24 FAMILIEBERICHTEN O IHensenlinq.nl Chris Rooth Daniël Christoph Willem Rooth Chris Rooth Chris Rooth Henk Janse Chris Chris Rooth - Chris - Addy Rooth-Kopmels Chris Rooth Chris Celina Emelie Louisa de Croock maandag 23 januari 2017 Opgeven was geen optie Doorgaan, sterk blijven Verdrietig laten we je nu los El en Henk t Mar Vonne en Jaap Land en Jan Nichten en neven Bedroefd maar vol dierbare herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Wim en Bep (in liefdevolle herinnering) Kopmels-Wolf Willy en Henk v.d. Giezen-Kopmels Monique en Djibi Mahdi en Namory Liesbeth Kopmels Els Kopmels (in liefdevolle herinnering) Collem en Monira Djelaisa Yvonne en Martijn Versluis-Kopmels Thierry, Luc en Anne-Sophie We zullen je zo vreselijk missen... Het is onmogelijk iemand te vergeten die zoveel gaf om te herinneren... Lieve Miechel, Nienke en Addy we wensen jullie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Gijs en Kirsten Dylan en Lourdes Jasper en Tara Kevin Jeremy en Francesca, Sep Nicky Tim en Emily In iedere traan van verdriet glinstert een mooie herinnering In liefde losgelaten mijn liefste man, mijn geweldige vader en schoonvader echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 59 jaar. Addy Miechel Nienke 19 januari 2017 Dijkstraat 8, 4388 CL Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Chris in uitvaartcentrum de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op dinsdag 24 januari van 18.00 tot 19.00 uur. We herdenken het leven van Chris op woensdag 25 januari om 15.00 uur in de aula van crema torium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Bloemen: 1 rode roos. Onze dank gaat uit naar huisarts C.T. van den Driest en WVO Zorg voor de warme begeleiding. Indien u geen kaart heeft ontvangen graag deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden ontvingen wij het trieste bericht dat onze collega op 59-jarige leeftijd is overleden. Ondanks dat we op de hoogte waren van de slopende ziekte van Chris, komt dit bericht voor vele medewerkers van Connexxion Zeeland aan als een grote klap. Chris was in dienst sinds 1-1-1980. Zijn passagiers kwamen bij hem altijd op de eerste plaats, hij was een prima collega waar je altijd op kon vertrouwen. Onze gedachten gaan uit naar Addy, Miechel, Nienke, overige familieleden en bekenden. Wij wensen hen veel sterkte in de komende tijd. Alle medewerkers Connexxion openbaar vervoer Zeeland Verdrietig zijn we om het overlijden van onze goede vriend Lieve (schoon)vader van Miechel en Nienke. We wensen hen en Addy veel sterkte toe. Jaap en Joke Take en Desie Oma Annie Nooit meer samen op vakantie Nooit meer samen in de DS op stap Nooit meer samen kaarten Nooit meer samen uit eten Nooit meer Maar voor altijd in ons hart Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare vriend Addy, Miechel en Nienke, we zijn er voor jullie. Ger, Marianne Chantal, Wendy Simone, Kevin Forever friends We zullen je nooit vergeten. Ger en Marianne Yvonne en Mariëlle Ronald en Anne Rudi en Nanny Rens en Annelies Je weet dat het ooit komen gaat, maar als 'ooit' nu is, dan blijft over verdriet en gemis. leder woord, iedere gedachte, elke keer dat je samen lachte... Koester deze mooie herinneringen, laat ze voortleven in je hart. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa sinds 19-7-2009 weduwnaar van Jannie van Solingen in de leeftijd van 93 jaar. Culemborg Nel en Jannes Geleedst-Janse Nanda - Pablo, Carmen Ellen en Paul - Bart Oost-Souburg Jan Janse - in liefdevolle herinnering - Diny Janse-de Plaa Martijn BiervlietConny en Sjaak de Visser-Janse Ramon en Sanneke Marco en llja Kimberly IJzendijke, 20 januari 2017 Correspondentieadres: I.C. van der Lindestraat 3 4521 BZ Biervliet De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 25 januari om 12.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Dorpsstraat te Ritthem. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de eerder genoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum 'Emmaus', afd. Molenberg voor alle zorg en aandacht die ze pa gegeven hebben. De Heer u mijn herder Pjiilm 25 Na een goede verzorging in verpleeghuis 'Bachten Dieke' is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma weduwe van Willy Verdoorn 19-10-1922 f 20-1-2017 Axel William en Tea Verdoorn-van den Berg Kapelle Piet en Corry Verdoorn-Scheele Oost-Souburg Marijke en Kees van Oosten-Verdoorn Zaamslag Wim en Mien Verdoorn-van de Ree Terneuzen Cor en Audty Verdoorn-Kamperveen Middelburg Ronnie Verdoorn Klem- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westsingel 12 4571 VE Axel De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 25 januari om 13.30 uur m uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in voornoemd uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24