doen Soep verstandig Dikke pret Blokuren Floor magazine 7 Perfect,MM.' pe sneeuw shoppen we er later welbij kilometer leg je af tijdens het hardloopevenement Running Dead in Groningen. Tijdens het rennen moetje uit handen zien te blijven van de zombies langs het parcours. Kinderverjaardag op het programma? Organiseer je een familiedag? Of zoek je een leuk personeelsuitje? Jumping Jack, de indoor trampolinehal in Almere, is éltijd een goed idee. Op maar liefst 2.400 vierkante meter aan trampolines kan jong en oud zich goed ver maken. Ook kun je er lessen volgen en freerunnen op een parcours. Uitgesprongen? In de Coffee Club kom je op adem met een hapje en drankje. Binnenkort opent Jumping Jack trouwens nog drie vestigingen: in Amers foort, Tilburg en Maastricht. Nostalgie in de bioscoop: ter ere van de 125ste geboortedag van Oliver Hardy worden zaterdag vier Laurel Hardy-films vertoond in het Amster damse Pathé Tuschinski. Zodra je vanaf 12.15 uur de bioscoopdrempel over stapt, wandel je zo de jaren 20 en 30 in, compleet met snoepdames met zoetig heden voor 10 cent, looka- likes van de dikke en de dunne en livemuziek van hetTuschinski-orgel. Met het hele gezin aan tafel, met een dampende kop soep - veel gezelliger wordt de maaltijd niet, toch? Zeker als de soep is bereid in deze emaillen pan, die vroeger ook bij oma in het keukenkastje stond. Je kunt er liefst 4 liter in koken, zo heb je alvast wat porties voor de rest van de winterse week. €29 cookandco.nl Vergis je niet: deze Gigi Bloks mogen dan van karton zijn, je kunt er stevige constructies mee bouwen. Het resultaat: levensechte piraten schepen, draken en kastelen in je woon kamer. Laat de kids hun fantasie gebruiken, dan zijn ze urenlang zoet. En stiekem is het voor jezelf ook prima tijdverdrijf. bol.com HANCO KOLK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 67