J? A D rHensenlinq.nlFAMILIEBERICHTEN 25 Piet Bertijn Piet Bertijn Dick van Westen Anita Martha Leonia Breijaert Jacobus Andries Pieter de Jonge - Ko- Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden onze oud trainer Dick van Westen Wij wensen zijn vrouw en (klein)kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden voetbalvereniging Arnemuiden Bedroefd zijn wij om het verlies van ons koorlid van het eerste uur en de vrouw van onze tenor Leo Ruijtenburg Dini Clarisse Veel sterkte Leo, Marthe, familie en vrienden Projectkoor Zeekoraal Some glad morning when this life is over I'll fly away Dag lieve Dini We dragen je mee in ons hart Miranda, Ries, Jeanine en Louis We zijn heel verdrietig omdat we afscheid van elkaar moesten nemen. Dini Clarisse Vlissingen 15-12-1956 Groede 19-01-2017 Maar we zijn heel dankbaar en gelukkig dat we zoveel liefde met elkaar mochten delen. Leo Ruytenburg Marthe Ruytenburg Familie Clarisse Familie Ruytenburg Op woensdag 25 januari nemen we afscheid van Dini in de Kerk op de markt in Groede. Vanaf 13.30 kunt u de familie voorafgaand aan de herdenkingsbijeenkomst condoleren. De afscheidsbijeenkomst zelf begint om 14.00. Hierna begeleiden we Dini naar haar laatste rustplaats op het kerkhof in Groede Na afloop daarvan is er een informeel samenzijn weer in het kerkgebouw. Dini is thuis. Graag even telefonisch afspreken voor een bezoek Correspondentieadres: Blindenweg4,4503 GV Groede Taurus Reinardus Krajenbrink Ella Margarete de Jonge-Gort in de leeftijd van 84 jaar. zaterdag 21 januari 2017 Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij! Jesaja 43 vers 1 Tot op het laatst betrokken bij allen die hem lief waren, is toch nog onverwacht op 85-jarige leeftijd overleden mijn lieve, zorgzame man, onze vrolijke vader en opa Vlissingen, Vlissingen, 10 oktober 1931 19 januari 2017 Bep Bertijn Gerdie en Hans Erik en Esther Tim en Jan Willem Rob en Remco Aagje Dekenstraat 26 4381 RZ Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 25 januari van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal daar om 13.00 uur de afscheidsdienst gehouden worden. Hierna zal om 14.00 uur in besloten kring de begrafenis plaatshebben op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vanaf 14.30 uur is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar zorgteam blauw en woning 19 van Ter Reede, WVO Zorg en Zeeuwse Zorgschakels. Met verdriet geven wij kennis dat is overleden onze zwager en oom Nellie Meijers - Ovaa Christina Ovaa - van Schelven Bram en Bep Ovaa - de Nooijer Tonnie Ovaa - van Liere Gerrit Ovaa Neven en Nichten Wij wensen Betsie, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen, 20 januari 2017. Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn schoonbroer, onze oom, broer van onze pa Ans Sylvia en Kees Jean-Paul en Inge Annabel en Philippe en kinderen Je rekent op een betrouwbare route soms stapje over en kies je voor een andere baan Op elke baan zijn er opties maar ooit zal de lijn ongevraagd stoppen en stapje over naar een oneindige weg God only knows What I'll be without you "Brian Wilson" Wat alsgedachten niet meer jouw gedachten zijn. Je woorden geen zinnen meer vormen. Herinneringen steeds meer van vroeger zijn, stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest. Dan zouik wensen dat ik kon toveren. Ik maakte van jou de prachtigste vogel. Ik liet je vliegen, vrij en onbezorgd, De hemel tegemoet. Verdrietig maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, is in het bijzijn van haar dierbaren heengegaan; Mijn allergrootste liefde, vriendin, zus, tante, schoondochter en hartsvriendin in liefde verbonden met Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Goes: Taurus en Elma Hansweert: Ronald Jocelyn Goes: Ma Sikat Kloetinge: Angela en Jacco Rosanne, Evi, Jeroen 14 januari 2017 Joannaplantsoen 1 Abbekindershof 3, k 308, Goes Correspondentieadres: Hornikswei 7, 4464 AS Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze bijzondere dank gaat uit naar het verplegend personeel van de afdeling Abbekindershof 3 voor de liefdevolle verzorging. "Ook nu je er niet meer bent, zul je altijd bij ons zijn. Tijdens een korte ziekenhuisopname is onverwacht overleden mijn geliefde man, onze vader en opa echtgenoot van Wemeldinge: Ellie de Jonge-Gort LageZwaluwe: Maja Willem Angelique Evyen Kapelle: Ellen Karl Onslow Yadzia Hoek: Henk-Peter Carla Matthijs Jeanine Eline Denny Robin Ellie de Jonge-Gort Binnendijk 2-141 4424 NS Wemeldinge De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 26 januari om 11.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 56