NYNKE DE JONG U Toestand nagellakheld Tijn (6) snel achteruit of bel ons 088 - 70 70 600 StlP 6 Cruise Hollandsche Steden Kunuku Aqua Resort Curasao Column We werden dit weekend getrakteerd op beeld van een Duitse speech van Geert Wilders waarin hij stelde dat Nederlandse vrouwen op straat hun blonde haar niet meer durven te laten zien. Daarnaast gaf de persvoorlichter van Donald Trump zijn eerste persconferentie, waarin hij mek kerde dat de pers had gelogen over het aantal mensen dat in Was hington naar de inau guratie was komen kijken. De foto's lie ten halflege velden zien, maar die fo to's klopten na tuurlijk niet. De media loog. Er waren nog nooit zo veel men- sen op een inauguratie afgekomen. Ik verbaas me erover dat ik me allang niet meer verbaas over liegende politici. Dat Wilders sug gereert dat vrouwen in Nederland, als ze überhaupt nog naar buiten willen, hun man naar de drogist moeten sturen voor een flesje ha- zelnootbruine haarverf. Dat Trump liegt over zoiets kinder achtigs als hoeveel mensen er op zijn partijtje waren. Ik wilde me er wel over opwin den, maar ik kon alleen maar aan de vrouwen denken. Meer dan een miljoen vrouwen, mannen en kinderen gingen in Amerika en ver daarbuiten de straat op. Om te protesteren. Om dat ze een wereld willen waarin vrouwen dezelfde kansen krijgen als mannen. Gelijke rechten, geen seksueel geweld: een veilige, kans rijke wereld voor iedereen. En om dat ze bang zijn dat een president die enerzijds graag vrouwen bij de vagina grijpt en anderzijds die vrouwen het recht op abortus af wil nemen, die gelijke rechten niet hoog op de agenda heeft staan. Alleen in Washington waren het er al een half miljoen. Meer mensen dan er aanwezig waren bij de inauguratie, meer mensen dan er ooit in Washington samen ge protesteerd hebben. Comedian Aziz Ansari presen teerde afgelopen zaterdag het door Trump gehate Saturday Night Live. Hij besloot zijn openingsmo noloog met de woorden dat, als je naar de geschiedenis kijkt, je zult zien dat verandering niet komt door presidenten. Verandering komt door grote groepen kwaaie mensen. En als dag één van Trumps presidentschap een indi catie is van wat gaat komen, dan zijn de protesters de grootste groep kwaaie mensen die hij ooit heeft gezien. Dan kun je liegen wat je wilt, maar die grote groep zal je er tel kens op aanspreken. Trump liegt over hoeveel mensen er op zijn partijtje waren Hij heeft ondertussen ook ern stige problemen gekregen met lo pen, waardoor een rolstoel voor grote afstanden onafwendbaar is geworden. „Maar dat heeft ons plezier niet in de weg gestaan", laat vader Gerrit weten in een be richt aan 3FM. De familie had graag langer wil len nagenieten van het ongekende succes van Tijns actie 'Lak aan', waarbij miljoenen nagels werden gelakt. De kleine man met hersen stamkanker was de grootste indi viduele inzamelaar ooit en ver overde bij het Glazen Huis in Breda de harten van heel Neder land. Al die tijd was bekend dat de kleine jongen nog minder dan een jaar te leven heeft. Met zijn actie wilde hij andere zieke kinderen de kans geven om langer te mogen le ven dan hij. „Het was voor ons zeer pijnlijk om te moeten zien dat de gezond heid van Tijn tijdens de kerst zien derogen achteruit ging, zodat Tijn direct na kerst weer bestralingen moest ondergaan", schrijft Gerrit, die het weken van uitersten noemt. De familie is dankbaar dat ze de zware periode van behandelingen in het ziekenhuis konden afwisse len met leuke en bijzondere uitjes, die voor hen werden mogelijk ge maakt. „Dankzij de actie van onze zeer lieve en goede vriendin Lion en »Tijn heeft ondertussen ook problemen gekregen met lopen haar man en goede vriend Ronald én de ontelbare gulle giften van velen - waarvoor wij iedereen uit de grond van ons hart willen dan ken - hebben wij de afgelopen zie kenhuisperiode kunnen afsluiten met een onvergetelijke reis naar Disneyland Parijs. Vandaag staat wederom een leuk uitje op pro gramma. Een bezoek aan PSV. En zoals Tijn is, doet hij dit niet voor zichzelf (hij is niet zo'n voetbalfa naat), maar wel voor zijn broertje Ries (speelt bij w Hapert), zijn papa en mama, opa en ooms. Want zo is Tijn!" 55? 1$ 4- of 5-daagse riviercruise (ma. t/m vr. 09.00-21.00 uur za./zo. 10.00-18.00 uur) reizen «nl maandag 23 januari 2017 @nynke leaen Het gaat niet goed met de 6-ja- rige Tijn Kolsteren die tijdens Serious Request 2,5 miljoen euro ophaalde met zijn nagel lak-actie. Zijn gezondheid is sinds de kerstdagen ziender ogen achteruit gegaan. Simone van Zwienen Hapert Verken de wereld 4- of 5-daagse rivier cruise per Stip-schip het MS Allegro Verblijf aan boord o.b.v. volpension Uitstekende prijs- kwaliteitverhouding 7- t/m 23-daagse vliegreis per KLM of Air Berlin O.b.v. All Inclusive Zeer geschikt voor families zie stipreizen.nl/crrosb zie stipreizen.nl/cwkunb Harlingen Sneek Stavoren Lemmer Medemblik Enkhuizer Vaar tijdens deze prachtige 4- of 5-daagse riviercruise langs de mooiste steden van Noord-Nederland. Aan boord van ons Stip-schip het MS Allegro geniet u van een comfortabel verblijf o.b.v. volpension. U start in Lelystad waar de replica van het VOC schip Batavia gelegen is. Daarna ontdekt u bijv. de 'haringstad' Enkhuizen, de karakteristieke hofjes in Haarlem en de prachtige oude stadsgrachten van Sneek waar het lijkt alsof de tijd heeft stilgestaan. Komt u met ons Nederland ontdekken? Het prachtige All Inclusive Kunuku Aqua Resort biedt tal van mogelijkheden voor een perfecte zonvakantie met familie of vrienden. Geniet van een comfortabel verblijf in de ruime appartementen of splinternieuwe kamers in het nieuw gebouwde hotelgedeelte. Boek nu tegen de scherpste prijzen en geniet van de Caribische zonnestralen op de hagelwitte stranden en ontdek al snorkelend of duikend de schitterende, kleurrijke onderwaterwereld van Curapao. Pakt u de koffers vast? v.a. 799 augustus v.a. 999 v.a. 999 sept. en okt. v.a. 999 stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden/ Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, zie de website voor meer informatie. Het cruiseprogramma kan per vertrekdatum variëren. Kijk voor het betreffende programma per vertrekdatum op onze website. SCR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 6