f DankbüiuiüiriJj Iain Norman Bruce Joost Barend Kieboom A Yvonne Dommershuijzen Jacob Goense Christiaan Leendert de Koster Kees van Rijswijk Francina Suzanna van der Slikke - Tilroe 26 FAMILIEBERICHTEN *"0>" O [ïlensen nq.nl Johannes van der Maas Hamp Westland V Adriana Dekker - Mieras Ne Cvan cfer Narst-van der Meer Willemina FleterneWa de Nood-Fo\derman Joop - Jaap - - Chris - zaterdag 21 januari 2017 Strooi uit mijn as voor alle winden, opdat wat mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde, naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. M.A. Muusses 7 did it my way Verdrietig maar met veel mooie herinneringen aan zijn leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader 29 maart 1929 19 januari 2017 C. Kieboom-Dupker Erica en Wim Angela, Tristan Harald en Anita Daniël Michelle Randi en Pieter-Marc Fleur Daan Ame en Anita Joyce Randv Stefano Rodv Correspondentieadres: Uitvaartverzorging H. Jobse T.a.v. familie Kieboom Postbus 8046, 4330 EA Middelburg Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op dinsdag 24 januari van 19.00 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Liever geen bloemen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager, oom en vriend 24 augustus 1936 19 januari 2017 J. Stouten-van der Maas J. Kole J. van der Maas J. van der Maas-Polderman C.J. Huige-van der Maas R. van Gilst-Kouwer Neven en nichten Zonnebloemstraat 26,4486 CA Colijnsplaat Onze dank gaat uit naar het personeel van "Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op woensdag 25 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk aan de Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op algemene begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is ervan 12.30 uur tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. "Het werd stil" We wensen Django, Raklo en Remco, Manoe, Youyou en Franie veel sterkte met het verlies. Carlo Johanna Wesley Jehona Nigel Ï^OastLF. llNtW- He's in our heart, He's in our soul. Bedankt lieve mensen voor de grote belangstelling, vele kaarten, telefoontjes, bloemen, mooie woorden, gedichten, alle bezorgdheid, troost en medeleven, bij het overlijden van mijn levenspartner, onze bonusvader, opa, broer en oom Overleden 24 november 2016 Speciale dank aan de "Archieffamilie", voor het regelen van lains Afterparty. Dit was echt ZIJN ding. Namens, Anneke Huiszoon, kinderen/kleinkinderen, The Miller Family (UK) Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze schoonzus en tante betuigen wij onze hartelijke dank. Wemeldinge, januari 2017 Fam. de Zeeuw Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij een ieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie ontroerd door de grote steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze De vele kaarten, lieve reacties, brieven en bloemen hebben ons goed gedaan en geholpen om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt een ieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Familie Dommershuijzen Westkapelle, januari 2017 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling in welke vorm dan ook aan ons betoond na het overlijden van onze broer, zwager en oom willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Goense Familie Boonman Januari 2017 We hebben veel blijken van medeleven mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oud oma hiervoor willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: M. M. Pruijssers-van der Harst Vlissingen, januari 2017 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa heel hartelijk dankzeggen. Uw aanwezigheid en betrokkenheid bij de begrafenis heeft ons goed gedaan. Nellie de Koster-de Vroe Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, januari 2017 Ze laat de bloemen glimlachen De vogels fl uiten en de zon stuurt haar warme stralen Met warme gevoelens, denk ik terug aan het afscheid van mijn lieve en dierbare moeder Dank aan iedereen die daarbij aanwezig was en dit met mij heeft willen delen. Ook wil ik iedereen bedanken vooralle hartverwarmende reacties, in welke vorm dan ook, die ik na haar overlijden heb ontvangen. Dat heeft mij goed gedaan. Anja de Nood Gapinge, januari 2017 Wij willen iedereen enorm bedanken die ons tot steun waren en nog zijn, na het overlijden van Het helpt ons door deze moeilijke, verdrietige levensfase heen. Matty van Rijswijk-Kamermans Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, januari 2017 Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de belang stelling en het medeleven na het overlijden van onze geliefde schoonzus, tante en oudtante Schoonzus, neven, nichten, achterneven en achternichten Middelburg, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58