All-in Boek verrassing de wereld van poker boIxomF 'Als je, zoals ik, alles uitermate lachwekkend vindt, dan kun je niet anders dan humoristisch schrijven' B¥ Voor kleine en grote boekenwurmen Advertentie van de week Lees meer over dit boek en vele andere boeken op lees.bol.com Jules Deelder schreef het geschenk voor de Poëzieweek, Rotter damse Kost. Een bundel, vindt de dichter zelf, met prachtige poëzie voor 'gansch het volk'. De poëzie van J.A. Deelder (72) is in Rotterdam alom. De dichter hoeft maar uit zijn raam te kijken om zijn gedenkwaar dige regels 'De omgeving van de mens is de medemens' te lezen, bevestigd in blauw neon aan een muur op de Nieuwe Binnenweg. Ook het gietijzeren hekwerk van het Belastingmuseum aan de statige Parklaan is met een echte Deelder verluchtigd: 'De belastingplicht is ons aller recht'. En in de industriële pe riferie van de stad siert Deci ders visie op hergebruik de pui van een recyclingbedrijf: 'Alles blijft, alles gaat voorbij; alles blijft voorbijgaan'. Zelfs op een teraardebestel ling klonk ooit Deelders dia- EEN REIS DOOR DE WERELD VAN HET POKER Samenstelling: Ellen den Hollander, Ruud Roodhorst Sander Collewijn 17,99 Sportjournalist Sander Collewijn beschrijft in All-in zijn reis door de wonderlijke wereld van Pokeren. Het spel zonder officiële regels; er bestaan slechts algemeen aanvaarde officieuze regels en etiquettevormen die wereldwijd worden toegepast. Voor verschil lende media deed Sander verslag van internationale pokertoernooi- en op de Bahama's en in Las Vegas en raakte gefascineerd door het kaartspel en de pokermiljonairs. Nederland telt een half miljoen fa natieke pokeraars. Van studenten tot huisvrouwen, van gepensio neerde kettingrokers tot online whizzkids; allemaal beproeven ze hun geluk aan de pokertafel of op pokerwebsites. Waarom oefent het pokerspel zo'n grote aantrek kingskracht uit op gelukszoekers? Het lezen van All-in is de beste (en minst risicovolle) manier om de wereld van het poker te leren kennen. Janneke Siebelink hoofdredacteur lees.bol.com Deelden Inde poëzie valt Tekst: Arno Gelder Foto's: Jacqueline de Haas en Roel Dijkstra 22 zaterdag 28 januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 80