In de kist Zware jongens Gespot! O B¥ Ha, weekend! Laat je inspireren door deze tips in Lang, grijze vest Samenstelling: Saskia Borst Trendspotter Anne Bonthuis fotografeert mode op straat Sjoukje Engelsman, (20) Vero Moda, €40 Melissa Afman, (26) H&M, €40 Kelly van Lith, (26) Josephine Co, €170 Heb je een feestje, maar wil je niet aan komen met zomaar een flesje wijn? Stop 'm in deze houten wijn box en die doodgewone fles wordt ineens een superdeluxe cadeau. Er zit ook nog eens een goed verhaal achter, want het kistje is ge maakt van gerecycled hout uit oude herenhui zen in India, Pakistan, Nepal en Bangladesh. €26,95, One World In teriors via vtwonen.nl Op het Winterbierfestival Leiden zetten 16 kleine Nederlandse brouwerijen zondag in de oude dekenfabriek Scheltema hun beste bieren voor je klaar. Wie alles wil proeven, kan maar beter zorgen voor een stevige bodem, want er zitten zware jongens tussen. Vanaf 13.30 uur, winterbierfestivalleiden.nl Zaterdag wordt in China het nieuwe jaar ingeluid. Dat wordt niet alleen daar uit bundig gevierd, maar ook op het festival Rotterdam Chinese New Year. In wijkpark Oude Westen kun je de échte Chinese keuken ontdekken, kijken naar kungfu-, muziek- en dansoptredens, een potje ping pongen, een spoedcursus Mandarijn volgen of aanschuiven voor een traditionele theeceremonie. Meer Chinees spektakel: de draken- en leeuwendans en als afsluiter een waanzinnige vuurwerkshow. rcny.nl 6 zaterdag 28 januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 64