Dankbaiuigirii» k V. 26 FAMILIEBERICHTEN A O fïlensen 1nq.nl Petrus Johannes Crabbe "ALUU" Jannis Marinus Kusse Jan Betsy Schippers-le Bleu Annita de Block-De Wispelaere Piet Johanna Maria van Trappen Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van Johanna Willemina Provoost-Dekker weduwe van Pieter Provoost Westkapelle, 7 september 1921 Middelburg, 26 januari 2017 Els en Jos Kuipers-Provoost Saskia en André Sil, Jasmijn Katja en Jan Esmee, Sofie Marjo en Dick Imfeld-Provoost Diederik Anne en Lars Correspondentieadres: Magnolialaan 12 4356 JG Oostkapelle We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op woensdag 1 februari om 12.00 uur in 'Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u welkom in het 'Polderhuismuseum', Zuidstraat 154-156 te Westkapelle om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. We bedanken alle medewerkers van SVRZ ThuisZorg en SVRZ 't Gasthuis, afdeling Al voor hun liefdevolle begeleiding. Enige en algemene kennisgeving Pieternella Cornelia Sara Jansen - Ver berkmoes Nelly Schoondijke, 30-10-1920 Breskens, 19-01-2017 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Veerhoeklaan 24 4501 AG Oostburg Het afscheid heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. (koekie) Tfingena Tekaar Mimi de Putter-Maas Daar het door de vele blijken van medeleven, deelneming en belangstelling die wij hebben ontvangen voor en na het overlijden van onze lieve, zorgzame partner, vader en trotse opa Jan Ridderhof voor ons onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, willen wij dit op deze wijze doen. Het heeft ons goed gedaan. G.T. Dagevos Kinderen en kleinkinderen Yerseke, januari 2017 Wido Kaijser Zonder ma is alles anders. Het doet ons goed zoveel brieven, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve ma Maria Johanna de Cock-Cornelissens Wij danken u hiervoor hartelijk. Marie-José en Jaap Kalisvaart-de Cock Emmy en George van Remoortele-de Cock Jozef en Chantal de Cock-Naessens kinderen en kleinkinderen Axel, januari 2017 Leo den Boeft kijk ook op zaterdag 28 januari 2017 Twee mensen in een kleine kamer zij zegt: 'Dag Piet' en streelt zacht zijn gezicht en dan.die laatste blik in zijn gebroken ogen het diepe heimwee naar het nieuwe licht. Toon Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa We zijn verdrietig, maar ook dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Vogelwaarde: Joke Crabbe-van Trappen Karei Terhole: Betsie en Frank Joyce en Coen Brian 26 januari 2017 Wilgenstraat 27, 4581 AM Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaart centrum van coöperatie DELAVan der Maelstede- weg 102b te Hulst, op dinsdag 31 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 1 februari om 11.00 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele warme blijken van medeleven na het afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nel Kusse - Koole Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van weduwe van Jacobus Jansen en van Carel de Roode zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, januari 2017 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons een grote troost te merken hoe velen haar als een goed mens hebben leren kennen en waarderen. Moge zij zo in onze herinnering voortbestaan. kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sluis, januari 2017 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze moeder en oma zijn wij u allen zeer dankbaar. Kitty de Putter en Marc van Craenenbroeck klein- en achterkleinkinderen Hartelijk dank voor de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en oom Vooral veel dank aan de medische dienst van stichting Tragel, en aan al het personeel die hem verzorgd en met hem gewerkt hebben. Familie Kaijser Axel, januari 2017 Een brief, een kaart, een handdruk - soms zonder woorden - of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van hen die mij wilden bemoedigen en troosten in mijn verdriet na het overlijden van mijn lieve vrouw Hartelijk dank, het is voor mij een grote steun geweest. André de Block Terneuzen, januari 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze liefhebbende vader De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Mariëtte den Boeft- van Damme Stefan Mamix Axel, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 148