wt'Snian H1ensenlinq.nl Henricus Cornelis Sips Maria Catharina van Cu ij ck-Vergouwe Capt. S.F. De Blaere Ireen Serrarens-de Keijzer Thera Beun-Voorstad COLOFON Familieberichten fT1ensgnliriq.nlFAMILIEBERICHTEN 15 Old soldiers never die, they just fade away Dankbaar voor alle fijne jaren die ik samen met pa mocht beleven en na een periode van zorg is rustig en tevreden overleden mijn dierbare vader echtgenoot van Adriana Antoinetta Maria Sips-Rompa f Breda, 11 november 1921 f Goes, 25 januari 2017 Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van Iriz thuiszorg voor de jarenlange liefdevolle verzorging van pa. Goes: Rico Sips Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. H.J.W.A. Sips De Wijper 8 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op maandag 30 januari van 18.30 tot 19.15 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 31 januari om 11.00 uur in de St. Annakapel, Heusden- houtseweg 34 te Breda, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Zuylen, Haagweg 332 te Breda. Samenkomst in de St. Annakapel, waar voor aanvang van de plechtigheid gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid bent u uitgenodigd de familie persoonlijk te condoleren in Café/restaurant 't Roode Hert, Haagsemarkt 34 te Breda. Rie George Petrus Franciscus Christiaens Gerard Serrarens 4351 AA Veere en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 vrijdag 27 januari 2017 'k Ben reizend naar die stad, waar Christus 't licht zal zijn, om eeuwig daar te zijn bij hem, bevrijd van zorg en pijn. Dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, zijn we verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma echtgenote van Piet van Cuijck Groede, 30 maart 1934 Knokke, 25 januari 2017 Piet van Cuijck Annie en Huib de Bliek-van Cuijck Arjen en Margriet Sam Marijke en Isgar Klaver-van Cuijck Svenja en Dimitry Douwe Siem Thirza en Dirk Ivanka en Rino Brett Ivy Jacky en Jacqueline van Cuijck-Stellemans Niek Yente Correspondentieadres: Zwinstraat 11, 4525 AC Retranchement De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 30 januari om 14.00 uur in D'Ouwe Kerke te Retranchement. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren van 13.15 tot 13.50 uur. Aansluitend zullen wij haar in besloten kring naar haar laatste rustplaats begeleiden. Nu je er niet meer bent doen we het met warme herinneringen. We gaan je missen. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hij hield van de polder het weidse land daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt en geleefd en zijn mooiste jaren beleefd. Na een periode van geestelijke achteruitgang is overleden Hontenisse, 25-11-1933 t Hulst, 24-1-2017 correspondentieadres: Olmenstraat 22,4581 AV Vogelwaarde Er is gelegenheid om afscheid te nemen van George op zaterdag 28 januari van 16.00 - 16.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Dank aan allen die een kaartje gestuurd hebben en naar de uitvaart zijn gekomen van onze vader en opa Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, buurvrouw en oma echtgenote van Heikant, 8 november 1939 Hulst Lusaka Hulst Hulst t Terneuzen, 24 januari 2017 Gerard Jack in herinnering Luc en Miguel Eduard en Veronica Isabella, Luca Van der Maelstedeweg 18 F, 4561 GT Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 31 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Strijdbaar tot het einde, overleed, hoewel ziek, toch onverwachts onze lieve en zeker bijzondere moeder en oma weduwe van Wilhelmus Beun Wassenaar 22 december 1928 Wim t Goes 24 januari 2017 Wilma en Domenico, Chiara, Dario Maja Rayco en Nessa Correspondentieadres: Kaai 17 Er is gelegenheid om afscheid van Thera te nemen op maandag 30 januari van 12.45 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhove- laan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Oude Algemene Begraaf plaats, Kerkhofring te Zanddijk, Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in Eeterij Suster Anna, Markt 8 te Veere. volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72