w Exclusief in Nederland! v.a Civitavecchia - Rome Villefranche-sur-Mer Napels Livorno Toulon MS Sovereign Incl. vliegreis en 20 kg bagage 8-daagse cruise o.b.v. All Inclusive Incl. €100 vroegboekkorting Vertrek vanuit Amsterdam en Eindhoven Poort naar Toscane rgstaatje Monaco Boek nu al voor zomer 2017! (ma. t/m vr. 09.00-21.00 uur za./zo. 10.00-18.00 uur) reizen nl pullmantur Villefranche-sur- Livor Civitavecchia Barcelona AH Inclusive Cruise iddellandse Zee zie stipreizen.nl/crpsob zie stipreizen.nl/crpseb stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. Op de cruises met vertrek op 8/7,22/7,12/8,19/8 en 16/9 wordt de prachtige badplaats Cannes aangedaan i.p.v. Viltefranche. 1 CRUISES Stip doet wéér het onmogelijke! Dit keer bieden we voor komende zomer een volledig verzorgde 8-daagse 4* cruise op de Middellandse Zee aan. Een cruise die normaal gesproken al gauw €1098 kost: nu bij ons v.a. slechts €699! U vaart een volle week, op basis van All Inclusive, naar vrijwel alle hoogtepunten van de Middellandse Zee, zoals Napels, Rome en Monaco. De cruise wordt uitgevoerd met het MS Sovereign Een heerlijk sc hip met een Zoover beoordeling van een 8.0! De reissom volgende zomer is absurd voordelig Deze is inclusief vliegreis naar/van Barcelona, 20kg bagage bij de vliegreis en een week lang cruisen op het MS Sovereign op basis van All Inclusive, d.w.z. inclusief alle maaltijden en drankjes. Dit drankenpakket kost elders ca. €225 per persoon en is bij ons standaard inbegrepen. En weet u wat helemaal leuk is? Indien u boekt vóór 5 februari 2017 dan profiteert u ook nog eens van €100 extra vroegboekkorting*!! U vaart met het heerlijke 4-sterren cruiseschip MS Sovereign dat onderdeel is van de rederij Pullmantur Cruises. Het schip biedt ruimte aan ca. 2700 passagiers en beschikt over verschillende faciliteiten zoals 2 zwembaden, 7 bars, verschillende restaurants, een Wellness Center, theater, casino en discotheek. U verblijft aan boord op basis van All Inclusive.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14