Qvïïrlïïdüri Laurentius Johannes Boonman Lau Boonman Lau Boonman Lau Boonman - Jo- Adrianus Johannis Ots =S Adrianus Hendrikus Stefanus Commelin Johanna Coppoolse - Filius Jan Don en Hankie de Kuijper Het spel is gespeeld en we hebben verloren... Met veel pijn in ons hart, maar dankbaar voor de waardevolle tijd die wij als gezin samen hebben beleefd, hebben we los moeten laten, mijn lieve man en onze lieve, altijd zorgzame vader en schoonvader Lau 26 september 1951 26 januari 2017 Wat een verdriet. Hoe moeten wij verder zonder jou? Kloetingseweg 15,4444 RN 's-Heer Abtskerke De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op woensdag 1 februari om 14:30 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid elkaar in informele sfeer te ontmoeten in Dorpshuis Versvliet, Van de Plassche- straat 33, te 's-Heer Abtskerke. Lau kende veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen en u voelt zich toch bij ons betrokken, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Hij heeft zijn ziekte dapper gedragen. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze broer, zwager, oom en oudoom Zoveel moed getoond, zo intens gestreden, niet eens voor zichzelf; liefde voor zijn gezin was zijn reden. Adri t en Lony t Boonman - Hoondert Piet en Catrien Boonman - Allemekinders Rinus en Tiny t Boonman - de Baar Nelly en Daan Boonman - Boonman Greta Boonman Kees en Esmeralda Boonman - van Poorten Neven en nichten Wij wensen Jenny, Nick, Kim en Ruben veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze zwager en oom Hannie en Trinus Joziasse Huib van Hoorn Wilma van Hoorn Neven en nichten Lieve Jenny, Nick, Kim en Ruben, we zijn verdrietig om het overlijden van jullie geliefde Lau Veel sterkte gewenst de komende tijd. Jenny, we zijn er voor je. Je collega's van Buurtzorg Goes Zuid Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze buurman We zullen hem herinneren als een fijne man waar je altijd van op aan kon. We wensen Jenny en de kinderen veel sterkte toe. Buren en vrienden van de Kloetingseweg. Zijn werk, zijn kracht zijn interesse voor het leven, zijn moed zo sterk. Hij heeft er alles voor gegeven. Verdrietig stellen wij u in kennis dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, opa, overgrootvader en echtgenoot van onze moeder Adrie in de leeftijd van 84 jaar. Nel Commelin - Dezutter Annemarie en Jan Marianne en Leen Meindert en Ria Ko en Marjolijn Ina en Arjo Karin en Ad Erik en Lonie Klein- en Achterkleinldnderen Noordweg 21 4353 AR Serooskerke, 28 januari 2017 De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 2 februari om 13.30 uur in "De Zandput", Zandput 5 te Serooskerke. Hieraan voorafgaand is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Zandput". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig omdat wij haar moeten missen en dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn, met een hart vol herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder sinds 2006 weduwe van Simon Coppoolse in de leeftijd van 90 jaar. Tineke en Cok Cobie en Jaap Joke en Theo (in liefdevolle herinnering) Piet en Cobi Simone en Wout Adrie en Everien Rob en Michelle Klein- en achterkleinkinderen Goes, 26 januari 2017 Zorgcentrum Randhof Correspondentieadres Boomweidelaan 42, 4423 AP Schore. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden donderdag 2 februari om 14.15 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 14.00 tot 14.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Janus Maria Martha Ots-van Kouteren Jenny Boonman - van Hoorn Nick Kim en Ruben Onze dank gaat uit naar oedeemtherapeute Annemarie, Revalidatiecentrum Revant en onze huisarts dr. V.J. Heukels voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Wij feliciteren onze ouders en grootouders met hun 65-jarig huwelijk Een briljant jubileum! Kinderen en kleinkinderen Middelburg 30-1-1952 Aagtekerke 30-1-2017 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve pa en opa weduwnaar van Rilland-Bath, Terneuzen, 29 januari 1926 27 januari 2017 Paal: Jac en Pia Ots-Obrie Jordy en Nicole Leliestraat 3, Kloosterzande Correspondentieadres: Havenstraat 32, 4569 TL Graauw De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn huisartsenpraktijk "Groenendijk", de thuiszorg "team Kloosterzande", de vrijwilligers en de verpleging van het hospice te Terneuzen dankbaar voor hun goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22