Mooi- makers Voederdag Grenzeloos creatief Floor Ik denk niet dat dit de bedoeling ie van de Voorleesdagen, mam. Doorlezen, schat. magazine 7 vernis A ongles avonden is Ahoy Rotterdam tot de nok toe gevuld voor de 19de editie van De Vrienden van Amstel LIVE. Zaterdagavond is de laatste show uit de reeks. Liggen je skipak en sneeuwbril stof te happen op zolder? Dit weekend komen ze goed van pas. Laatje op het Sneeuwbalfestival in Utrecht lekker gaan op stampende techno en sjees tus sendoor in een zwemband van de ijshelling of hap een bratwurst bij het kampvuur. Zaterdag van 14 tot 23 uur, sneeuwbalfestival.nl Nog meer winterpret: voor een fikse dosis après-ski en 100 procent feestgarantie kom je op Vorstival in Oss zeker aan je trekken. Met optredens van Django Wagner en De Snollebol- lekes. Zaterdag van 19 tot 1 uur, vorstival.nl Op natuureiland Tiengemeten kun je zaterdagmiddag tijdens de Vette Vogel Dag aan de slag met het maken van vet bollen, pindasnoeren en voerhuisjes om in de tuin op te hangen. Tussen de bedrijven door neemt de boswachter je op sleeptouw om vogels te spotten, dus vergeet je verrekijker niet. Voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, oerrr.nl Thuisblijfactiviteit: organiseer een beautydagje voor jezelf en je kinderen. Terwijl jij in bad stapt voor een relaxsessie, kun je hen ongestoord hun gang laten gaan met de nagellak en lipgloss van het merk Nailmatic. Die zijn speciaal ontwikkeld voor kinderen, bevatten geen schadelijke stoffen en, het beste van alles, je wast het er met water en zeep zo weer af. Klaar met make-uppen? Dan kunnen ze met hun kleurtjes de verpakking onder handen nemen voor nog meer mooimakerij. €15,90, petitjule.com Ruim twee jaar geleden stuurde kunstenaar Claudia Volders een kunstwerk naar vier collega- creatievelingen in het buitenland. Haar vraag: gebruik het als basis voor een nieuw werk en stuur dat vervolgens naar weer andere kunstenaars over de grens. Resultaat van deze creatieve ket tingbrief: meer dan 65 bijzondere kunstwerken uit de hele wereld. De complete collectie van het GlobalDrawProject is nu te zien in ECI Cultuurfabriek in Roermond. globaldrawproject.com HANCO KOLK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65