Oi/artes BaricMarj Hilaire Petrus de Graeve rHensenling.nlFAMILIEBERICHTEN 23 Lein Brasser Ko de Jonge Dick van Westen Jan de Blaeij Dorothea Maria Tazelaar - Janse Lein Brasser Geertruida Cornelia van Beugen ~Truus~ Frida Maria Louisa van Graefschepe maandag 23 januari 2017 Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Sinds 17 februari 1997 weduwnaar van Dina Brasser-Janse *Koudekerke, Koudekerke, 9 september 1921 20 januari 2017 Koudekerke: Bart en Ineke Brasser Diana en Elbert; Melanie, Anouk Mattie Brasser Vlissingen: Kees en Gerda Brasser Jeroen en MoniqueNicky Mandy en llja; Rowan, Mika Vlissingen: Ria en Achille van Belzen Sep en Gig Savier Koudekerke: Anja en Ron Verbrugghe Mike Kim en Geraldo Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "De Brouwerij" Tulpstraat 6 te Koudekerke voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Eikenhorst 1 4374 TA Koudekerke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 25 januari om 13.30 uur in de "Klimop", Kerkstraat 2 te Koudekerke, waar voorafgaand gelegenheid is tot persoonlijk afscheid nemen van 13.00 tot 13.15 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Klimop". Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Ritthem: M.E. Janse-de Visser Ritthem: M. Wisse-Janse Vlissingen: K. Janse N. Janse-Kluyfhout Vlissingen: M. Janse A. Janse-Janse Neven en nichten Tot onze grote droefheid is op 19-01-2017 overleden mijn broer, onze zwager en oom Uit het oog maar niet uit het hart. Suzan Dees-de Jonge Kees Dees in herinnering Ko en Hanny Roose-Gort Wilma Gort John en Diana de Wit-Gort Linksback in het team van het 'Gouden Middelburg' en later trouw sponsor van Zeelandia Middelburg De herinnering is onuitwisbaar Wij wensen Lieske en (klein)kinderen veel sterkte toe. Stichting Promotie Voetbal Zeelandia Middelburg De heer is mijn herder Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis Cornelia is heel rustig van ons heengegaan onze lieve zus en tante Goes, 1 april 1927 f Zierikzee, 20 januari 2017 Cor en Lien Nel en Rinus -in liefdevolle herinnering- Piet en Suzan Neven en nichten Correspondentieadres: Familie van Beugen Beukenstraat 70 4462 CA Goes De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onge dank gaat uit naar de medeiverkers van de afdeling Zandplaat van het verpleeghuis Cornelia voor hun liefdevolle verzorging. Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring, bezit van je gedachten nam. Met verdriet in ons hart laten wij u weten dat we onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve vader en trotse opa Wolphaartsdijk, Goes, 20-5-1926 20-1-2017 in de leeftijd van 90 jaar. Wolphaartsdijk J. de Blaeij - Schipper Wolphaartsdijk Marjan Blok - de Blaeij Jan Blok Aletta en Florian Emma Goes Dik de Blaeij Xu de Blaeij - Fang Friesestraat 9, 4471 AD Wolphaartsdijk. Onze dank gaat uit naar dokter J. Binnekamp en de medewerkers van Allévo, het Gasthuis (Ter Weel) en logeerhuis Ter Valcke voor alle goede zorg. Overeenkomstig zijn wens vindt de crematie in besloten kring plaats. Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 26 januari a.s. van 15.30 tot 17.00 uur in dorpshuis 'de Griffioen', Oostkerkestraat 24 te Wolphaartsdijk. Zwaar werden de dagen, lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven. Heb jij ons een goed voorbeeld gegeven. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Philippine, 23-12-1942 Terneuzen, 19-01-2017 Terneuzen: Frida de Graeve - van Graefschepe Geraardsbergen (B): Robert en Sonia Marciano, Frederique, Sofie, Eline, Sven, Björn, Kristen Terneuzen: Maikel Mandy, Dionh' Oostelijk Bolwerk 83 4531 GP Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Hilaire op donderdag 26 januari van 19.00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 27 januari om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Alleen schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want veilig kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen, Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve (schoon)moeder en oma sinds 3 maart 1986 weduwe van Marinus Tazelaar op de leeftijd van bijna 90 jaar. Riet en Laurens (in liefdevolle herinnering) Kees Darlene Rien Paulien en Marcel Eva Rachel en Koen 20 januari 2017 Correspondentieadres: Havelaarstraat 40, 4486 BD Colijnsplaat De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 26 januari om 13.15 uur in de Dorpskerk, Havelaar straat 30 te Colijnsplaat. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Daarna is er tussen 14.30 en 15.30 uur gelegenheid tot condoleren in Restaurant "De Schelde", Havenstraat 9 te Colijnsplaat. Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het verzorgend en verplegend personeel van thuiszorg Allévo Borrendamme en de palliatieve zorg van SVRZ Ter Valcke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54