Overleden 24 FAMILIEBERICHTEN büOJ3Ï1 baby geboren? O fïlensen inq.nl Lars uw krant vertelt het verder ludovicus hendricus Else Christina Georgine Visser-Keislair - Else - Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Bertus Willem Platschorre Bertus echtgenoot van Henny Platschorre - Brouwer 10 oktober 1944 - Kortgene -1 25 januari 2017 Henny Jozko en Carin Milan, Roman Patrick en Marianne Mila, Marian Martin en Annette Coöperatie DELA T.a.v. Familie Platschorre De Wij per 8 4726 TG Heerle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden, dinsdag 31 janua ri om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wij zijn geschokt en diep bedroefd dat volkomen onverwacht een eind is gekomen aan het zo werk- en zorgzame leven, gekenmerkt door een grote plichts betrachting, van onze broer en zwager Bertus Platschorre We zullen hem met grote dankbaarheid blijven gedenken en wensen Hennie en de kinderen veel sterkte toe bij dit onvoorstelbare verlies. Essen Belgie, Kortgene, Kortgene, Kapelle, Goes, Middelburg, Middelburg, Wijk bij Duurstede, Kortgene, 25 januari 2017 Jasprina t en Andre Leen t en Jo Rinus en Karla Nelly en Rinus Izak en Kim Jan en Blanche Adrie Corrie en Henk Else Christina Georgine Visser-Keislair - Else - Lieve Bertus We gaan je heel erg missen. Martien Annemarie We zijn geschokt door het overlijden van onze zeer betrokken, gedreven en trouwe bezorger Bertus Platschorre Bertus heeft vele jaren met veel passie de krant rond gebracht in Noord-Beveland. Mede namens de bezorgers in Noord en Zuid Beveland wensen wij zijn familie en naasten veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers van de Persgroep Distributie kijk ook op zaterdag 28 januari 2017 Dankbaar en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en ons broertje Geboren op 26 januari 2017 Gerhard, Susan, Eva Thijs de Visser Kloosterweg 4 4363 SC Aagtekerke "Pluk de bloemen waar je bij kan" Met heel veel liefde, trots en dankbaarheid denken we aan onze lieve, dappere en sterke mama, schoonmoeder en oma die wij in liefde hebben moeten loslaten. Andries Willem Visser Amsterdam, 12 maart 1943 Haarlem, 25 januari 2017 Matthijs Lukas en Sophie Maarten en Wendy Inke en Fenne Correspondentieadres: M.W. Visser Nova Zemblastraat 111 1013 RJ Amsterdam De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 31 januari om 15.30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. "Waar liefde is bestaat geen voorbij" Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze iieve zus, schoonzus en tante Andries Willem Visser f Amsterdam, 12 maart 1943 Haarlem, 25 januari 2017 Heemstede: Marina en Peter Bruining-Keislair Heemstede: Hanneke Keislair en Henk Groen Bloemendaal: Hermine en Johannes Warnaars-Keislair neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54