WËÊmÊÊt 4 Laura is gek op vintage. Of minder hip gezegd; spulletjes van de kringloop. En het is lastig een vondst te laten staan. Gelukkig heeft ze genoeg ruimte in haar supermarkt in Sint Laurens. En dat dankzij een praatje op het schoolplein. Huizenpaspoort et als spullen bij de kringloop winkels was het vinden van dit huis een gelukje, vertelt Laura in haar gezellige keuken. Laura: „Mijn vriend en ik brachten zijn dochter 's ochtends naar school. Op het schoolplein raakten we aan de praat met een ex-buurvrouw. Ze vertelde dat ze haar huis te koop ging zetten. Ze vond het echt een huis voor mij. We gingen mee om koffie te drinken en eens te kijken. Ik kwam binnen en dacht gelijk: wow, dit is het! Ik had al gekeken naar hypothe ken en wist hoeveel ik kon lenen. Het De vorige bewoonster heeft de vriesvakken er letterlijk uitgesloopt was binnen een week geregeld." Straat „Ik had al eerder in dit stuk van de straat gewoond. Ik vond en vind het een heel fijne omgeving. De mensen zijn creatief, alternatief en makkelijk in de omgang. Er kan altijd iemand op de beesten passen of even helpen met een klusje. Het is heel gemoede lijk. En het is fijn dat je dichtbij de natuur woont. Binnen een minuut loop ik in de polder. Maar ik fiets ook in tien minuten naar Middel burg. Ideaal." Supermarkt „De voormalige dorpssupermarkt is mijn huis geworden. Zelf heb ik van de geschiedenis van de supermarkt niet veel meegekregen. De vorige bewoonster wel. Zij heeft letterlijk de vriesvakken eruit gesleept. Je kan het nog zien aan de sporen op tegel vloer." „Het is luxe deze ruimte te hebben. Het winkelgedeelte gebruik ik voor van alles en nog wat. Een filmavondje met vrienden, een minifestival of als opslag voor de kastjes die meekomen van de kringloop. Maar het leukst wat ik met de winkelruimte doe, is de etalage aankleden. Elk seizoen probeer ik de etalage aan te passen. MIDDELBURG vrijdag 27 januari 2017 'Al deze ruimte hebben, Annemarie van de Vreugde 44 —Laura van den Berg Laura woont op de Van Cittersstraat 51. Het huis is gebouwd omstreeks 1900 en meet 215 m2. Laura woont sinds vier jaar in het huis, dat vroe ger de dorpssuper markt was. In de Van Cittersstraat staat ook de hervormde kerk van Sint Laurens, een rijksmonument. Sint Laurens heeft een eigen dorps- gevoel, al is het officieel een wijk van Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45