DvarJailsf) X V FAMILIEBERICHTEN 25 Adriaan Leendert Krijger Adriaan Krijger Adriaan Krijger .O. Bert van Meir Q fïlensen inq.nl /- Johanna Aartje de Looff Adriaan Krijger Adriaan Krijger Adriaan Krijger Adriaan Krijger Agnes Maria Moens Maria Alberdina van Britsom-Fassaert Zo plotseling, zo onbegrijpelijkzo machteloos Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve manonze pa en opa, broer, zwager en oom echtgenoot van Corrie van Meir-Zoeteweij Hij overleed op 25 januari 2017 in de leeftijd van 75 jaar. Corrie Carien en Piet Regina en Ronald Kleinkinderen Correspondentieadres t.a.v. Fam. van Meir, Coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102-B, 4561 GV Huist De ajscheidsdienst wordt tjeftouden op dinsdag 31 januari om 14.30 uur in de aula van het crematorium Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. zaterdag 28 januari 2017 kijk ook op En telkens weer zullen we je tegenkomen, We zeggen veel te gauw: het is voorbij. Hij heeft alleen je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei ~Toon Hermans- We zijn verdrietig omdat we totaal onverwacht en veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van De Noordoostelijke Polder, 23 november 1957 Terneuzen, 25 januari 2017 Hoek Tilburg Hoek Gladiolenlaan f 4542 CZ Hoek Hanneke Krijger - de Looff Carina Kijger Martijn en Sandra Krijger Siem, Bob De afscheidsplechtigheid, waarin we het leven van Adriaan willen gedenken, zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om elkaar te ontmoeten tijdens een informeel samenzijn. Aangeslagen en intens bedroefd hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van mijn lieve zoon, onze (schoon)broer en oom Cathrien Krijger-Adriaanse Lowi en Katrin Magda en Maarten Corrien en Pim Hans en Jolie Karin en John Liesbeth en Edwin en al de neven en nichten Wij wensen Hanneke, Carina, Martijn en Sandra en zijn kleinkinderen Siem en Bob veel sterkte toe in de komende tijd. Bedroefd maar vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Dies en Lena de Looff-de Jager Arja en Olav Krediet-de Looff Addie en Bart van Drunen-de Looff Janny en Frans den Boer-de Looff Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij wensen Hanneke en de (klein)kinderen veel sterkte om dit verlieste dragen. Bewoners van de Gladiolenlaan e.o in Hoek Geheel onverwacht moeten we afscheid nemen van In hem verliezen wij een collega die zich vele jaren heeft ingezet voor het onderwijs en de kinderen. Wij zijn hem dankbaar voor het vele werk als directeur van 't Kompas en De Hille en voor zijn inzet op De Warande, De Oude Vaart en De Parel. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte. Namens bestuur, directieberaad, medezeggenschaps raden en de teams van Scholengroep ProBaz Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Je laat veel meer achter dan je voetstappen... Geschokt en verdrietig zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze oud-directeur Dit heeft ons diep geraakt. We bidden zijn vrouw Hanneke, zijn kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe bij dit grote en onverwachte verlies. Team, ouders en kinderen van Cbs de Hille, Terneuzen Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Adriaan was jarenlang directeur van onze school. We hebben hem leren kennen als een toegewijd directeur, nauw betrokken bij onze school en de collega's. Adriaan zat nog vol plannen en het is onvoorstelbaar dat hij deze plannen niet meer kan uitvoeren. Lieve Hanneke, we hopen je nu en in de toekomst zoveel mogelijk te steunen. We wensen je samen met je kinderen, kleinkinderen en andere familieleden heel veel kracht en sterkte toe bij dit ingrijpende verlies. Team, ouders en kinderen van CBS 't Kompas Hoek, 25 januari 2017 Niet alles is voorbij, je blijft bij ons door wie je was en wat je zei en wat je voor ons hebt betekend. Dankbaar voor het vele goede dat zij ons tijdens haar leven heeft gegeven zijn we nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame Ma en Oma polder echtgenote van Frans Vanhulle In de leeftijd van 85 jaar Bertha en Tony Davy en Femke Mies en Rudi Greet en Rino Cynthia en Arthur Sigrid, Myrthe Franka en Ronny Stephanie en Dominic Roel, Teun Aardenburg, 26 januari 2017 Correspondentieadres B. van Muiken-Vanhulle Ringlaan 17 4511 HD Breskens Het afscheid vindt in familiekring plaats. Graag schriftelijke condoleances. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Agnes bij uitvaartverzorging "De Nachtzon", Aardenburgkalseide 296 te Maldegem vandaag, zaterdag van 14.00 u tot 17.00 u. Enige en algemene kennisgeving Hulst, 23-11-1929 t Zaamslag, 21-1-2017 Correspondentieadres: mr. ImcaSegers - executeur Claushof2 4532 BB Terneuzen Zij heeft haar lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap. Op uitdrukkelijk verzoek van de overledene wordt er geen herdenkingsbijeenkomst gehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 147