J? JaMbaiuiiJiiig 26 FAMILIEBERICHTEN Rijk van Ommeren Gerarda Vink-van Acker O Illens9nlinq.nl Jacobus Andries Pieter de Jonge - Ko- Dick van Westen Mare Ysebaert Cornelis Wilhelmus Warmenhoven Cor Na een periode van afnemende krachten heeft het de Heere behaagd uit ons midden weg te nemen onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Christina Verwoert in de leeftijd van 93 jaar. Odijk, G. van Haaften-van Ommeren C. van Haaften Vianen, G.J. van Ommeren weduwnaar van M. de Graaff Nieuwerkerk, J. Nuijt-van Ommeren J. Nuijt Borssele, C. Weststrate-van Ommeren H.K.J. Weststrate Dirksland, J. van Ommeren K.L. van Ommeren-Verton klein- en achterkleinkinderen Achterberg, 18 januari 2017 Correspondentieadres: Brasemlaan 17 3984 MN Odijk Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. maandag 23 januari van 19.30 tot 21.00 uur in Huize Spoorzicht, Cuneraweg 170 te Achterberg. De rouwdienst is op D.V. dinsdag 24 januari om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Bosland- weg 150 te Achterberg. Wij verzoeken u tijdig aanwezig te zijn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Oude Algemene Begraafplaats aan de Achterbergse- straatweg te Rhenen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in genoemd kerkgebouw. Rouwkleding wordt op prijs gesteld. Geen bloemen Wij zijn de familie Van Dijk en medewerkers van Huize Spoorzicht dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze ouders. Met droefheid in ons hart, dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, moeten wij u meedelen, dat onverwacht, zacht en kalm van ons is heengegaan, onze moeder, oma en bomma Johanna Elisabeth Scheele weduwe van Comelis Leonardus van Rijsbergen Axel, 9-10-1927 f Terneuzen, 17-1-2017 Dorine van Rijsbergen Anja en Eric Belaert-van Rijsbergen Klein- en achterkleinkinderen correspondentieadres: Jan Steenstraat 19 4571 MP Axel De crematie heeft in besloten kling plaatsgevonden. "Het werd stil" Hamp Westland We wensen Django, Raklo en Remco, Manoe, Youyou en Franie veel sterkte met het verlies. Carlo Johanna Wesley Jehona Nigel 9l1 Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, mede leven en hart- verwannende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma Uw steun, in welke vomi ook, heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, januari 2017 Cornelis Drabbe Familie Drabbe Voor uw aanwezigheid bij de uitvaart en de vele ontvangen kaarten na het overlijden van onze broer, zwager en oom Arjaan Bareman betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Bareman Axel, januari 2017 zaterdag 21 januari 2017 "Ook nu je er niet meer bent, zul je altijd bij ons zijn. Tijdens een korte ziekenhuisopname is onverwacht overleden mijn geliefde man, onze vader en opa echtgenoot van Ella Margarete de Jonge-Gort in de leeftijd van 84 jaar. Wemeldinge: Ellie de Jonge-Gort Lage Zwaluwe: Kapelle: Hoek: Maja Willem Angelique Evyen Ellen Karl Onslow Yadzia Henk-Peter Carla Matthijs Jeanine Ellne Denny Robin Ellie de Jonge-Gort Binnendijk 2-141 4424 NS Wemeldinge De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op donderdag 26 januari om 11.00 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ik heb een mooi leven gehad. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan hem, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Maria Jenneke Vermeulen Noordwijk, 14 november 1925 Hulst, 13 januari 2017 Rian en Reggie Michiel en Farina, *7 Annemieke Thijs en Sayenna Jan Remco en Evita, 7 Maarten en Ilse, Martijn, V Chris en Louisa Elly en Rinus Bas Mare en Anja Lisa Mitchell Correspondentieadres: Koninginnestraat 23, 4568 PT Nieuw Namen Geheel volgens zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Dag lieve opa "Hulst" Rust zacht Lisa en Mitchell Verdrietig moeten wij afscheid nemen van mijn schoonbroer, onze oom, broer van onze pa Ans Sylvia en Kees Jean-Paul en Inge Annabel en Philippe en kinderen I1 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve broer, zwager en ome Cees Januari 2017 Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van terzijde stonden. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn broer en oom. Ben en Anneke Philip en Sietske - Floris-Beau, Oliviér Axel, januari 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 152