengoal slikken en was vervolgens weer op achtervolgen aangewezen. In de kleedkamer werd er vooraf nog op ge hamerd dat iedereen tegen Blauw Geel'38 scherp moest beginnen en dat de ploeg niet snel op achterstand mocht komen. Die boodschap was niet bij iedereen aangekomen, want na ruim een minuut lag de 0-1 alweer achter Joan van Belzen. De doelman baalde er na afloop ste vig van, want waar het duel met Dos ko vorige week nog werd omgebogen in een 2-1-overwinning, bleek Vlissin gen daar nu niet toe in staat. De ploeg drong wel aan tegen Blauw Geel'38, kreeg een paar mogelijkhe den om langszij te komen, maar slaag de er niet in om te scoren. En dus bleek de slappe opening uiteindelijk doorslaggevend. „Het strijdplan was duidelijk", zei Pennings. „Eén van de punten waar we op hebben gehamerd was dat we niet vroeg op achterstand moesten ko men tegen deze ploeg. In de heen wedstrijd hadden we moeite met £5 Sm hun lopende mensen vanuit het mid denveld. Daarom had ik met Quincy Gooding en Menancio Weeda twee controleurs neergezet. Maar als je zo als in die eerste minuten de duels niet aangaat, dan krijg je 'm wel te gen. Daarna liepen we achter de fei ten aan." Pennings ging na rust met het in brengen van Abdoe Abdenbi wat aan vallender spelen en hij zette daar la ter Regilio Pinas en Geraldi Geerman nog bij. Het leverde uiteindelijk niets op. „Ik vond ons vandaag slordig aan de bal", zei de trainer. „Het was af en toe te gejaagd. Als we de bal wat lan ger in de ploeg hadden kunnen hou den, dan hadden we misschien iets meer gevaarlijke momenten gehad." Halsteren Voor, tijdens en na het duel met Blauw Geel'38 ging het gisteren op het sportpark aan de Irislaan vooral over de toekomst van Pennings. Bij de Walcherse club houden ze reke ning met zijn vertrek en gaan ze er van uit dat de trainer komend sei zoen bij Halsteren aan het roer staat. Pennings wilde zelf na afloop van het duel met Blauw Geel'38 niet te diep ingaan op de geruchten. Hij ontken de noch bevestigde dat hij een over eenkomst heeft gesloten met de Bra bantse zondag-hoofdklasser, die Vlis singen later dit seizoen nog tegen komt. „Ik heb bij Vlissingen nog niet ken baar gemaakt wat ik ga doen", vertel de Ruud Pennings. „Zodra ik mijn keuze heb gemaakt is het aan mij om de club en verschillende mensen daarover in te lichten." Bij VC Vlissingen houden ze ech ter rekening met een vertrek van Pen nings. Kort voor het eind van 2016 was er nog goede hoop dat de trainer bij zou tekenen, een maand later staan de zaken er anders voor. Vlissin gen heeft ook al rond de tafel gezeten met John Karelse, de trainer die aan het eind van dit seizoen vertrekt bij Goes. Vanavond hoopt Vlissingen de komst van Karelse af te ronden. De spelers van VC Vlissingen wach ten rustig af wat er de komende tijd gaat gebeuren. Ze hebben te horen ge kregen dat de vergoedingen komend seizoen recht worden getrokken, waarbij er nog maar twee categorieën zullen zijn. Per maand worden ver goedingen uitgekeerd die veel andere clubs ook wel op kunnen hoesten. Of die nieuw gekozen koers voor een leegloop gaat zorgen, zal de ko mende maanden duidelijk worden. Zoals ook duidelijk wordt of Vlissin gen dit seizoen nog een rol van bete kenis gaat spelen in de hoofdklasse A. Ruud Pennings zal hopen dat dat lukt, om daarna met een goed gevoel afscheid te kunnen nemen. KARAKTERISTIEK maandag 30 januari 2017 i Voetballer Ru ben de Jager scoorde zater dag twee keer voor Jong FC Twente in de tweede divisie. Daarmee zorgde de uit Lewedorp afkomstige aan valler voor het raamwerk van de 3-1-zege van zijn ploeg op GVVV. Hij heeft inmid dels zes keer ge scoord in de tweede divisie, waarin Jong FC Twente nog wel laatste staat. Na een zware val in de eerste ron de kon veldrijd- ster Lindy van An- rooij (foto) zater dag bij haar WK-debuut geen rol van betekenis spelen. De belof te uit Kapelle werd 40ste in het Luxemburgse Bie- les. Bij de val liep de Bevelandse materiaalpech op en bezeerde ze haar heup en rug. Ze ging daarna op karakter door. Vlissingen komt tik niet meer te boven Barry van der Hooft Vlissingen uw Joan van Belzen (links) staat aan de grond genageld bij de 0-1 van Sander Egmond (blauw-geel tenue). Renzo Roemeratoe (nummer 4), Khalid El Hattach (8) en Quincy Gooding (5) zien de bal binnenrollen, fotos lex de meester Ruud Pennings volgt het duel met Blauw Geel'38 vanaf de zijlijn, met rechts naast hem zijn assistent Thomas Ragut. VC Vlissingen-Blauw Geel '38 0-1 (0-1). 2. Sander Eg- mond 0-1. Scheidsrechter: J. Akkerman (Den Dolder). Ge le kaart: Jarreau Manuhuwa (VC Vlissingen) en Brahim Zaari (Blauw Geel '38). Aan tal toeschouwers: 200. VC Vlissingen: Joan van Belzen; Renzo Roemeratoe, Jarreau Manuhuwa, Roysel James, Milton Roemeratoe; Menancio Weeda (46. Abdoe Abdenbi), Raymond Wolff, Quincy Gooding (72. Regilio Pinas); Khalid El Hattach, Yves Nyemb en Hoessein Bouzambou (82. Geraldi Geerman). a

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39