Jazz we can! Podiumfeest Winterwandelland B¥ Ha, weekend! Laat je inspireren door deze tips Au ij Flessengroen ^SPRING Samenstelling: Aisling Kieft Desirée Schippers fotografeert mode op straat Tania Roeper, (34) Mango, €70 Regien de Ruig, (68) Bristol, €29,95 Melody Ye (21) Margaret West, €59,90 Haal de wandelschoenen uit het vet, want deze winterse dagen zijn perfect voor een mooie tocht door de natuur. De Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten organiseert zondag een prachtige route voor gezinnen in het natuurgebied Witte Veen in Overrijssel. Het startpunt ligt driehonderd stappen over de grens, in het Duitse Haarmühle, en je kunt tussen 10 en 11 uur met de wandeling beginnen. Je wandelt 4 kilometer lang gezin door een winterwonderland van bossen, boerenerven en heidevelden. En als je mazzel hebt, zie je een hooglander langs de route grazen. Tip: de wandeling is ook voor honden heel geschikt, natuurmonumenten.nl Jazzliefhebbers kunnen dit weekend weer massaal afreizen naar de Sleutel stad voor de Leidse Blues- Jazzweek. Vooral de cafés in de jazzwijk, het gebied rond de Hooglandse Kerk, swingen de pan uit op de lekkerste deuntjes. Alle optredens zijn gratis en veel restaurants en eetcafés in de regio hebben speciale arrangementen op het menu staan, deleidsejazzweek.nl Trommel de kinderen op en bezoek dit weekend een theater tijdens het Bankgiro Loterij Theaterweekend. In ruim zestig theaters door heel Nederland kun je voor slechts een tientje de leukste voorstellingen bekijken. Cabaret, opera, toneel, musical: alles zit ertussen. Daarnaast organiseert elk theater zaterdag van 12 tot 17 uur een open huis, en zijn er tal van bijzondere activiteiten. Bind bijvoorbeeld de rolschaatsen onder voor een rollerdisco of kampeer een nachtje in het theater, nationaaltheaterweekend.nl 6 zaterdag 21 januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 66