vervolg zaterdag 28 januari 2017
OVERIGE TV
RTL8
Pi SBS9
ZIGGO SPORT
COMEDY CENTRAL
£1 EUROSPORT
RTL7/// RTL 7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
17.00 RTL Transportwereld 17.30 Truck
Tractor PuLling
18.00 HELDEN VAN 7:
ICE ROAD TRUCKERS
Amerikaanse realityreeks.
19.00 HELDEN VAN 7: HIGHWAY
THRU HELL
Canadese reaLityreeks.
20.00 EZ3S1 RTL 7 DARTS:
THE MASTERS
Verslag van de Masters darts,
het eerste toernooi na het WK.
00.00 DELETE
Sf-minireeks. Een computer
virus veroorzaakt een melt
down in een kernreactor. De
hack is dermate ingewikkeld
dat deze alleen uitgevoerd kan
zijn door de anarchistische
hackersgroep Dubito. De
situatie escaleert wanneer
er boven San Francisco door
een computerworm een
afweerraket explodeert,
02.55 TELESHOP 7
06.30 Kinderprogramma's 13.17 Ernst,
Bobbie en de rest 13.30 Flin Flo 13.41
Jungleclub 13.53 Doodle 13.56 K3 Kan
Het! 14.21 Tashi 14.32 Tashi 14.46 Mr
Bean 14.57 Mr Bean 15.11 De Daltons
15.18 De Daltons 15.28 Draken: Rijders
van Berk 15.51 Burgers' Zoo en waarom
15.58 Turbo FAST 16.21 Robin Hood
16.35 Koning Julien 17.00 Glee 18.05
The voice of Holland 20.00 CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami 22.45
CSI: Miami 23.40 Daddy Day Care:
Komedie. 01.25 Teleshop 8
SBS
06.00 Hart van Nederland - Late editie
09.00 Thane 10.00 Op de camping 10.25
Thane 11.25 Big Spenders: als geld geen
rol speelt 12.15 Astro TV 15.00
Dorpsdierendokters 16.20 Drukte in de
dierentuin 16.45 Dierenpark Emmen: de
grote expeditie 17.20 De grote verhuizing
18.20 Grand Designs: van droom naar
droomhuis 19.20 Vtwonen verbouwen of
verhuizen 20.20 Ratatouille: Animatie
film. 22.30 Wild Child: Komedie. 00.20
Revenge 01.05 Dallas 01.45 Astro TV
10.00 COMMERCIALBANK QATAR
MASTERS
Live verslag van de derde dag
op het golftoernooi.
16.15 DEPORTIVO ALAVÉS -
ATLÉTICO MADRID
Live verslag van het duel uit de
Primera Division.
18.30 EIBAR - DEPORTIVO LA
CORUNA
Live verslag van het duel uit de
Primera Division.
20.30 ESTORIL -FC PORTO
Live verslag van het duel uit de
Primeira Liga.
21.30 SPORTING CP -
P. FERREIRA
Live verslag van het duel uit de
Primeira Liga.
23.30 GLORY 37 SUPERFIGHT
SERIES
Samenvatting van het Glory-
evenement in Los Angeles.
(advertentie)
06.00 Family Guy 11.55 South Park
18.00 American Dad! 18.55 Family Guy
19.50 South Park 21.05 Baskets 22.00
Life in Pieces 23.00 Modern Family 23.55
Family Guy 00.50 South Park 01.40
Tosh.O 02.00 Jeff Ross Presents: Roast
Criminals 02.45 Family Guy 03.25 Life in
Pieces 04.05 Modern Family 04.50
Family Guy
06.45 Ochtendprogramma's 11.30
Tennis: Game, Set Mats 11.45 Tennis:
Australian Open in Melbourne (Australië)
14.45 WK veldrijden (Luxemburg) 16.00
Skispringen: World Cup in Willingen
(Duitsland) 18.00 Voetbal: Serie A 20.00
(Luxemburg) 20.30 Bulletin 20.35
Voetbal: Serie A 22.45 Watts 22.55
Bulletin 23.00 Tennis: Australian Open in
Melbourne (Australië) 00.15 Tennis:
Game, Set Mats 00.30 Paardenrennen:
Pegasus Wereldbeker (USA)
Omroep Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.00 Zeeland NU
20.10 Zeeland de week 20.30
Zeeland NU 20.40 Zeeland de
week 21.00 Zeeland NU
21.10 Zeeland de week 21.30
Zeeland NU 21.40 Zeeland de
week 22.00 Zeeland NU
22.10 Zeeland de week 22.30
Zeeland NU 22.40 Zeeland de
week 23.00 Zeeland NU
23.10 Zeeland de week 23.30
Zeeland NU 23.40 Zeeland de
week 00.00 Nachtprogram
ma's
CTV Zeeland
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 20.01 Zeeland So
cial 20.08 Zonder Zorgen
20.16 Mooi 20.26 Zeeuwse
Zomer 20.36 Fix My Car
21.00 Zeeland Social 21.07
CTV Cultuur 21.54 Cine TV
22.06 Zeeland Social 22.13
Zeven Minuten Zeeland 22.23
Wonen en Leven 22.34 Hel
den en Heroes 23.00 Zeeland
Social Nachtprogramma's
één
09.00 Ochtendprogramma's
13.00 Het Journaal 13.30
Villa Politica 14.00 This Wild
Life 14.30 Sporza: Veldrijden
16.15 George Gently 17.45
Clips 18.00 Het Journaal
18.10 Expeditie aarde 19.00
Het Journaal 19.35 ledereen
Beroemd 20.10 Heathrow
20.35 F.C. De Kampioenen
21.15 Hitch: Romantische ko
medie. 23.10 Het Journaal
23.35 Death in Paradise
00.25 Nachtprogramma's
Canvas
09.00 Winterbeelden 12.30
Rolkrant 19.05 Wild New Zea
land 20.00 Het Journaal
20.10 Vranckx 20.40 Mid
night Sun 22.30 Menina:
Korte film. 22.45 The Deep
Blue Sea: Romantisch drama.
