if Interior Lid Raad van Commissarissen (m/v) fr wonen Timon R&B Wonen, woningcorporatie in Reimerswaal en Borsele zoekt een: Teamleiders <S 0 M zorg ceöerbof Meerscholendirecteur Stafmedewerker Controller Financiën (32 - 36 uur per week) meer info op www.timon.nl Woontrend Zeeland WORDT U ONZE NIEUWE INTERIEURADVISEUR? Kijk op www.gerrichhauzen.com/vacature/RenB Meer informatie: Dr. Leo Gerrichhauzen Als teamleider ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van de zorg aan onze cliënten. Samen met het team zorg je ervoor dat onze cliënten hun vertrouwde leven kunnen blijven voortzetten. Dat is waar wij ons dagelijks voor inzetten. Interesse? Uitgebreide informatie over de functie vind je op www.wvozorg.nl onder vacatures. Samen voelt beter WVO „Keel persoonlijk welzijn zorg wonen Cederhof is dé zorg-organisatie binnen de gemeente Kapelle. Cederhof levert een breed pakket van diensten op het gebied van Welzijn, Zorg en Wonen. Of het nu gaat om zelfstandig of beschermd wonen, welzijn of thuiszorg, Cederhof heeft aandacht voor de mensen en vindt een passende oplossing in elke situatie. Persoonlijk contact en respect voor ieders leven staat centraal in het handelen. Met ruim 450 medewerkers en vrijwilligers maakt Cederhof zich daar sterk voor. Raad van Toezicht Op dit moment bestaat de Raad van Toezicht uit vijf personen. Een aantal leden van de Raad van Toezicht zijn aftredend. Cederhof zoekt: Nieuwe leden Raad van Toezicht met: affiniteit met het proces inzake welzijn, zorg en wonen inzicht in het bestuurlijk functioneren van de organisatie affiniteit met de rol van toezichthouder. Weet met een hoge betrokkenheid voldoende afstand op te brengen, om een toezichthoudende rol in te vullen het vermogen hoofdlijnen in de gaten te houden. Is in staat op grond van informatie tot een onafhankelijke beoordeling en mening te komen communicatieve vaardigheden om in dialoog met de directeur bestuurder tot een uitwisseling van ideeën en standpunten te komen kennis van de zorgsector en regionale en landelijke ontwikkelingen kennis en voeling met de lokale omstandigheden binnen de Gemeente Kapelle integriteit, verantwoordelijkheidsgevoel en onafhankelijke opstelling Aanstelling als lid van de Raad van Toezicht vindt plaats voor een periode van 4 jaar met de mogelijkheid van herbenoeming voor nog een periode van 4 jaar. In de regel vergadert de Raad van Toezicht 6 maal per jaar. Als lid van de Raad van Toezicht ontvangt u voor uw werkzaamheden een vergoeding. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij dhr. Bram Wesdorp (0650633994) Uw schriftelijke reactie voorzien van cv, zien wij graag vóór 14 februari 2017 tegemoet en kunt u richten aan Raad van Toezicht Cederhof t.a.v. dhr. A.W.E. Wesdorp Cederlaan 9 4421 BZ Kapelle Acquisitie aan de hand van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting SOM is een 'schoolbestuur van negen openbare basisscholen in de regio Zeeland/Brabant.^ Stichting SOM zoekt twee nieuwe collega's: OBS Voorhoute en OBS De Eendracht (0,8 -1,0 fte) op het bestuurskantoor (max. 0,8 fte) Voor de volledige vacaturetekst k verwijzen wij u graag naar onze website: www.stichtingsom.nl. Stichting Samen Onderwijs Maken Timon gelooft in de kracht van gemeenschappen. Een plek waar kinderen en jongeren die niet langer thuis kunnen wonen hoop en herstel vinden. Wilt u werken met uw hart of willen jullie als gezin een thuis bieden? PLEEGOUDER WORDEN? Infoavond 20 februari of 15 mei timon.nl/pleegouders dichterbij PROFESSIONELE HULP BIEDEN? Check onze vacatures timon.nl/vacatures Wij zoeken iemand met passie en beleving voor mooie interieurproducten De functie Binnen het team van adviseurs werkt u nauw samen met collega's om onze klanten optimaal te kunnen bedienen. Door hun wensen en behoeften te inven tariseren, te informeren en adviseren overtuigt u hen van de mogelijkheden die Woontrend Zeeland te bieden heeft. Door uw (mensen)kennis, creativiteit en probleemoplossend vermogen krijgt de klant het vertrouwen dat u degene bent die zorgt voor een perfecte prestatie bij zijn of haar aankoop. U heeft: Een opleiding interieurarchitectuur of gelijkwaardig Ruime werkervaring in een soortgelijke functie op dit niveau Een grote passie voor merkproducten, ontwerpers en materialen in het moderne hoge segment van de interieurwereld Technisch inzicht in bouwstijlen, vorm en materialen is een absolute must Ervaring in het gebruik van tekenprogramma's als AutoCAD, SketchUp of Navigram zien we als een grote plus Uw eigenhandig geschreven sollicitatiebrief kunt u sturen aan Woontrend Zeeland t.a.v. E. de Wee, Postbus 22, 4370 AA Koudekerke. Voor verdere in houdelijke informatie kunt u contact opnemen met Erik de Wee via 01 18 55 55 66 of edewee@woontrend.nl. Woontrend Zeeland Duinstraat 18a, Koudekerke www.woontrend.nl telefoon: 01 18 55 55 60

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13