üysrJadsn O Jacobus Marinus Doeleman Gerarda Johanna Francisca Arnolda Hamerlinck-Berkers D rHensenlinq.nlFAMILIEBERICHTEN 25 "ALUU" Jannis Marinus Kusse Jan We zijn heel verdrietig omdat we afscheid van elkaar moesten nemen. Dini Clarisse Vlissingen 15-12-1956 Groede 19-01-2017 Maar we zijn heel dankbaar en gelukkig dat we zoveel liefde met elkaar mochten delen. Leo Ruytenburg Marthe Ruytenburg Familie Clarisse Familie Ruytenburg Op woensdag 25 januari nemen we afscheid van Dini in de Kerk op de markt in Groede. Vanaf 13.30 kunt u de familie voorafgaand aan de herdenkingsbijeenkomst condoleren. De afscheidsbijeenkomst zelf begint om 14.00. Hierna begeleiden we Dini naar haar laatste rustplaats op het kerkhof in Groede Na afloop daarvan is er een informeel samenzijn weer in het kerkgebouw. Dini is thuis. Graag even telefonisch afspreken voor een bezoek Correspondentieadres: Blindenweg4,4503 GV Groede Some glad morning when this life is over I'll fly away Dag lieve Dini We dragen je mee in ons hart Miranda, Ries, Jeanine en Louis Bedroefd zijn wij om het verlies van ons koorlid van het eerste uur en de vrouw van onze tenor Leo Ruijtenburg Dini Clarisse Veel sterkte Leo, Marthe, familie en vrienden Projectkoor Zeekoraal -\ Tot ons groot verdriet is overleden onze lieve vader en opa -Joop- echtgenoot van Marijke Doeleman-Sprangers f 23 januari 2013 Naarden, Bosch en Duin, 29 september 1944 18 januari 2017 Hans Jasmijn Doeleman-van Hees Eline, Arthur Maarten Karen Doeleman-Wiegant De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 24 januari om 13.00 uur in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis in kleine kring plaatsvinden. Correspondentieadres Vossenlaan 26 3735 KN Bosch en Duin Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat op 72-jarige leeftijd is overleden Joop Doeleman Joop is tot aan zijn afscheid in 2006 ruim 44 jaar bij Zeelandia werkzaam geweest, waarvan vele jaren als adjunct-directeur bij onze dochteronderneming Van Esso in Rotterdam. Daarna keerde hij terug naar het hoofd kantoor in Zierikzee om zich met hart en ziel te wijden aan het beheer van ons omvangrijke wagenpark. Wij herinneren ons hem als iemand die, ook als aandeel houder, sterk verbonden was met Zeelandia. Ook zijn altijd optimistische humeur blijft in onze gedachten. Wij wensen alle naasten veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 19 januari 2017 (koekie) Gertie - Garda Wies Hamerlinck Na een periode van afnemende gezondheid hebben wij afscheid moeten nemen van mijn moeder, schoonmoeder en oma Rosalia Maria Rommers weduwe van Jacobus Johannes Blaakman Breskens, 5 november 1924 t Breskens, 19 januari 2017 Oostburg: Gustaaf t Oostburg: Roger en Trix Middelburg: Bas en Irene Oosterhout: Maaike en Martin Daantje O Correspondentieadres P.R. Blaakman Poolster 142 4501GN Oostburg De afscheidsdienst vindt plaats in aula De Nachtzon, in besloten kring, waarna crematie. Met dank aan en waardering voor het personeel van Woonzorgcentrum Hooge Platen te Breskens en allen die haar behulpzaam waren. Vrienden en kennissen die geen rouwkaart hebben ontvangen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl zaterdag 21 januari 2017 Je rekent op een betrouwbare route soms stapje over en kies je voor een andere baan Op elke baan zijn er opties maar ooit zal de lijn ongevraagd stoppen en stapje over naar een oneindige weg Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele warme blijken van medeleven na het afscheid van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Het heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank hiervoor. Nel Kusse - Koole Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, januari 2017 ze kende vreugde, ze kende verdriet ze kende liefde, ze kende ziekte ze kende vrede, ze kende pijn in alles was ze dapper en oprecht zoals ze heeft geleefd is ze ingeslapen Na een kort ziekbed is ze rustig ingeslapen. Mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder, in de leeftijd van 90 jaar Tegelen, t Terneuzen, 28 augustus 1926 13 januari 2017 echtgenote van Op 20 februari 2017 zouden ze 65 jaar getrouwd zijn. Terneuzen Wies Hamerlinck Concarneau (Frankrijk) John Hamerlinck en Véronique Le Guérroué Moëlan sur Mer (Frankrijk) Lisa en Mounir, Milo en Fabiola Ho Chi Minhstad (Vietnam) Nils Bordeaux (Frankrijk) Maaike en Arnaud, Maelle Rosporden (Frankrijk) Geneviève Goachet Terneuzen Tonny Hamerlinck Kloosterzande Yvonne Hamerlinck Rotterdam Annelies Hamerlinck Terneuzen Harry Hamerlinck en Suzette de Bruijne Maja Douwe Terneuzen, 13 januari 2017 Correspondentieadres: Hoefbladstraat 9, 4537 DE Terneuzen De laatste drie jaar heeft ze gewoond in Woonzorgcentrum de Blide. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 151