Lau Traas Neeltje Christina Allewijn - van der Plank Johanna Geertruida van Sabben-Wolthuis Theodoor Jacob van der Koorde Jacomina (Mina) van Overloop - Franje kijkookop fDensQnlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 21 Enige en algemene kennisgeving Tot op het laatst betrokken bij het leven is op 21 januari 2017 overleden Willem Pieter van den Bogaardt Wim in de leeftijd van 90 jaar. Tijdens zijn leven directeur van de openbare ULO en MAVO te Kort gene, waar hij met veel betrokkenheid heeft gewerkt. Oud Sabbinge: Evelien Mos Leiden: Sieto van den Bogaardt Correspondentieadres: Bijsterweg 18 4471 PR Oud Sabbinge Volgens de wens van Wim heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Denk aan mij terug Maar niet in dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon Hoe ik was toen ik alles nog kon Na een mooi en voltooid leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader en opa (Laurus) weduwnaar van Sien Traas - Dominicus 's-Heerarendskerke, t Oost-Souburg, 21 september 1929 28 januari 2017 Casper f en Priscilla Petra en Jan Ravi, Sina Marco en Anneke Danny en Jennifer Esmée en Albert-John Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van de Zoute Viever, voor de liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 11.00 uur in de aula van Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren, Kerklaan 19 te Vlissingen (West- Souburg]. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 10.30 tot 10.55 uur gelegenheid tot afscheid nemen in eerder genoemde aula. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Correspondentieadres: Pinakel 20 4336 JD Middelburg Bedroefd maar met goede herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Lau Traas Jan Spruit Casper Traas Willy Traas-Kaaisteker Ko Traas Mina Traas-Braam Piet de Smidt Cees Traas Janny Dekker In liefdevolle herinnering Sien Traas-Dominicus, Jo Traas-Goedegebure en Jan Goedegebure, Cathrien Spruit-Traas, Mies de Smidt-Traas Neven en nichten 28 januari 2017 "Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij". Jesaja 43:1 Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, delen wij u mede dat wij toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, onze trotse oma en oma-oma sinds 19 juni 2006 weduwe van Jan Allewijn in de gezegende leeftijd van bijna 94 jaar. Jolanda Allewijn Annemieke Adriaansen - Allewijn Henk Adriaansen Robbert-Jan en Maaike Rik Elske en Pieter Stijn, Tim Anne Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en van Sint Jans hospice de Casembroot voor hun zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Sir Winston Churchilllaan 25 4333 BA Middelburg De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op vrijdag 3 februari om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal daar de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. De Heere is mijn Herder, mij ui niets ontbreken. Hij doet mij nederliggen in gratige meiden; Hij voert mij jachtjes aan %eer stille wateren. Psalm 23:1 Verzoend met de gedachte dat aan haar leven een eind is gekomen, is in ons bijzijn, in alle rust overleden 'ons' moeder en oma - Annie - echtgenote van Adrie van Sabben t 15 oktober 1926 t 27 januari 2017 Bert en Nel Ron en Marcia Lizzy en Koen Rajas Henk en Jacqueline Manon Britt Veersesingel 252 4332 TH Middelburg De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 1 februari 2017 om 16.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er aldaar gelegenheid de naaste familie te condoleren en met elkaar herinneringen op te halen. 20-9-1922 24-1-2017 Weer samen 't was toch niks zonder jou Bedroefd maar wetend dat het zo goed is, nemen wij afscheid van mijn lieve vader, man van mijn geliefde moeder, schoonvader en onze opa Theo weduwnaar van Grethe van der Koorde-Kao Middelburg, f Goes, 26 december 1939 27 januari 2017 Joke en Frank Wijkhuijs-van der Koorde Niels en Vivian Nadia en Vincenzo Renata en Rodney Tuhumury-Picciuca Giordano, Fabrizio Correspondentieadres M. Nijhoffstraat 22 4373 BC Biggekerke De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 3 februari om 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de koffiekamer van het crematorium. Donderdag 26 januari 2017 is overleden op 94-jarige leeftijd onze zwager en oom Levien de Blaeij Corrie van Dixhoorn-van Dienst (in herinnering) Cor van Dixhoorn en Izaak koole (beide in herinnering) Riet Schuit-van Dienst Tonnie Schuit (in herinnering) Adrie Jumelet-van Dienst (in herinnering) Wolfert Jumelet en Chris Wisse (beide in herinnering) Kees van Dienst (in herinnering) Francien van Dienst-Tavenier Joop Verboom en Nelleke Verboom-van Dienst Neven en nichten maandag 30 januari 2017 Enige en algemene kennisgeving. Van het concert des levens, krijgt niemand een program. Na een periode van afnemende krachten en dat haar wereldje steeds kleiner werd, hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en over-oma echtgenote van Cornelis (Kees) van Overloop, overleden 1-1-2011 Yerseke Martien en Anke Kees en Miranda, Luuk, Pier Thijs en Sabine, Sterre, Tess Wemeldinge Alie en Bob - in herinnering - Niels en Nienke Mariska en Hans Kapelle Jan en Els Esley Jeroen Driewegen Ard en Esmeralda Joep Toots Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van 'Ter Weel' afd. de hoge hoeve 2 te Krabbendijke voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Breeweg 134,4401 BS Yerseke De begrafenis heeft naar haar wens in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23