Adriaan Leendert Krijger V 26 FAMILIEBERICHTEN Adriaan Krijger Adriaan Krijger X Pieter Willemse Paulus Moens ""0>" O fflensen inq.nl Rob Boom Johanna Aartje de Looff Adriaan Krijger Adriaan Krijger Johanna Geertruida Vermeer-Drijver Corrie cMaas-Cjroen (Dingena (Pefzaar Leo den Boeft zaterdag 28 januari 2017 Met verslagenheid hebben we het droevige bericht ontvangen dat op 21 januari 2017 is overleden onze oud-medewerker en collega Rob is 68 jaar geworden. Rob startte in 1976 zijn carrière bij de raffinaderij als Process Operator in het toenmalige Manufacturing Department. Per december 1987 volgde de benoeming tot Process Head Operator en Rob heeft deze functie tot aan zijn pensionering in januari 2009 met verve bekleed. We herinneren ons Rob als een gewaardeerde medewerker die op loyale en bovenal collegiale wijze de aan hem toebe deelde taken en verantwoordelijkheden op een uitstekende wijze heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery Nieuwdorp En telkens weer zullen we je tegenkomen, We zeggen veel te gauw: het is voorbij. Hij heeft alleen je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet wat je zei -'Toon Hermans- We zijn verdrietig omdat we totaal onverwacht en veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van De Noordoostelijke Polder, 23 november 1957 Terneuzen, 25 januari 2017 Hoek: Tilburg: Hoek: Gladiolenlaan 8 4542 CZ Hoek Hanneke Krijger - de Looff Carina Kijger Martijn en Sandra Krijger Siem, Bob De afscheidsplechtigheid, waarin we het leven van Adriaan willen gedenken, zal plaatsvinden op woensdag 1 februari om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer van het crematorium om elkaar te ontmoeten tijdens een informeel samenzijn. Aangeslagen en intens bedroefd hebben we kennis genomen van het plotselinge overlijden van mijn lieve zoon, onze (schoon)broer en oom Cathrien Krijger-Adriaanse Lowi en Katrin Magda en Maarten Corrien en Pim Hans en Jolie Karin en John Liesbeth en Edwin en al de neven en nichten Wij wensen Hanneke, Carina, Martijn en Sandra en zijn kleinkinderen Siem en Bob veel sterkte toe in de komende tijd. Bedroefd maar vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Dies en Lena de Looff-de Jager Arja en Olav Krediet-de Looff Addie en Bart van Drunen-de Looff Janny en Frans den Boer-de Looff Neven en nichten Geheel onverwacht moeten we afscheid nemen van In hem verliezen wij een collega die zich vele jaren heeft ingezet voor het onderwijs en de kinderen. Wij zijn hem dankbaar voor het vele werk als directeur van 't Kompas en De Hille en voor zijn inzet op De Warande, De Oude Vaart en De Parel. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte. Namens bestuur, directieberaad, medezeggenschaps raden en de teams van Scholengroep ProBaz Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Je laat veel meer achter dan je voetstappen... Geschokt en verdrietig zijn wij, door het plotselinge overlijden van onze oud-directeur Dit heeft ons diep geraakt. We bidden zijn vrouw Hanneke, zijn kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe bij dit grote en onverwachte verlies. Team, ouders en kinderen van Cbs de Hille, Terneuzen Het boek is uit, het was prachtig. 25 januari is heengegaan onze dierbare, lieve Weduwe van Dirk Johan Herman Vermeer 13 september 1932 t 25 januari 2017 Vlissingen J. Drijver en C. Draeck Rotterdam M.C. Eijkelenboom-Vermeer Caroliene en Annemarie Leiden B.J. Vermeer t Maarten en Margreet Zuidwolde C.H. Cavadino-Vermeer Birgit en Barbara Middelburg A.M.A. Vermeer Katja, Merel en Ursula partners en kleinkinderen Correspondentieadres: A.M.A. Vermeer Stationsstraat 9 4331 JA Middelburg Maandag 30 januari nemen we afscheid van Jo tijdens een bijeenkomst in het uitvaartcentrum De Voorzorg van Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 in Vlissingen, aanvang 13.30 uur. Daarna doen we haar uitgeleide en wordt zij overgebracht naar het crematorium. U kunt de familie na de bijeenkomst condoleren en ontmoeten in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Ter Reede voor de goede en liefdevolle verzorging. Corrie, ik gal je nooit Johan Voor de hartverwarmende belang stelling, de bloemen, de zeer vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma willen we een ieder heel hartelijk bedanken. Met het grote verlies zullen we moeten leren leven. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Corrie bij zo velen geliefd was. Johan Maas Kinderen en kleinkinderen Middelburg, januari 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van weduwe van Jacobus Jansen en van Carel de Roode zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, januari 2017 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze liefhebbende vader De leegte blijft moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verderte gaan. Mariëtte den Boeft- van Damme Stefan Marnix Axel, januari 2017 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. E. Willemse-Dekker Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Grijpskerke, januari 2017 Voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Familie Moens Middelburg, januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 123