x O fïlensen inq.nl Abraham Dees FAMILIEBERICHTEN 25 Willem de Nooijer Wim Wim Levinus de Blaeij -Levien- Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde man en onze vader, opa en opi Bram Krabbendijke, 29 mei 1931 Middelburg, 26 januari 2017 Middelburg: M. Dees-Grootjans Krabbendijke: Janneke en Jan Neels-Dees Dennis en Ciska; Merle, Yinthe Melissa en Theo; Boaz, Matz Oost-Souburg: Rita en Theo Alewijnse-Dees Vivian en Patric Ingmar en Bianca; Sterre, Marin Jeffrey en Elvera; Benthe Justin en Claudia; Sem, Isa Rowena Kapelle: Mattanja (in liefdevolle herinnering 2004) Ilvan Valeska Middelburg: Corine en Ando den Engelsman-Dees Yara en Alain; Djenoa, Djélani Yardin en Iris Amstelveen: Christian Dees en Suzanne Eliddinga Mickie Bruun Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Sint Jans Hospice de Casembroot, de medewerkers van Zorgstroom en de behandelende artsen. Correspondentieadres: Zwanenhof 7 4332 DK Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 30 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De dankdienst voor zijn leven wordt op dinsdag 31 januari om 12.00 uur gehouden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1, 4335 PA Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er in de kerk nog gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Abraham Dees Mijn lieve broer, zwager, oom en speciale oudoom weduwnaar van Greta de Nooijer heeft ons verlaten, hij werd 73 jaar. - Wat zullen wij hem missen - uit aller naam: Familie de Bruijne Familie Kort De crematie heeft vrijdag 27 januari in familiekring plaatsgevonden. correspondentieadres: Zuiderzeestraat 1, 4388 GN Oost-Souburg onze wekelijkse momentjes gaan we vreselijk missen Angela en Ronald Bedankt voor alles lieve Brandon Daisy Fransiscus Cornells Schets Frans Frans Schets Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van Johanna Willemina Provoost-Dekker weduwe van Pieter Provoost Westkapelle, 7 september 1921 Middelburg, 26 januari 2017 Els en Jos Kuipers-Provoost Saskia en André Sil, Jasmijn Katja en Jan Esmee, Sofie Marjo en Dick Imfeld-Provoost Diederik Anne en Lars Correspondentieadres Magnolialaan 12 4356 JG Oostkapelle We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op woensdag 1 februari om 12.00 uur in 'Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om plm. 13.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna bent u welkom in het 'Polderhuismuseum', Zuidstraat 154-156 te Westkapelle om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. We bedanken alle medewerkers van SVRZ ThuisZorg en SVRZ 't Gasthuis, afdeling Al voor hun liefdevolle begeleiding. kijk ook op Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde zwager en oom echtgenoot van M. Dees-Grootjans Goes A. Koeman-Grootjans B. Koeman (in herinnering) Middelburg: J. Veerhoek-Grootjans (in herinnering) Jac. Veerhoek Kruiningen: W. van Boven-Grootjans K. van Boven (in herinnering) Krabbendijke J. Sinke-Grootjans M. Sinke Kruiningen: L. Grootjans M. Grootjans-van de Berge Yerseke W. Grootjans W. Gebraad Neven en nichten Middelburg, 26 januari 2017 I/Vaar je ook bent Ik zou het niet weten Niet in afstand of tijd te meten Maar ik heb je bij me Diep in mij Daarom ben je zo dichtbij Vier weken na het overlijden van onze lieve moeder en oma namen wij afscheid van onze lieve vader en opa weduwnaar van Margaretha Johanna Schets - van Klooster Vlissingen 23 augustus 1938 Vlissingen 26 januari 2017 In de leeftijd van 78 jaar. Willem en Bianca Marga en Daniëlle Kleinkinderen: Latif, Melissa, Angel Silas, Malika, Giovanni Castor Correspondentieadres: Jodengang 11 4334 CL Middelburg De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op woensdag 1 februari 2017 om 13.00 uur in de aula van het crematorium in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de herdenking is er aldaar gelegenheid de familie te condoleren en herinneringen op te halen. U mag deze advertentie als uitnodiging beschouwen in plaats van een rouwkaart. Op 26 januari is toch nog onverwacht overleden onze lieve zwager en oom Magda Saar neven en nichten Zo de Heere het huis niet bouwt, tevergeefs arbeiden zijne bouwlieden daaraan. Psalm 127 Verdrietig, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat op 94-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overopa Annie de Blaeij-van Dienst Bram en Els de Blaeij-Schipper Vera en Gerben Lars, Fenna Serge en Eline Brenda en Rikkert Jaap en Jacqueline de Blaeij-Meloen Danny en Cynthia v Gio Chantal en Alex Cynthia en Michael Mattie en Geerard Verschiere-de Blaeij Marco en Naomi Jeroen en Chantal Ferdi en Daphne Ina de Koster-de Blaeij, in liefdevolle herinnering Piet de Koster en Nelleke Nieuwenhuyzen Stefan Ilona en Martin Robin Wolphaartsdijk, 26 januari 2017 Correspondentieadres: Van Cittersstraat 17A, 4451 8J Heinkenszand Het afscheid en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 31 januari van 15.00 tot 16.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Onze dank gaat uit naar alle medewerkenden van SVRZ, locatie Oostkerkestraat 32 te Wolphaartsdijk, voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 131