FAMILIEBERICHTEN 25 Anne Margareth Ottoline Engelbrecht Annet Annet Rasenberg-Engelbrecht Annet Rasenberg Herman Honoré Obrie familieberichten COLOFON Familieberichten Q fïlensen inq.nl De laatste stap met jullie te beleven, liefde en vrede zo intens te voelen, dat is wat ons verbindt; dat is geluk. Bedroefd delen wij u mede dat, na al haar werk, kracht, moed en interesse voor 't leven, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vrouw, moeder en schoonmoeder echtgenote van Patrick Rasenberg 18-08 - 1964 Temeuzen |21-01 -2017 Sas van Gent Sas van Gent: Patrick Rasenberg Pien 'li Renzo en Esmay Alex en Anne Sas van Gent, 21 januari 2017. Westdam 17, 4551 GA De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 26 januari om 11.30 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Annet ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 25 januari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Pa en Ma Engelbrecht Magda van Vooren Peter en Jolanda Engelbrecht Joy en Dennis Nina Verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van ons gewaardeerd bestuurslid en jeugdtrainster We zullen haar missen en wensen haar familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens bestuur en leden, V.V. Savok Wij vinden geen woorden om het te zeggen, hoe wij hem zullen missen allemaal. Het diepst gevoel is moeilijk uit te leggen, het hart spreekt een niet uit te spreken taal. Bedroefd delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden, en gesterkt met het Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van Anna Victorina Nelen *09-06-1940 Sas van Gent |22-01 -2017 Sas van Gent Sas van Gent: Anna Obrie-Nelen Hulst: Ronnie en Annie Michèl en Marie, Jinte Jana Temeuzen Sonja en Peter Dagmar en Lion, Stijn Jens Lauwrens en Inez, Floris Paulien Familie Obrie Familie Nelen Sas van Gent, 22 januari 2017. Malotauxstraat 14, 4551 GX De plechtige afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 27 januari om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen Pa ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, waar u donderdag 26 januari om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Johannes Lambertus van de Wege -Jo - Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN maandag 23 januari 2017 kijk ook op hij hield van de polder, het Zeeuwse land daar had hij zijn hart aan verpand daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd daar heeft hij veel mooie jaren beleefd Bedroefd delen wij u mee dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa echtgenoot van Maatje Cornelia de Zeeuw 16-7-1926 t 20-1-2017 Breskens Maatje Amsterdam Leunis Breskens Liesbeth en Jos Robbin - Annebel, Daniël Bart en Nadine Kristian en Mariëlle Temeuzen Wim Philippine Bram en Corina Roland en Noa Thomas J.F. de Millianostraat 21 4511 HJ Breskens Luisterend naar pa zijn persoonlijke wens zal de crematie in familiekring plaatsvinden. familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 88