I1lensenlinq.nl A Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Ton van Meijel Piet Willemsen Leon Mangnus Willemina F\eteme\\a de Nood-Polderman De vele hartelijke blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van hebben ons zeer gesteund, waarvoor onze oprechte dank. Mientje van Meijel-Meuleman Kinderen en kleinkinderen Hulst, 21 januari 2017 kijkookop fDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 5s Janneke den Besten Ditsy den Besten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande zaterdag 21 januari 2017 Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van mijn man, vader en opa Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Waterlandkerkje: Anneke Willemsen - Dees Sint-Kruis: Jaap Willemsen Kaya Mike Sandra Kingsland Waterlandkerkje, januari 2017 Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van echtgenoot van Leonie Mangnus Maes Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Ze iaat de bloemen glimlachen De vogels fl uiten en de zon stuurt haar warme stralen Met warme gevoelens, denk ik terug aan het afscheid van mijn lieve en dierbare moeder Dank aan iedereen die daarbij aanwezig was en dit met mij heeft willen delen. Ook wil ik iedereen bedanken vooralle hartverwarmende reacties, in welke vorm dan ook, die ik na haar overlijden heb ontvangen. Dat heeft mij goed gedaan. Anja de Nood Gapinge, januari 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Internet Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 153