9 Öi/arJadau (Hensenl1nq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Henricus Comelis Sips Johanna Anthonia Jozina van Gessel-Rijk Thera Beun-Voorsta COLOFON Familieberichten O [ïlensen nq.nl Adriana Antoinetta Maria Sips-Rompa f Adriaan Jakob van 't Leven Evert Jan Sinke Evert Jan Sinke -Jo- vrijdag 27 januari 2017 Old soldiers never die, they just fade away Dankbaar voor alle fijne jaren die ik samen met pa mocht beleven en na een periode van zorg is rustig en tevreden overleden mijn dierbare vader echtgenoot van Breda, 11 november 1921 Goes, 25 januari 2017 Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van Iriz thuiszorg voor de jarenlange liefdevolle verzorging van pa. Goes: Rico Sips Correspondentieadres: Coöperatie DELA t.a.v. H.J.W.A. Sips De Wijper 8 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op maandag 30 januari van 18.30 tot 19.15 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op dinsdag 31 januari om 11.00 uur in de St. Annakapel, Heusden- houtseweg 34 te Breda, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats Zuylen, Haagweg 332 te Breda. Samenkomst in de St. Annakapel, waar voor aanvang van de plechtigheid gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid bent u uitgenodigd de familie persoonlijk te condoleren in Café/restaurant 't Roode Elert, Haagsemarkt 34 te Breda. Verdrietig dat we hem moeten missen, maar dankbaar dat wij hem in ons midden mochten hebben, is na een moeilijke levensavond overleden onze altijd betrokken zwager, oom en oudoom Adrie sinds 7 oktober 2009 weduwnaar van J.F. van 't Leven-van Iwaarden in de leeftijd van 82 jaar. J.J. van Iwaarden M. van Iwaarden-Molhoek Piet en Nelleke van Iwaarden-van Pa gee Leen van Iwaarden en Patrizia Socci Connie van Iwaarden (in liefdex>olle herinnering) Jankees van Iwaarden en Liesbeth van Iwaarden-Goud (in liefdevolle herinnering) Sjaak en Jeanette van Iwaarden-van Hoorn Achterneven en -nichten 25 januari 2017 Correspondentieadres Rosierlaan 24,4413 HD Krabbendijke. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 31 januari om 10.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Mijn genade is u genoeg. 2 Korinthe 12 9 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat rustig, maar voor ons nog plotseling, is heengegaan mijn innig geliefde man en onze lieve (schoon)vader 18 augustus 1928 t 25 januari 2017 Yerseke: W.J.M. Sinke-Schrier Goes: Dianne en Johan Valkier-Sinke Molenlaan 23 4401 CB Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. C. Baggerman, zal worden gehouden op maandag 30 januari om 10.30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. Ingang kerk via de Oude Torenstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd Kerkelijk Centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom J.J. Schrier (in herinnering) A. Schrier-Sinke (in herinnering) J.J. Schrier (in herinnering) C. Schrier-Maljers P. Schrier J.G. Schrier-Waterman Neven en nichten Verdrietig geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Sinds 2 januari 2013 weduwe van Leonardus van Gessel Borssele, 27 januari 1942 f Goes, 25 januari 2017 Oegstgeest: 's-Heerenhoek: Pedro en Sandra Noor Job Jos en Claudia Jody Joel Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'Ter Valcke 'voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Correspondentieadres: Lange Noordweg 4, 4453 RC 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 31 januari om 13.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Na de uitvaartdienst is er in dorpshuis 'de Jeugdhoeve' te 's-Heerenhoek gelegenheid tot condoleren. Vóór aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder en oma in het mortuarium naast de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Strijdbaar tot het einde, overleed, hoewel ziek, toch onverwachts onze lieve en zeker bijzondere moeder en oma weduwe van Wilhelmus Beun t Goes 24 januari 2017 Wassenaar 22 december 1928 Wim Wilma en Domenico, Chiara, Dario Maja Rayco en Nessa Correspondentieadres: Kaai 17 4351 AA Veere Er is gelegenheid om afscheid van Thera te nemen op maandag 30 januari van 12.45 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhove- laan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Oude Algemene Begraaf plaats, Kerkhofring te Zanddijk, Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in Eeterij Suster Anna, Markt 8 te Veere. O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58