00.25 Nachtprogramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtendprogramma's
09.35 Tanked 10.30 Super
truckers 11.25 Tanked 17.00
Dual Survival 18.00 Blowing
Up History 19.00 Devonport:
Inside the Royal Navy 20.00
Gold Rush 21.00 Strip N' Rip
22.00 Kindig Customs 23.00
Deadliest Catch: Dungeon
Cove 00.00 Nachtprogram-
ma's
National Geographic
06.00 Ochtendprogramma's
09.00 No Man Left Behind
10.00 Fish Tank Kings 11.00
WWII: Hell Under the Sea
12.00 Car S.O.S. 14.00 WWII:
Hell Under the Sea 19.00 Two
Million Year Old Boy 19.30
The Rolex Awards for Enter
prise 40th Anniversary 20.00
Dawn of Humanity 21.00 Un
derworld, Inc 22.00 Drugs
Inc. 23.00 Air Crash Investi
gation 00.00 Nachtprogram-
ma's
BBC I
07.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.10 BBC News
18.30 Who Dares Wins 19.10
Pointless Celebrities 20.00
Let It Shine 21.25 Casualty
22.15 Taboo 23.10 BBC News
-Weather 23.30 MOTD: FA
Cup Highlights 00.55 Nacht-
programma's
BBC 2
07.35 Ochtend- en dagpro
gramma's 15.50 Flog It!
16.25 The World's Most Ex
traordinary Homes 17.25
Mastermind 17.55 University
Challenge 18.25 Only Con
nect 18.55 Finding Neverland:
Biografisch drama. 20.30 Bri
tain's Ancient Capital: Secrets
of Orkney 21.30 Dad's Army
22.00 Francis Bacon: A Brush
with Violence 23.20 The Sap
phires: Biografische komedie.
01.00 Nachtprogramma's
ARD
06.20 Ochtend- en dagpro
gramma's 14.30 Zwei am gro-
fien See - GroBe Gefühle:
Tv-komedie. 16.00 W wie Wis
sen 16.30 Polizeistreife in der
Luft 17.00 Tagesschau 17.10
Brisant 17.50 Tagesschau
18.00 Sportschau 20.00 Ta
gesschau 20.15 Die Himmel-
sleiter - Sehnsucht nach
Morgen: Tweedelig historisch
tv-drama. 23.15 Tagesthemen
23.40 Der Unbestechliche -
Mörderisches Marseille: Ac
tiethriller. 01.45 Nachtpro
gramma's
ZDF
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 18.00 ML Mona
Lisa 18.35 Hallo Deutschland
19.00 Heute 19.25 Die Berg-
retter 20.15 Der Samstags-
krimi: Helen Dorn 21.45 Der
Kriminalist 22.45 Heute-jour-
nal 23.00 Das aktuelle Sport
studio 00.25
Nachtprogramma's
WDR
06.20 Ochtendprogramma's
14.00 Sport im Westen live
16.00 Doe Esser - Der
Gesundheits-Check 16.45
Tamina in Berlin 17.15
POLETTOs Kochschule 17.45
Kochen mit Martina und Mo-
ritz 18.15 Einfach und köstlich
18.45 Aktuelle Stunde 19.30
Lokalzeit 20.00 Tagesschau
20.15 Schone Manner, starke
Stimmen: Von den Beatles bis
zu den Prinzen 21.45 Über-
schatzte Paare der Weltge-
schichte 22.30 Jürgen Becker
Solo - 'Ja, was glauben Sie
denn?' 23.30 Der Dativ ist
dem Genitiv sein Tod 00.00
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en dagpro
gramma's 15.30 Paname
16.00 Tendance 16.30
Acoustic 17.05 300 millions
de critiques 18.00 64', le
monde en frangais, lre partie
18.30 L'invité 18.40 Sauvage
20.05 Les animaux stars des
zoos 20.30 Journal France 2
21.00 Le plus grand cabaret
du monde 23.00 Journal TSR
23.25 Tv5monde, le journal
Afrique 23.45 L'invité 00.00
Nachtprogramma's
46 zaterdag 28 januari 2017
PZ